مقالات پیکرتراشی

هزینه عمل پیکرتراشی شکم و پهلو در تهران

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل پیکرتراشی شکم و پهلو چقدر است؟

عمل پیکرتراشی با استفاده از روش ‌های مختلفی انجام می ‌شود و به همین دلیل هزینه آن برای افراد مختلف، متفاوت است. پیکرتراشی شکم و پهلو شامل تمام روش ‌هایی می‌ شود که می‌ توان با استفاده از آن ها چربی ‌های این نواحی را از بین برد. بنابراین برای تعیین هزینه پیکر تراشی شکم و پهلو ابتدا باید به این موضوع توجه شود که از چه روشی استفاده می شود. چربی های ناحیه شکم و پهلو از نظر تحرک، زیبایی و... مشکلاتی را برای افراد به وجود می ‌آورد. به دلیل اینکه از بین بردن چربی های این نواحی با استفاده از ورزش و رژیم غذایی سخت و زمانبر است بیشتر افراد رو به انجام عمل های زیبایی می آورند. هزینه جراحی شکم و پهلو با استفاده از ساکشن از حدود 16 تا 20 میلیون تومان متفاوت است. اگر مقدار چربی کم بوده و ناحیه جراحی وسیع نباشد، قاعدتا هزینه کمتری برای عمل دریافت می شود. اما در حالت عادی که تمام ناحیه شکم و پهلوها با عمل ساکشن کوچک می شود، هزینه جراحی حدودا 16 تا 20 میلیون تومان است. در صورتیکه جراحی ابدومینوپلاستی برای فرد انجام شود هزینه آن 35 تا 45 میلیون تومان است.

هنگامی که علاوه بر عمل ساکشن شکم و پهلو، نیاز به جراحی پوست اضافی آن هم باشد هزینه ها بیشتر خواهد شد. زیرا جراح باید دو عمل را با هم انجام دهد و زمان و تجهیزات بیشتری برای آن لازم است. اگر پوست شکم شل و آویزان باشد، فرد کیس مناسبی برای عمل لیپوابدو (ساکشن چربی و ابدومینوپلاستی) است. این حالت در صورتی اتفاق می افتد که شکم بزرگ باشد و وزن فرد با استاندارد BMI فاصله زیادی داشته باشد.

هزینه عمل پیکر تراشی شکم و پهلو در سال 99 و 1400

در سال 1400 هزینه عمل هایی همچون پیکرتراشی شکم و پهلو بیشتر از سال‌ های قبل است و از حدود 16 تا 45 میلیون تومان است. هر ساله هزینه عمل های زیبایی و دیگر عمل ها مقداری افزایش می یابد. قیمت پیکر تراشی در سال 1400 بین 20 و 30 درصد بیشتر از سال 99 است. نمی توان گفت که قیمت این عمل در سال 1400 به طور دقیق چقدر افزایش یافته است. اما میزان افزایش قیمت در هر سال در یک محدوده مشخص بوده و از آن بیشتر نمی شود.

هزینه عمل پیکر تراشی شکم و پهلو در تهران

هزینه پیکرتراشی شکم و پهلو در تهران دارای مقدار معین و مشخص نیست. هزینه این جراحی در تهران با شهرهای دیگر متفاوت است. باید توجه شود که این عمل با چه روشی انجام می ‌شود. هر کدام از روش های پیکرتراشی دارای جزئیات مربوط به خود بوده و با هدف جداگانه ای انجام می شود. روش انجام عمل پیکرتراشی برای شکم و پهلو با توجه به اهداف و شرایط متقاضی انتخاب می ‌شود. در صورتی که فرد برای روش انتخابی مناسب نباشد، پزشک روش بهتری را برای او جایگزین می‌ کند. در حال حاضر قیمت پیکرتراشی شکم و پهلو در تهران از 16 میلیون تومان آغاز می شود.

