مقالات پیکرتراشی

هزینه عمل جراحی پیکرتراشی بازو در ایران چقدر است؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل پیکر تراشی بازو در سال 1400 و 99

هزینه پیکر تراشی بازو در سال 1400 در تهران نسبت به سال 99 افزایش 50 درصدی داشته است. هزینه پیکرتراشی بازوها با روش لیپوساکشن و لیپوماتیک حدودا 12 تا 16 میلیون تومان است. درصورتیکه نیاز به جراحی براکیوپلاستی یا لیفت بازو باشد هزینه جراحی حدودا 25 تا 30 میلیون تومان خواهد بود. با توجه به اینکه پزشکان مختلف از سطح متفاوت مهارتی برخوردارند، هزینه عمل جراحی بازو ها دارای مقادیر مختلفی است. تیم جراحان شامل مجموعه کاملی از پزشکان متخصص و فوق تخصص، مشاورین مجرب، پرستاران و کارشناسان اتاق عمل و بیهوشی است. در زمینه هزینه ها مجموعه جراحان همواره در تلاش بوده است که این مقادیر را کاهش دهد تا هموطنان عزیز بتوانند با هزینه کمتری جراحی خود را با بالاترین کیفیت انجام دهند.

طبق تغییراتی که هر سال در قیمت این عمل اعمال می شود قیمت پیکر تراشی بازو در سال 1400 مقداری متفاوت تر از سال قبل است. این تغییرات در هزینه نه تنها برای پیکر تراشی بازوها بلکه شامل همه عمل های زیبایی می باشد. حتی عمل هایی که جنبه درمانی دارند هم هر ساله تغییر قیمت دارند. هزینه جراحی پیکرتراشی بازو در سال 99 و 1400 حدود 50 درصد افزایش یافته است و بسته به روش جراحی از 12 تا 30 میلیون تومان است.

عمل جراحی پیکرتراشی بازو چیست؟

پیکرتراشی بازو مجموعه ‌عمل هایی را شامل می‌ شود که باعث کاهش ذخایر چربی و فرم دهی دو بازو می ‌شوند. در برخی موارد مقصود ما از انجام این عمل کاهش چربی های اضافه و در موارد دیگر این است که پوست بازو را از حالت افتادگی و آویزان خارج کنیم. تمام این روش ها جزو زیرشاخه‌ های عمل بازو هستند. بنابراین به مجموعه روش هایی مانند لیپوماتیک و لیپوساکشن که باعث ایجاد تغییرات ظاهری در بازو می ‌شود، پیکر تراشی گفته می شود.

بدون شک زمانی که می ‌گوییم پیکر تراشی بازو منظور ما انجام این عمل در هر دو بازو می باشد زیرا همه افراد در ناحیه دو بازو نیاز به انجام عمل دارند. البته ممکن است به دلایلی پوست یکی از بازوها دچار مشکلاتی شده باشد و لازم باشد یکی از روش های پیکر تراشی فقط روی یک دست انجام شود. انجام پیکرتراشی در دو بازو باعث بالا رفتن حساسیت این عمل شده و می ‌تواند روی هزینه آن تاثیر بگذارد. تفاوت شرایط متقاضیان و جراحان مختلف هم باعث متفاوت بودن قیمت پیکرتراشی بازوها می شود.

هزینه عمل جراحی پیکرتراشی بازو در تهران

امروزه تهران به قطب عمل های زیبایی در کشور تبدیل شده و حتی در جهان حرفی برای گفتن دارد. نمی توان گفت هزینه انجام این عمل در تهران بیشتر و یا کمتر از یک شهر دیگر است. زیرا علاوه بر موقعیت جغرافیایی، موارد دیگری هم در تعیین این موضوع موثرند. اما موضوعی که مشخص است این است که هزینه این جراحی دارای مقدار متفاوتی است و نمی توان گفت در یک شهر همه جراحان آن را با یک هزینه انجام می دهند.

