مقالات لیپوساکشن

هزینه عمل لیپوساکشن بازوها در تهران سال 1402

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوساکشن بازو در سال 1402

قیمت عمل لیپوساکشن بازو در سال 1402 بر اساس چند عامل تعیین می شود. قبل از بیان این عوامل لازم به ذکر است که هزینه لیپوساکشن نسبت به سال 1401 مقداری افزایش پیدا کرده است و حدودا 17 تا 27 میلیون تومان است. این افزایش قیمت هر ساله روی عمل های مختلف اعمال می‌ شود. افزایش هزینه عمل لیپوساکشن بازو در سال جدید حدود 30 درصد است. در صورتیکه فرد نیاز به جراحی لیفت بازو (براکیوپلاستی) داشته باشد هزینه عمل بیشتر خواهد بود.

هزینه عمل لیپوساکشن بازو در تهران

قیمت لیپوساکشن بازو در تهران با دیگر شهرها تفاوت دارد. البته نمی ‌توان به‌ طور قطعی گفت هزینه انجام این عمل در تهران کمتر یا بیشتر از یک شهر دیگر است؛ زیرا در شهر تهران امکان دارد یک جراح با هزینه بسیار کمی عمل را انجام دهد و یک جراح دیگر همان عمل را با هزینه بالایی انجام دهد. در واقع عواملی وجود دارند که بیشتر از شهر انجام عمل در تعیین قیمت موثر هستند.

لیپوساکشن بازو چیست؟

لیپوساکشن بازو از روش های رایج برای خارج کردن چربی های موضعی این ناحیه از بدن است. تجمع چربی در بخش ‌های مختلفی از بدن می ‌تواند ایجاد شود و بسیاری از افراد برای از بین بردن این چربی ها روش لیپوساکشن را انتخاب می کنند. عمل لیپوساکشن چربی های موضعی را در بازو از بین برده و باعث ایجاد تناسب در این عضو می شود. یکی از موضوعات مهم که در این عمل به آن توجه می ‌شود قیمت عمل لیپوساکشن بازو است. برای برخی از افراد این موضوع حتی مهم تر از مهارت جراحی می باشد. البته توصیه ما به افراد این است علاوه بر هزینه جراحی لیپوساکشن بازو به دیگر پارامترهای مهم این عمل هم توجه داشته باشد تا به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنند. نمی‌ توان رقمی را به طور دقیق برای قیمت لیپوساکشن در ناحیه بازوها تعیین کرد. هر فرد مراجعه کننده شرایط متفاوتی نسبت به دیگر افراد دارد. این موضوع نه تنها برای عمل های زیبایی بلکه برای همه عمل های درمانی هم در نظر گرفته می شود. لیپوساکشن بازو با استفاده از روش‌ های مختلف مانند لیزر، تامی سنت و اولتراسونیک قابل انجام است که هزینه هر کدام از این روش ها با هم متفاوت است.

هزینه عمل لیپوساکشن و لیفت بازو همزمان

ممکن است در مواردی چربی های بازو دارای حجم بالایی باشند و همین موضوع باعث ‌شود پوست بازو پس از لیپوساکشن دچار افتادگی شود. در چنین مواردی لازم است علاوه بر لیپوساکشن، عمل لیفت بازو (براکیوپلاستی) هم انجام شود. در چنین حالتی هزینه بیشتر می ‌شود زیرا قرار است دو عمل به شکل همزمان انجام شود. هر چه جراح در انجام این دو روش مهارت بالاتری داشته باشد، هزینه نهایی هم بیشتر می‌ شود. به غیر از این عوامل چند عامل دیگر هم در تعیین هزینه این عمل تاثیر گذار هستند که در بخش بعدی به آنها می پردازیم.

 

هزینه روش های لیپوساکشن بازو

در بخش قبل اشاره شد که روش های مختلفی وجود دارند که می ‌توان با استفاده از آنها لیپوساکشن بازو را انجام داد. در تعیین قیمت هر کدام از روش های لیپوساکشن بازو به این موضوع توجه می شود که مدت زمان عمل چقدر طول می کشد و جراح چقدر باید انرژی بگذارد. یک جراح خوب باید بتواند بهترین روش را برای بیمار انتخاب کند. البته جراحان معمولا از روشی استفاده می ‌کنند که در آن تبحر بالایی دارند.

هزینه عمل لیپوساکشن بازو با دستگاه پال

لیپوساکشن با دستگاه پال یا لیپوساکشن قدرتی امروزه به یکی از روش های محبوب پیکر تراشی تبدیل شده است. در این عمل شرایطی فراهم شده است تا فشار لازم برای حذف چربی‌ ها توسط دستگاه وارد شود. در چنین شرایطی هم نتیجه دقیق ‌تری حاصل شده و هم مدت زمان انجام عمل کاهش می ‌یابد. به این دلایل قیمت عمل لیپوساکشن بازو با دستگاه پال بیشتر از لیپوساکشن به روش سنتی است.

قیمت لیپوساکشن بازو به روش اولترازد

همانند دیگر عمل های زیبایی نمی توان هزینه دقیقی را برای این عمل در نظر گرفت. در لیپوساکشن به روش اولترازد از امواج ماورای صوت برای تخریب چربی ها استفاده می شود. این امواج قدرت بالایی داشته و به آسانی چربی ‌ها را به حالت مایع تبدیل می کنند. پیش ‌بینی می ‌شود در سال های آینده بیشتر از این روش استفاده شود.

عوامل موثر در هزینه عمل لیپوساکشن بازوها

مانند هر جراحی زیبایی عوامل مختلفی بر قیمت عمل لیپوساکشن بازو تاثیر می گذارند. از جمله این عوامل می توان موارد زیر را نام برد.

مهارت و تجربه جراح

یکی از اصلی ‌ترین پارامترهای موثر در قیمت لیپوساکشن بازو، جراح و مهارت وی می باشد. هر چه پزشک از مهارت و تجربه بیشتری برخوردار باشد، دستمزد او هم افزایش می یابد. به بیماران توصیه می شود حتی اگر هزینه بیشتری را پرداخته اند حتماً مهارت جراح برای آنها در اولویت باشد.

مقدار چربی های بازو

یکی از مهمترین دلایل رقم نامشخص برای عمل لیپوساکشن بازو این است که مقدار چربی ها و تغییرات لازم در هر فرد متفاوت است و همه متقاضیان دارای شرایط یکسان نیستند. بنابراین قیمت دقیق بعد از معاینه و بررسی اولویت های جراحی مشخص می شود.

روش انجام عمل لیپوساکشن بازو

امروزه لیپوساکشن بازو با استفاده از روش های مختلفی قابل انجام است. در هر کدام از این عمل ها از روش و تجهیزات خاصی استفاده می شود. بنابراین نمی توان برای هزینه لیپوساکشن بدون در نظر گرفتن روش انجام آن، هزینه ای را اعلام کرد.

هزینه های جانبی

علاوه بر مواردی که ذکر شد عوامل دیگری هم وجود دارند که تاثیراتی بر هزینه لیپوساکشن بازو می گذارند. از جمله مهمترین این عوامل می ‌توان به مخارج مربوط به اتاق عمل، دستیاران جراح، دارو، لباس، آزمایش و... اشاره کرد.


به این محتوا رای دهید..

۱۳
۸
( امتیاز : ۶۲%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000