مقالات پیکرتراشی

هزینه پیکرتراشی رانها در روشهای مختلف

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه پیکرتراشی ران پا در سال 1400 نسبت به 99

هزینه پیکر تراشی ران پا در سال 1400 در تهران حدودا از 12 تا 35 میلیون تومان است. هزینه پیکرتراشی ران پا با روش لیپوساکشن و لیپوماتیک حدودا 12 تا 22 میلیون تومان است و به حجم چربی بستگی دارد. درصورتیکه فرد نیاز به جراحی لیفت ران داشته باشد هزینه جراحی حدودا 25 تا 35 میلیون تومان خواهد بود. تیم جراحان در زمینه این جراحی مجموعه ای از خدمات شامل مشاوره حضوری و غیرحضوری رایگان، بهترین جراحان فوق تخصص زیبایی و مراقبت های بعد از عمل توسط مشاورین جراحان را به هموطنان عزیز ارائه می دهد. در تمام مراحل معاینه اولیه تا مراقبتهای بعد از عمل مشاورین جراحان با شما همراه خواهند بود.

هزینه عمل های زیبایی در سال جدید افزایش یافته و به طبع آن افزایش قیمت پیکرتراشی ران در سال 1400 نسبت به 99 طبیعی است. معمولاً این هزینه ها سالی یکبار تغییر می کنند. این تغییرات در اوایل هر سال اعمال شده و در طول سال نیز درصورت افزایش هزینه های مراکز جراحی مجددا افزایش می یابد. در تعیین افزایش قیمتی که عمل های زیبایی دارند عوامل زیادی موثر هستند. متوسط هزینه عمل پیکر تراشی ران در تهران حدود 12 تا 35 میلیون تومان است. معمولا بیمارانی که علاوه بر ساکشن چربی نیاز به جراحی لیفت ران یا برداشتن پوست اضافی آن را دارند، باید هزینه بیشتری نسبت به جراحی لیپوساکشن یا لیپوماتیک به تنهایی پرداخت کنند.

پیکرتراشی ران چیست؟

ران یکی از اعضایی است که احتمال جمع شدن چربی در آن بالاست. معمولاً بانوان بیشتر از آقایان دچار انباشتگی چربی در این عضو می شوند. در برخی موارد ممکن است چربی ها در قسمت ران و زانو جمع شوند. پیکرتراشی ران یکی از روش هایی است که چربی های این قسمت را به راحتی از بین می برد. البته پیکر تراشی رانها تنها یک روش نبوده و دارای شاخه های زیادی است. در واقع عمل پیکرتراشی ران شامل تمام روش ‌های جراحی می باشد که با انجام آنها حجم ران ها کاهش می یابد. در خصوص عمل لیپوساکشن ران ها در بخش های بعد توضیحاتی را ارائه می دهیم.

می توان گفت در تمام موارد فرد در هر دو ران دچار افزایش وزن بوده و لازم است عمل را در هر دو پا انجام دهد. این عمل باید با دقت بالایی انجام شود تا پس از انجام آن تقارن در پا ها برقرار باشد. هزینه جراحی پیکرتراشی رانها در وهلۀ اول به روش انجام عمل بستگی دارد. هر کدام از روش های پیکرتراشی را نیز پروسه خاص خود را داشته و به روش مربوط به خود انجام می ‌شود. بنابراین نمی ‌توان هزینه همه روش ‌های آن را همسطح دانست.

هزینه پیکرتراشی ران در تهران

شهر انجام جراحی می تواند یکی از عوامل تعیین کننده در هزینه پیکرتراشی ران باشد. پارامترهای زیادی بر هزینه این جراحی تاثیر می گذارند. تهران در میان شهرهای کشور از نظر انجام عمل های جراحی رتبه اول را به خود اختصاص می ‌دهد. آمار بالای عملی همچون پیکر تراشی باعث می شود هزینه ها دچار نوسان شود. هزینه عمل پیکرتراشی ران ها در تهران دارای تعرفه مشخصی نبوده و هر پزشک بر اساس شرایط خود آن را تعیین می کند. اما همانطور که گفته شد هزینه تقریبی این عمل حدودا 12 تا 35 میلیون تومان است.

