مقالات پیکرتراشی

قیمت جراحی پیکر تراشی پشت و عمل باریک کردن کمر

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل پیکرتراشی کمر و پشت در سال 1401

پیکر تراشی کمر و پشت با استفاده از روشهای مختلفی قابل انجام است. هدف از این جراحی برداشتن چربی های اضافی بدن در ناحیه کمر است. افرادی که در ناحیه پشت دارای بافت چربی زیاد هستند و اندام آنها حالت شل و افتاده گرفته است گزینه مناسبی برای پیکرتراشی کمر هستند. باتوجه به متنوع بودن روش های جراحی، هزینه پیکرتراشی کمر در سال 1401 دارای مقادیر مختلفی است. اما آنچه که در این زمینه واضح و آشکار است این است که هزینه‌ های تمام شاخه‌های پیکرتراشی پشت و جراحی باریک کردن کمر در سال 1401 افزایش یافته ‌و حدودا از 20 میلیون تومان شروع می شود. مقدار این افزایش قیمت حداقل 30 درصد بوده است.

قیمت عمل پیکرتراشی پشت کمر در تهران

مجموعه جراحان در زمینه جراحی پیکرتراشی، قیمت مناسبی را برای عمل های مختلف درنظر گرفته است. بهترین پزشکان فوق تخصص برای پیکرتراشی کمر در مجموعه جراحان آماده ارائه مشاوره رایگان حضوری و غیر حضوری هستند. شما می توانید از طریق لینک های تماس با مجموعه جراحان ارتباط برقرار کنید.

ممکن است افرادی که این مطلب را جستجو می کنند بر این باور باشند قیمت عمل پیکرتراشی کمر در تهران در همه نقاط یکسان بوده و به دنبال یک عدد مشخص باشند. حتی اگر شرایط بیماران را یکسان بدانیم که امری غیر ممکن است، نمی توانیم شرایط مراکز جراحی و پزشکان مختلف را مشابه بدانیم. در این عمل شرایط بیماران، پزشکان، مراکز جراحی و... با هم متفاوت است. حجم چربی و تایپ بدنی متقاضی در هزینه نهایی تاثیر زیادی دارد. پزشکان هم از نظر منطقه ‌ای که مطب آنها قرار دارد و مهارتشان با هم تفاوت هایی دارند‌. هر مرکز جراحی هم نسبت به منطقه جغرافیایی و تجهیزات اتاق عمل مخارج جداگانه ای را در نظر می‌ گیرد. بنابراین نمی توان گفت هزینه پیکر تراشی کمر و پشت در همه نقاط شهر تهران یکسان است.

عمل باریک کردن کمر چیست؟

پیکرتراشی شامل تمام روش هایی است که باعث کاهش یا افزایش حجم و فرم دهی اعضای بدن می‌ شود. البته پیکرتراشی ناحیه کمر و پشت فقط شامل روش هایی می شود که چربی های این ناحیه را خارج می کند. بنابراین جراحی باریک کردن کمر شامل لیپوماتیک و لیپوساکشن می ‌شود. بر اساس این توضیحات و به خاطر گستردگی روش های پیکر تراشی نمی توان هزینه دقیقی را برای عمل پیکر تراشی پشت و کمر در نظر گرفت. در بخش های بعدی بیشتر به این موضوع می پردازیم. قیمت عمل پیکر تراشی بر اساس روش انجام آن مشخص می شود. به این معنی که ابتدا باید بدانیم این عمل باید با کدام روش انجام شود. چربی های ناحیه کمر از چربی ‌های نقاط دیگر بدن سختی بیشتری دارند. این موضوع می ‌تواند در قیمت عمل پیکرتراشی پشت کمر موثر باشد. البته نمی ‌توان هزینه پیکر تراشی در اعضای مختلف بدن را با هم مقایسه کرد زیرا میزان چربی که در اعضای مختلف بدن جمع می ‌شود در همه افراد یکسان نیست.

عوامل موثر در قیمت عمل پیکرتراشی کمر

همانطور که در بخش قبل بیان کردیم برای تعیین قیمت پیکرتراشی پشت سه اصل وجود دارد که شامل جراح، بیمار و مرکز جراحی هستند. سایر عوامل که در ادامه به آنها اشاره می ‌کنیم کمتر تأثیرگذار هستند.