عوامل موثر در قیمت جراحی بازو

به دلیل اینکه شرایط هیچ فردی با دیگری برابر نیست هزینه این جراحی را نمی توان در همه افراد یکسان دانست. در واقع یکی از شاخصه های تعیین قیمت عمل های مختلف، وضعیت بیمار است. به همین دلیل افراد به دنبال پیدا کردن جراحی هستند که با هزینه مورد نظر آنها عمل را انجام دهد. هزینه عمل پیکرتراشی بازوها یک موضوع مهم است اما در کنار آن موارد مهم تری هم وجود دارد که باید به آنها توجه شود. یکی از این موارد توانایی و تخصص پزشک در انجام این جراحی بوده و رابطه مستقیمی با آن دارد. یک عامل موثر دیگر در این موضوع هزینه مربوط به اتاق عمل است. بهتر است روش های مختلف پیکرتراشی بازو در مراکزی انجام شوند که از بهترین امکانات و تجهیزات استفاده می کنند. از دیگر عوامل موثر بر قیمت عمل جراحی بازو می ‌توان به هزینه دارو، هزینه آزمایشات، لباس، روش انجام عمل و... اشاره کرد.

هزینه روشهای مختلف پیکر تراشی بازو

همانطور که در بخش اول مطلب اشاره شد روش های متعددی برای انجام پیکرتراشی در قسمت بازو وجود دارد. پارامترهای مختلفی بر هزینه هر کدام از روش های پیکر تراشی بازو موثر هستند. در تعیین هزینه این روش‌ ها باید توجه شود که کدام عمل سخت تر است و مدت زمان انجام هر عمل چقدر است. مهمتر از این موضوعات باید توجه شود کدام روش می تواند نتیجه بهتری به ما بدهد. هر روشی که نتیجه بهتر و خطر کمتری برای بیمار به همراه داشته باشد با هزینه بیشتری انجام می شود.

هزینه عمل لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو یکی از بهترین روش‌ ها برای پیکرتراشی بازو است و با کمترین خطر و عوارض چربی های بازو را خارج می کند. هزینه لیپوماتیک بازو را نمی توان به طور دقیق اعلام کرد. دلیل مشخص نبودن هزینه ها این است که در مرحله اول همه افراد به یک اندازه دارای چربی در بازو ‌های خود نیستند. همچنین مهارت تمام پزشکان نیز با هم یکسان نیست.

هزینه عمل لیپوساکشن بازو

عمل لیپوساکشن بازو هم مانند لیپوماتیک برای کاهش چربی های این ناحیه به کار می ‌رود، اما روش های انجام آن متفاوت و متنوع تر است. بنابراین می ‌توانیم بگوییم در مرحله اول روش انجام عمل روی هزینه لیپوساکشن بازو تاثیر می گذارد. پس از آن باید توجه کنیم مهارت جراح در روش انتخابی چقدر است و بیمار چه مقدار چربی موضعی در بازو ‌های خود دارد. با در نظر گرفتن این عوامل می‌ توان قیمت عمل لیپوساکشن بازو را مشخص کرد.

هزینه عمل لیفت بازو یا براکیوپلاستی

لیفت بازو یا براکیوپلاستی به عملی گفته می ‌شود که باعث رفع افتادگی و شل شدگی پوست بازو می شود. به این جراحی عمل زیبایی بازو هم گفته می ‌شود. هزینه عمل لیفت بازو به میزان تغییراتی که باید در پوست بازو ایجاد شود بستگی دارد. در برخی موارد پس از لیپوماتیک و لیپوساکشن مشکل شلی پوست به وجود آمده و لازم است که پس از آن لیفت بازو هم انجام شود. در چنین مواردی به دلیل انجام دو عمل به طور همزمان هزینه نهایی هم افزایش می یابد.


به این محتوا رای دهید..

۹
۲
( امتیاز : ۸۲%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000