هزینه روش های مختلف پیکر تراشی ران

همانطور که در بخش قبل بیان کردیم روش های زیادی وجود دارد که می‌ توان با استفاده از آنها پیکر تراشی ران را انجام داد، بنابراین هزینه آن ها با هم متفاوت است. پیکرتراشی ران با استفاده از روش هایی همچون لیپوماتیک و لیپوساکشن قابل انجام است. در بخش بعد به بیان هزینه این دو روش می پردازیم.

هزینه عمل لیپوماتیک ران

هزینه لیپوماتیک ران به میزان چربی جمع شده در ران ها و توانایی جراح بستگی دارد. اگر لازم باشد که چربی اطراف زانو ها هم خارج شوند مدت زمان عمل افزایش یافته و در پی آن قیمت آن هم افزایش خواهد یافت. مدت زمانی که عمل لیپوماتیک ران انجام می ‌شود کمتر از لیپوساکشن است. بنابراین در اکثر موارد لیپوماتیک ران در یک جلسه انجام می شود. این موضوع بر هزینه تاثیر دارد و اگر یک عمل در چند جلسه انجام شود هزینه بیشتری در نظر گرفته می شود.

هزینه عمل لیپوساکشن ران

عمل لیپوساکشن ران برخلاف لیپوماتیک با استفاده از روش ‌های متعددی قابل انجام است. هر کدام از این روش ها بر اساس جزئیاتی که دارند با قیمت متفاوتی انجام می ‌شوند. البته هزینه هر کدام از این روشها را هم می‌ توان به طور حدودی تعیین کرد. زیرا علاوه بر روش عمل، عوامل دیگری هم در رقم نهایی تاثیر دارد. هزینه عمل لیپوساکشن ران مقداری کمتر از روش های دیگر است.

هزینه عمل لیفت ران

عمل لیفت ران زمانی انجام می شود که پوست ران دچار افتادگی و شل شدگی شده باشد. در برخی موارد چربی های ران بیش از حد بوده و پوست پس از انجام لیپوماتیک و لیپوساکشن دچار این مشکلات می شود. عمل لیفت ران پوست اضافه ران را جدا کرده و سطح پوست را صاف می کند. هزینه لیفت ران به دلیل پیچیدگی بیشتر و روند تهاجمی بیشتر از روش هایی مانند لیپوماتیک ران است.

عوامل موثر در هزینه عمل پیکرتراشی ران ها

موارد زیادی روی قیمت عمل پیکرتراشی ران ها تاثیر می گذارد. هر کدام از این عوامل با هم هزینه این عمل را تعیین می کنند که در ادامه به این عوامل می ‌پردازیم.

مقدار چربی های ران

هر چه چربی هایی که در ناحیه ران تجمع یافته بیشتر باشد، مدت زمان عمل طولانی تر شده و به دنبال آن هزینه ها هم افزایش می یابد. حتی در برخی موارد ممکن است چربی ها گسترده بوده و لازم باشد عمل در دو جلسه انجام شود.

روش انجام عمل

در تعیین قیمت به این نکته هم توجه می‌ شود که پیکرتراشی ران با کدام روش انجام می ‌شود. معمولاً روش هایی که مزایای بیشتری داشته باشند با هزینه بیشتری انجام می شوند. روش مورد استفاده در عمل پیکر تراشی ران باعث تغییر در قیمت نهایی می شود که در بخش بعدی این روش ها و هزینه آن معرفی می شود.

دستمزد جراح و دستیاران

هر پزشک بر اساس شرایط مربوط به خود برای هر عمل دستمزدی را در نظر می گیرد. علاوه بر این پزشک دستمزد دستیاران خود را هم در قیمت نهایی اعمال می کند.


به این محتوا رای دهید..

۳۵
۲
( امتیاز : ۹۵%)
ارسال دیدگاه:
captcha
دیدگاه ها:
 • ایدا

  من خانومم. 30 سالمه. دور رونام خیلی چربی داره طوری که هر وقت شلوار میخام بگیرم باید یکی دو سایز کمرشو کوچیکتر کنم. میشه پیکرتراشی انجام بدم؟ سایزم چقدر کم میشه؟

  مدیر سایت

  سلام به همراه خوب جراحان. به طور کلی در خانم های ایرانی تجمع چربی زیادی در قسمت فوقانی و بیرونی ران وجود داره. وزن و قد رو اعلام نکردید اما با توجه به اطلاعات میشه گفت عمل لیپوماتیک ران گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. با متخصصین ما برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.

