مقالات لیپوساکشن

هزینه عمل لیپوساکشن کمر و پشت و عوامل موثر بر آن

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوساکشن کمر و پشت چقدر است؟

هزینه و قیمت عمل لیپوساکشن کمر مد نظر بساری از متقاضیان این عمل است. عمل لیپوساکشن کمر به منظور خارج کردن چربی های ناحیه کمر و پشت انجام شده و باعث می شود افراد به فرم مورد نظر خود در ناحیه کمر برسند. با انجام این عمل فرد تنها در چند ساعت به خواسته خود یعنی داشتن کمر باریک دست پیدا می کند. تجمع چربی در نواحی همچون شکم، پهلو و کمر باعث می شود افراد کوتاه تر از آن چیزی که هستند به نظر برسند. مقداری سخت است که بتوان چربی های کمر و پشت را با استفاده از روش های طبیعی از بین برد زیرا دارای سختی بالایی هستند.

عمل لیپوساکشن کمر هم با استفاده از روش های زیادی قابل انجام است. اکثر افرادی که در ناحیه کمر و دیگر اعضای بدن دچار چربی و اضافه وزن هستند تمایل دارند به تناسب اندام برسند. چربی ‌های جمع شده در ناحیه کمر دارای مقاومت بالایی بوده و با استفاده از تمرینات سختی باید آنها را از بین برد. به همین دلیل بسیاری از افراد لیپوساکشن پشت کمر را انتخاب می ‌کنند. بخش اعظمی از سوالات مراجعه کنندگان در زمینه قیمت عمل لیپوساکشن پشت و کمر است. بدون معاینه حضوری تنها می توان هزینه را به طور حدودی اعلام کرد. بنابراین اگر کسی می ‌خواهد از هزینه این عمل مطلع شود باید به ‌طور حضوری به پزشک مورد نظر خود مراجعه کند.

هزینه عمل لیپوساکشن کمر و پشت در سال 1401

جراحانی که پیکرتراشی کمر و پشت را انجام می دهند در سال جاری مقداری هزینه را افزایش داده اند. البته این افزایش تنها به دلیل دستمزد جراحان نیست و افزایش هزینه های جانبی باعث شده است تا قیمت عمل لیپوساکشن کمر و پشت در سال 1401 بیشتر شود. این افزایش تنها مربوط به امسال نیست و هر ساله در روزهای ابتدایی سال افزوده می شود. هزینه لیپوساکشن کمر و پشت در سال 1401 بین 25 الی 30 درصد افزایش یافته است.

هزینه لیپوساکشن کمر و پشت در تهران

در هر شهر شرایطی وجود دارد که باعث می ‌شود هزینه عمل لیپوساکشن کمر در آنجا نسبت به شهرهای دیگر متفاوت باشد. این عوامل نه تنها بر قیمت عمل های زیبایی بلکه روی قیمت جراحی های درمانی نیز موثر هستند. هزینه لیپوساکشن کمر و پشت در تهران حدود 20 تا 25 میلیون تومان تخمین زده می شود.

عوامل موثر در هزینه لیپوساکشن پشت کمر

تعیین هزینه پیکرتراشی کمر و پشت با روش لیپوساکشن با در نظر گرفتن عوامل زیر انجام می شود.

  • توانایی جراح در انجام عمل لیپوساکشن پشت کمر
  • مقدار چربی که باید از این ناحیه خارج شود
  • هزینه ای که برای اتاق عمل پرداخت می شود
  • دستمزد دستیاران جراح، متخصص هوشبری و...
  • مدت زمان انجام لیپوساکشن کمر و پشت
  • هزینه مدت زمان بستری بیمار در صورت نیاز

هزینه روش های مختلف لیپوساکشن کمر و پشت

در اوایل پیدایش لیپوساکشن تنها یک روش برای انجام آن وجود داشت اما با گذشت زمان متدهای آن گسترش یافتند. اگر بخواهیم روش ‌های مختلف لیپوساکشن را مشخص کنیم می ‌توانیم به لیپوساکشن با دستگاه پال، لیپولیز، روش اولتراسونیک، لیپوساکشن به روش سنتی، لیپوساکشن به روش تامی سنت و... اشاره کنیم. این گستردگی در روش ‌های این عمل باعث شده است نتوان قیمت دقیقی برای آن در نظر گرفت. علاوه بر این در تعیین هزینه هر روش عواملی موثر هستند که در بخش قبل به آن پرداختیم.

هزینه عمل لیپوماتیک پشت و کمر

لیپوماتیک یک روش برای خارج کردن چربی های ناحیه کمر است که روش انجام آن با لیپوساکشن مقداری متفاوت است. هزینه لیپوماتیک کمر با روش لیپوساکشن یکسان نیست چرا که در این روش از تجهیزات بهتر و پیشرفته تری استفاده می شود. این موضوع باعث می‌ شود تغییراتی در زمان و نتیجه عمل دیده شود. بنابراین قیمت لیپوماتیک کمر بالاتر از روش های قدیمی لیپوساکشن می باشد.

هزینه عمل لیپوساکشن کمر و پشت با دستگاه پال

یکی از روش هایی که امروزه بیشتر برای از بین بردن چربی های کمر و پشت به کار می رود، لیپوساکشن با دستگاه پال است. این روش دقیق تر و سریع تر انجام می شود. برای قیمت عمل لیپوساکشن کمر و پشت نمی توان عدد دقیقی را در نظر گرفت زیرا عوامل زیادی را باید مد نظر قرار داد. تمام روش های لیپوساکشن جزو عمل های زیبایی هستند و به همین دلیل بیمه آنها را پوشش نمی دهد.

هزینه عمل لیپوساکشن اولترازد برای کمر و پشت

همانطور که از نام این روش پیداست عمل لیپوساکشن اولترازد با استفاده از نیروی که امواج صوتی تولید می کنند چربی ها را خرد می کند. قیمت لیپوساکشن کمر و پشت به روش اولتراسونیک به عواملی همچون مقدار چربی ها، کیفیت عمل، دستمزد جراح و سطح تجهیزات بستگی دارد.


به این محتوا رای دهید..

۴
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000