انواع روش های لیپوساکشن کدامند؟
انواع روش های لیپوساکشن کدامند؟
مقالات لیپوساکشن

لیپوساکشن کمر و فواید آن

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

لیپوساکشن کمر چیست؟

هر فردی دوست دارد دارای شکمی صاف و کمری باریک و متناسب  باشد. برای رسیدن به تناسب اندام از طریق ورزش در این دو بخش نیاز به صرف زمان و تلاش زیادی است. لیپوساکشن کمر یکی از روش هایی است که با صرف زمان کوتاه و با روش جراحی، چربی های این بخش را خارج کرده و فرم و سایز دلخواه را پدید می آورد. لیپوساکشن دارای فواید و معایبی است که در این مقاله به آنها می‌پردازیم. وجود چربی و اضافه وزن در کمر و شکم باعث می‌شود قد فرد کوتاه تر به نظر رسیده و شکل کلی بدن را از حالت متناسب خارج کند. علاوه بر این در انتخاب لباس هم مشکلاتی وجود خواهد داشت.

روش انجام لیپوساکشن کمر

در کنار روش های مرسوم پیکرتراشی و تناسب اندام مانند استفاده از رژیم غذایی و ورزش، روش های جایگزین برای حذف چربی های موضعی در کوتاه مدت وجود دارد. یکی از این روش ها لیپوساکشن کمر است. اعضایی مثل کمر محل تجمع چربی های سخت و مقاوم هستند و از بین بردن آن ها با ورزش سخت و دشوار است. قبل از انجام عمل لیپوساکشن کمر، نقاط مورد نظر علامت گذاری شده و برای افزایش دقت جراحی از شکم، پهلوها و کمر عکس برداری می شود. قبل از شروع جراحی لیپوساکشن کمر، ماده بی حسی تزریق شده تا بیمار در حین عمل دردی احساس نکند. برای وارد شدن کانولای جراحی به زیر پوست و داخل بافت چربی، برش هایی در ناهمواری های طبیعی بدن و نقاط دور از نظر ایجاد می شود. پس از این مرحله با استفاده از لوله کانولا، چربی ‌های موردنظر تخریب شده و آماده خارج کردن می شود. در مرحله آخر با استفاده از دستگاه ساکشن چربی ها به خارج بدن کشیده می‌شود.

منظور از لیپوساکشن کمر با عکس چیست؟

قبل از انجام این جراحی عکس هایی از کمر فرد گرفته می شود. با این کار جراح می ‌تواند نمونه عکس های بیمار را در حین جراحی ببیند و در پیدا کردن مناطقی که باید چربی آن خارج شود به مشکل بر نخورد. عکس برداری از کمر باعث می‌شود جراح جزییات بدن بیمار را فراموش نکند. بعلاوه با مقایسه عکس های قبل و بعد از عمل لیپوساکشن کمر، میزان تغییرات ایجاد شده به طور کامل مشخص می شود.

لیپوساکشن کمر برای چه کسانی مفید است؟

اکثر متقاضیان برای انجام لیپوماتیک یا لیپوساکشن کمر، آقایان هستند. نواحی مانند کمر و شکم در مردان نیاز به صرف زمان بیشتری برای لاغر شدن داشته و بانوان در این نواحی راحت ‌تر می‌ توانند به تناسب اندام برسند. بنابراین لیپوساکشن کمر بیشتر برای مردان توصیه می‌شود. آمارها نشان می‌دهد که مردان بیشتر برای انجام این عمل اقدام می ‌کنند.

هزینه لیپوساکشن کمر

از جمله عواملی که بر قیمت لیپوساکشن کمر تاثیر دارند می توان به مهارت و تجربه جراح، هزینه مرکز جراحی یا بیمارستان، دستمزد کادر پزشکی و حجم چربی کمر اشاره کرد. بسته به عوامل مختلف، هزینه لیپوساکشن کمر از حدود 20 تا 30 میلیون تومان متنوع است. معمولا این جراحی به همراه لیپوساکشن شکم و پهلو انجام می شود. در این موارد هزینه جراحی منطقی تر و بصرفه تر است و از حدود 15 میلیون تومان شروع می شود.


به این محتوا رای دهید..

۱۲۶
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081