  0
  1
 • نرسی حضرتی

  سلام و روزبخیر. خسته نباشید. من قصد انجام این عمل رو دارم پیش دکتر شما هم معاینه شدم. یه سوال داشتم که موفق نشدم بپرسم ازتون. یکی از دوستای من عمل لاغری رون انجام داد تو شهرستان و پاهاش خیلی سیاه شد بعد یه هفته و هنوزم خوب نشده. چقدر احتمال داره که این مشکل ایجاد بشه. ممنون از مجموعه خوبتون.

  مدیر سایت

  سلام به همراه عزیز جراحان. مشکلی که ذکر کردید به عنوان نکروز بافتی شناخته میشه و یکی از عوارضی هست که به دنبال عمل های پیکرتراشی مثل لیپوماتیک امکان بروز داره. مهم ترین نکته برای جلوگیری از این عارضه مهارت و تجربه دکتره و باید توجه داشت که اگر برداشت چربی بیش از حد باشه و ضخامت این لایه در زیر پوست کمتر از حد استاندارد شود، امکان آسیب به عروق و رگ های خونی بیشتر میشه و در نتیجه نکروز هم بیشتر دیده میشه. لذا حتما باید به ماهر ترین پزشک در زمینه پیکرتراشی و لیپوماتیک مراجعه شود. برای مشاوره با بهترین متخصصین زیبایی ایران با جراحان تماس بگیرید

  0
  0
 • سادات

  قیمت این عمل اگه فقط قسمت داخلی رون باشه چقدر در میاد؟

  مدیر سایت

  با سلام. دوست عزیز معاینه برای مشخص کردن محل برداشت چربی و همینطور اعلام دقیق هزینه الزامیه. با متخصصین جراحان تماس بگیرید و یا اطلاعات خودتون رو قرار بدین تا باهاتون تماس گرفته بشه

  0
  0
 • محمد

  سلام من میخوام عمل پیکرتراشی ران رو همزمان با جراحی سیکس پک و بازو و ژنیکوماستی انجام بدم. آیا انجام همه این عمل ها همزمان میشه؟ خطری نداره؟

  مدیر سایت

  سلام. باید معاینه بشین. اگر حجم چربیها زیاد نباشه امکانش هست. اما اگر چربیها زیاد باشه باید حتما دو جلسه عمل بشین

  0
  0
 • سحر بانو

  ممنون از اطلاعات خوبتون من حدودا 67 کیلو هستم و قدم 162 هست. ناحیه شکم و پهلو و کمرم با بازوهام هیچ موردی نداره و کاملا فیتنس هست. اما توی ناحیه ران پام چربی زیادی جمع شده خصوصا قسمت داخلی ران میخواستم ببینم هزینه عمل چقدره؟ و اینکه ایا برای من ممکنه عمل بدون بخیه انجام بشه؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز هزینه عمل شما بستگی به روش جراحی داره. اگر پوست ران بعد از ساکشن چربیها دچار افتادگی و شلی نشه هزینه جراحیتون کمتره و بدون بخیه با روش لیپوماتیک انجام میشه. اما اگر پوست شما شل باشه حتما نیاز به لیفت و برداشتن پوست اضافه هست. برای اینکه دقیق تر متوجه بشین با مشاورهای ما تماس بگیرین.

  1
  0
 • س ر

  بهترين جراحان در زمينه ليفتينگ ران در تهران كيا هستن؟

  مدیر سایت

  سلام. جراح های زیادی داریم که در این زمینه عملهاشون عالی بوده و تجربه لازم رو دارن. دکتر سلیمانزاده - دکتر مروتی - دکتر نجف بیگی و خیلیهای دیگه. پیشنهاد میکنم با مشاورین ما تماس بگیرین تا راهنمایی لازم رو در این زمینه بهتون ارائه بدن.

  2
  0
 • فاطمه محمدیان

  سلام من 72 کیلو ام و قدم 156، متاسفانه در ناحیه ران و پهلوها چربی زیادی دارم میخواستم ببینم هر دو عمل همزمان صورت میگیره؟ چون میخوام از شهرستان بیام و اینکه هزینه عمل چقدر میشه

  مدیر سایت

  بله امکان عمل همزمان وجود دارد. برای اطلاع از هزینه و مشاوره تخصصی با شماره 09103909029 تماس بگیرید.

  0
  0
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000