هزینه عمل پیکرتراشی شکم به تنهایی

در برخی موارد فقط لازم است ناحیه شکم بیمار عمل شود و پهلو در شرایط نرمال قرار دارد. در این صورت هزینه ‌ها مقداری کمتر است زیرا فقط یک ناحیه عمل می‌ شود. در تعیین هزینه پیکرتراشی شکم باید توجه داشت که از چه روشی برای از بین بردن چربی ها استفاده می شود. از جمله روش‌ های جراحی که می ‌توان با استفاده از آن ها چربی های شکم را از بین برد می ‌توان به ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک شکم و لیپوساکشن شکم اشاره کرد. روش انجام هر کدام از این عمل ها متفاوت بوده و به طبع آن هزینه آنها نیز باهم تفاوت دارد.

هزینه عمل پیکرتراشی پهلوها به تنهایی

در برخی موارد فرد دارای شکمی تخت و بدون چربی بوده اما در ناحیه پهلو ها تجمع چربی دارد. در اکثر موارد فرد به طور ژنتیکی دچار این مشکل می شود. در چنین مواردی هم می توان گفت هزینه ها کمتر از مواردی است که شکم و پهلو با هم عمل می شود. با استفاده از عمل لیپوماتیک و لیپوساکشن می توان چربی های این ناحیه را حذف کرد. پیکرتراشی پهلو ها را باید به یک پزشک متبحر سپرد تا پس از عمل پهلوها با هم تقارن داشته و همچنین با دیگر قسمت های بدن تناسب داشته باشند.

عوامل موثر در هزینه عمل پیکر تراشی شکم و پهلو

عوامل زیادی روی قیمت عمل پیکرتراشی موثر هستند. برای تعیین هزینه این جراحی ابتدا باید پرسید که پیکر تراشی با کدام روش انجام می شود. هزینه هر کدام از روش های انجام پیکر تراشی در محدوده خاصی قرار دارد. این موضوع به این دلیل است که هر کدام از این عمل ها به روش خاصی انجام شده و هدف متفاوتی را دنبال می کنند. پس از آن به این نکته توجه می شود که مهارت پزشک انتخاب شده در روش مورد نظر چقدر است. معمولاً پزشکان با مهارت و تجربه بالاتر هزینه بیشتری دریافت می ‌کنند. عوامل دیگری هم بر قیمت جراحی پیکر تراشی شکم و پهلو تاثیر می گذارد. این پارامتر ها شامل مواردی همچون شهر انجام عمل، هزینه‌ های مربوط به لباس و دارو، تعداد نواحی تحت عمل و... هستند.

هزینه عمل پیکرتراشی شکم و تزریق چربی به باسن

در برخی موارد بیمار قصد دارد دو عمل پیکرتراشی و تزریق چربی به باسن را با هم انجام دهد. روش انجام عمل تزریق چربی به این گونه است که چربی های موضعی شکم خارج شده و پس از خالص سازی در ناحیه باسن تزریق می شود. در این موارد باید برای انجام پیکرتراشی از روشی استفاده شود که کمترین آسیب را به چربی ها برساند. به این دلیل که دو عمل به طور همزمان انجام می شوند هزینه کلی هم افزایش می‌ یابد. برخی از جراحان ممکن است برای این که بیمار دو عمل انجام می دهد برای هر کدام از عمل ها مقداری هزینه ها را کاهش دهند.

هزینه روش های مختلف پیکرتراشی شکم و پهلو

همانطور که گفته شد پیکرتراشی شکم و پهلو با استفاده از چند روش قابل انجام است. برخی از این روش ‌ها خود به شاخه های مختلفی تقسیم می شوند. پارامترهای مختلفی روی قیمت هر کدام از روش های پیکر تراشی تأثیر می ‌گذارد. برای انجام پیکر تراشی در ناحیه شکم و پهلو روش هایی همچون لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک وجود دارد. هر کدام از این روش ها برای افراد خاصی مناسب هستند. بهتر است انتخاب روش عمل به جراح سپرده شود. در ادامه توضیحاتی را درباره هزینه هر کدام از این روش ها بیان می ‌کنیم.

هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو با استفاده از بروزترین دستگاه ها، چربی این نواحی را از بین می برد. قیمت لیپوماتیک شکم و پهلو از عوامل زیادی تاثیر می ‌گیرد. از جمله مواردی که باعث می شود هزینه این عمل افزایش پیدا کند می‌ توان به دوره نقاهت کمتر، عدم استفاده از داروی بیهوشی، سالم ماندن چربی ها و... اشاره کرد. پس از انجام این عمل به چربی ها آسیب نرسیده و می توان آنها را در نواحی دیگر بدن تزریق کرد.

هزینه عمل لیپوساکشن شکم و پهلو

لیپوساکشن شکم خود با استفاده از روش های زیادی قابل انجام است. با استفاده از برخی از روش های جدید لیپوساکشن هیچگونه آسیبی به بیمار وارد نشده و نتیجه خوبی حاصل می شود. بنابراین نمی توان گفت هزینه لیپوساکشن شکم به طور دقیق چقدر است زیرا روش های زیادی دارد. اگر کسی قصد انجام این عمل را داشته و می خواهد بداند هزینه دقیقی که باید بپردازد چقدر است، باید به صورت حضوری معاینه شود. لازم به ذکر است لیپوساکشن یک عمل زیبایی بوده و مشمول خدمات کمک درمانی بیمه نمی باشد.

هزینه عمل ابدومینوپلاستی شکم

قیمت ابدومینوپلاستی شکم به موارد زیادی وابسته است. روش انجام ابدومینوپلاستی شکم به طور کلی با روش ‌هایی همچون لیپوساکشن و لیپوماتیک متفاوت است. ابدومینوپلاستی یک عمل تهاجمی بوده و در حالت بیهوشی انجام می شود. این عمل بیشتر در مواردی انجام می ‌شود که بیمار علاوه بر تجمع چربی از پوست اضافی و شل برخوردار است. قیمت ابدومینوپلاستی شکم بیشتر از دیگر روش های پیکر تراشی می باشد. در این عمل برش هایی در دو طرف شکم ایجاد شده و پوست آن جدا می شود. پس از آن چربی ها بریده شده و پوست شکم در جای خود قرار می گیرد و اضافه آن بریده می شود.


به این محتوا رای دهید..

۱۳۰
۳۶
( امتیاز : ۷۸%)
ارسال دیدگاه:
captcha
دیدگاه ها:
 • محدثه

  سلام مرسی که همیشه اطلاعات خوبی برامون دارین. میخواستم بدونم دستگاه پیکرتراشی چیه؟ من بین پیکرتراشی و لیپوساکشن موندم.

  مدیر سایت

  سلام به همراه عزیز جراحان. واژه پیکرتراشی به معنای روش یا دستگاه خاصی نیست و به معنای هر روش و متدی است که برای ایجاد تناسب اندام در بدن استفاده میشه. برای پیکرتراشی بدن می توان از روش های مختلف مانند لیپوساکشن، لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، عمل های زیبایی سینه، تزریق چربی و ... استفاده کرد. در پاسخ به سوال شما باید گفت که لیپوساکشن یکی از روش های زیر مجموعه پیکرتراشی هست. برای مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه پیکرتراشی ناحیه مد نظرت میتونی با جراحان تماس بگیری

  2
  6
 • منصوری فر

  من میخوام پیکرتراشی شکم و پهلو انجام بدم ولی 50 سالمه. میترسم بعد عمل مشکل برام پیش بیاد. خیلی از سایتا میگن تو این سن نباید انجام بشه.

  مدیر سایت

  سلام به شما. عمل پیکرتراشی و به طور کلی عمل های زیبایی مثل سایر جراحی ها اندیکاسیون ها و شرایط خاصی دارند که باید دقیقا رعایت بشه. یکی از این شرایط سن مناسب هست که طبق بسیاری از منابع نباید از 50 تا 55 سال بیشتر باشد. البته که امروزه بیشتر شرایط جسمی و سلامتی مراجع مد نظر هست و ممکنه بیمار 50 ساله ای از بیمار 35 ساله سالم تر و آمادگی بیشتری برای عمل داشته باشه. لذا برای اظهار نظر درباره مورد شما به اطلاعات بیشتر و همینطور آزمایش های خاص نیاز هست. میتونید اطلاعات خودتون رو برای ما بفرستید تا کارشناسان مجرب عمل زیبایی جراحان با شما تماس بگیرن.