در وهله اول جراح بر اساس مهارت، سابقه کاری، جراحی های انجام شده و تجربه خود هزینه ای را تعیین می کند. پس از آن وضعیت بیمار در نظر گرفته می شود. وضعیت بیمار در مدت زمان و میزان سختی عمل تاثیر دارد. مخارج مراکز جراحی هم بر اساس مکان آن ها و سطح تجهیزات اتاق عمل تعیین می‌ شود. بنابراین بدون در نظر گرفتن جراحان مرکز جراحی و همچنین بدون معاینه بیمار نمی توان هزینه عمل پیکرتراشی شکم و کمر را مشخص کرد.

هزینه روشهای عمل پیکرتراشی پشت و کمر

در بخش های قبل هم اشاره شد که پیکرتراشی کمر و پشت به دو روش لیپوماتیک و لیپوساکشن انجام می ‌شود. به همین دلیل برای بیان قیمت نمی توان هزینه ها را یکسان دانست زیرا این روش ها به کلی با هم تفاوت دارند. هر کدام از این روشها در فرآیند عمل و تجهیزات انجام آن به شاخه های مختلفی تقسیم می شوند. بنابراین مقداری سخت است که بتوان یک هزینه کلی را برای روش های پیکر تراشی کمر در نظر گرفت.

هزینه عمل لیپوماتیک کمر و پشت

لیپوماتیک کمر یکی از راه های اصلی برای پیکرتراشی پشت و کمر است که به منظور از بین بردن چربی های این ناحیه انجام می شود. هزینه لیپوماتیک کمر به عواملی همچون کیفیت تجهیزات، جراح، چربی های بیمار، مخارج اتاق عمل و... بستگی دارد. درباره هزینه لیپوماتیک کمر و پشت مقاله ای را به طور جداگانه قرار داده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید.

هزینه عمل لیپوساکشن کمر و پشت

عمل لیپوساکشن کمر به روش های مختلفی انجام می شود که برخی از آن ها از نظر ساختار و روش انجام با یکدیگر تفاوت دارند. بنابراین می ‌توان پیش ‌بینی کرد که هزینه عمل لیپوساکشن کمر دارای مقدار نامعین باشد. البته این فقط یک عامل تعیین کننده در هزینه این عمل می باشد. اگر بخواهیم مقدار دقیق هزینه لیپوساکشن کمر را بدانیم باید تمام عوامل را در نظر بگیریم.


به این محتوا رای دهید..

۸
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
دیدگاه ها:
 • sahar

  سلام.. ممنون از وبسایت خوبتون... یه سوال داشتم.. من 28 سالمه و هنوز مجرد هستم... حدود 6 کیلو اضافه وزن دارم... میخواستم بدونم که اگه لیپوماتیک یا پیکرتراشی انجام بدم بعدا اختلالی تو بارداری ایجاد نمیکنه؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون

  مدیر سایت

  سلام. خیر . لیپوماتیک و سایر روشهای لیپوساکشن هیچ مشکلی برای باردار شدن ایجاد نخواهند کرد. نگران نباشین. با مشاورهای ما تماس بگیرین دوست عزیز

  0
  0
 • محدثه اذری

  سلام. لطفا کمکم کنید من شیش ماه پیش پیکر تراشی پشت کمر و شکم و پهلو انجام دادم متاسفانه دکترم خوب نبود. الان حالت برامده و ناهمواری تو سطح پوستم به وجود اومده... چیکار باید بکنم؟ بخاطر هزینه کمتر خودم رو انداختم تو دردسر. خیلی روحیم خراب شده حالم خیلی بده خواهش میکنم جواب بدین

  مدیر سایت

  سلام. نوبت معاینه بگیرین. نگران نباشید. موارد مشابه زیاد داشتیم و الان همه رضایت دارن.

  0
  0
 • ندا

  سلام من میخوام لیپوساکشن انجام بدم برای شکم و پهلو و پشت کمر ایا همزمان میشه تزریق چربی به باسن هم داشته باشم؟ و اینکه چند کیلو وزن کم میکنم و بعد از چه مدتی؟

  مدیر سایت

  سلام. باید معاینه بشین. مقدار کاهش وزنتون بستگی به وزن کنونی شما داره. انلاین هم میتونین مشاوره بشین. 

  0
  0
 • رعنا

  سلام هزینه پیکرتراشی بازو و کمر چقد میشه؟ البته چربیهای کمر خیلی زیاد نیست بیشتر ناحیه بازوهام چربی داره اما پوستش سفته. من نمیخوام هیچ بخیه ای بخوره

  مدیر سایت

  سلام. هزینه جراحی بازو از حدود 6 تا 10 میلیون تومن هست. هزینه عمل کمر هم بعد از معاینه مشخص میشه. با همکارهای ما تماس بگیرین.

  0
  0
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000