  5
  1
 • فاطمه

  سلام خسته نباشید ببخشید من 20 سالمه و حدود 25 کیلو اضاف وزن دارم میخام پیکر تراشی کنم و بعدش برا حاملگی و زایمان مشکلی ندارم یعنی شکم و پهلوهام بر نمیگردن؟!

  مدیر سایت

  سلام. اگر عمل ابدومینوپلاستی انجام نشه، معمولا مشکلی برای بارداری پیش نمیاد. در مورد برگشتن نتایج هم باید رعایت کنید و بیش از حد پرخوری نکنید.

  7
  4
 • Kerin

  سلام هزینه دقیق برای جراحی و پیکر تراشی در در سال 2021 بگوید لطفت

  مدیر سایت

  سلام. دوست عزیز جراحی پیکرتراشی انواع مختلف داره و هزینه براساس شرایط بدنی، قد و وزن، افتادگی شکم و ناحیه های مدنظر برای هر فرد متفاوته. برای استعلام هزینه باید با پزشک مشاور تماس حاصل کنید و شرایطتون رو بهشون اعلام کنید. 09129241081

  5
  2
 • نفیسه

  با سلام من ۴۱ ساله هستم و25 کیلو‌اضافه وزن دارم بخاطر اختلالات هورمونی که دارم کورتون مصرف میکنم آیا میتونم با پیکر تراشی به تناسب اندام برسم و اگر جواب مثبته چه روشی برام مناسب تر هست

  مدیر سایت

  سلام. بله جراحی پیکرتراشی برای شما مناسبه. در صورتی که افتادگی شکم داشته باشید باید از عمل ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک بصورت همزمان استفاده کنید. البته قبل از انجام عمل باید ازمایش هایی انجام بدین و مشکلاتتون دقیقا بررسی بشه. در صورت نیاز با پزشک مشاور مجموعه جراحان تماس بگیرید. 09129241081

  2
  0
 • پوریا

  سلام وقت بخیر بنده ۳۴ سالمه و اینکه اندازه دور شکمم ۱۶۰ هست پیش دکتر هم رفتم و نظر ایشان این بود که بزرگی شکم بنده مربوط به روده دراز بودن هست میخواستم از شما بپرسم کدوم روش جراحی برای بنده بهتر هست و اینکه عوارض کمتری هم داره ؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. پیکرتراشی فقط در صورتی برای شما مناسبه که چربی و پوست اضافه در ناحیه شکم و پهلو داشته باشید. در صورتیکه حجم شکم بخاطر اجزای داخل شکم باشه کاری نمیشه کرد. البته عمل اسلیو برای معده انجام میشه که اون هم نیازمند معاینه دقیقه. در صورت نیاز با پزشک مشاور ما تماس بگیرید. 09129241081

  3
  2
 • نسرین امامی

  سلام وقتتون بخیر میشه لطف کنید قیمت پیکر تراشی رو بگید

  مدیر سایت

  سلام. لطفا با شماره 09129241081 در واتساپ ارتباط بگیرید

  21
  3
 • اکبر

  سلام خسته نباشید.. من ۲۸ سالمه قدم ۱۶۸ و وزنم ۷۳ کیلو..بدنسازی کاز میکنم ورزش میکنم ولی هنوز پهلو هام بزرگن..و توی هیکلم خیلی تاثیر بد گذاشته و حتی روی اعتماد نفسم هم تاثیر گذاشته..خواستم ببینم کدوم راه رو پیشهناد میکنید واسه از بین بردن این پهلو ها..و هزینه اش چقدره..ممنونم

  مدیر سایت

  سلام. میتونید لیپوماتیک و لیپوساکشن انجام بدید. برای اطلاع از هزینه دقیق هم با این شمالره 09103909029 تماس بگیرید.

  3
  1
 • ایلین

  سلام وقتتون بخیر پهلو و شکم تراشی مناسب چند سال تا چند سال هست؟

  مدیر سایت

  سلام سن مناسب برای عمل جراحی بالای 18 سال می باشد.  

  2
  0
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000