مقالات لیپوماتیک

هزینه عمل لیپوماتیک پشت و کمر در تهران

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

لیپوماتیک کمر چیست؟

لیپوماتیک کمر یکی از بهترین راه ها برای خارج کردن چربی های موضعی تجمع یافته در کمر و پشت است. چربی ‌های اضافی ممکن است در برخی از افراد در ناحیه کمر جمع شوند. گاهی اوقات نمی توان با استفاده از روش ‌های غیر جراحی این چربی ها را از بین برد و به فرم مورد نظر رسید. برخی دیگر از افراد به دلیل کمبود وقت و یا هر دلیل دیگر ترجیح می دهند از روش‌ های جراحی مانند لیپوساکشن یا پیکرتراشی استفاده کنند. لیپوماتیک می‌ تواند یک پیشنهاد خوب برای این افراد باشد. جمع شدن چربی در ناحیه پشت و کمر ظاهر خوبی نداشته و باعث می‌ شود افراد احساس ناخوشایندی داشته باشند. چربی های این ناحیه دارای مقاومت و سختی بالا هستند. نمی توان گفت دقیقا هزینه عمل لیپوماتیک پشت و کمر چقدر است. اما می ‌توان گفت که از مواردی که شکم و پهلو عمل می ‌شوند کمتر است. در اکثر موارد این جراحی در یک جلسه انجام شده و دوره نقاهت کوتاهی دارد. فرد پس از چند روز می ‌تواند به کارهای روزمره خود بپردازد.

هزینه عمل لیپوماتیک کمر در سال 1400 و 99

در سال 1400 هزینه های عمل های زیبایی نسبت به سال 99 بین 20 تا 30 درصد افزایش پیدا کرده است. افزایش هزینه لیپوماتیک کمر و پشت در سال 1400 به جراح بستگی دارد و از حدود 12 تا 16 میلیون تومان است. اما نمی ‌توان گفت این مبلغ دقیقاً چقدر است. در تعیین هزینه عمل هایی همچون لیپوماتیک کمر عوامل زیادی در نظر گرفته می شوند که در بخش ‌های بعد به طور کامل این عوامل را بیان می ‌کنیم. توصیه ما این است درباره انجام عمل هایی همچون لیپوماتیک یا لیپوساکشن کمر افراد سریعتر تصمیم خود را بگیرند زیرا اگر وارد سال جدید شویم این هزینه ‌ها افزایش می ‌یابند. به این معنا که هزینه آن در سال 1400 بیشتر از سال 99 است.

همانطور که بیان شد در ناحیه پشت و کمر هم امکان انباشتگی چربی وجود دارد‌. قیمت لیپوماتیک کمر بیش از هر چیز به میزان چربی های این ناحیه و تبحر پزشک بستگی دارد. می توان گفت در این ناحیه نسبت به شکم، پهلو و... چربی های کمتری جمع می شود. مگر در مواردی که فرد دچار چاقی مفرط شده باشد و چربی‌ های این ناحیه بیش از حد باشد که در چنین مواردی اصلاً پیکرتراشی با روش لیپوماتیک پیشنهاد نمی شود. اما در موارد معمولی تجمع این چربی ها زیاد نیست و با هزینه کمتری عمل می شوند.

هزینه عمل لیپوماتیک پشت و کمر در تهران

قیمت لیپوماتیک کمر در تهران را نمی توان با دیگر شهرها یکسان دانست. در واقع هزینه این عمل در هیچ یک از شهرها یکسان نیست. در هر شهر عواملی وجود دارند که هزینه ها نسبت به آنها تعیین می ‌شوند. برای تعیین هزینه پیکرتراشی پشت در تهران به عواملی همچون منطقه مطب و مرکز جراحی، مهارت پزشک، تعداد این عمل در تهران و... توجه می شود. تعداد بالای عمل های جراحی در تهران ممکن است روی هزینه آنها تاثیر گذارد. البته این فقط یکی از عوامل تأثیرگذار است.

عوامل موثر در هزینه لیپوماتیک پشت کمر

برای اینکه هزینه هر عملی تعیین شود باید عوامل زیادی در نظر گرفته شود. هر عامل تاثیر گذار به سهم خود بر هزینه تاثیر می گذارد. در ادامه برخی از این عوامل را مشاهده می کنید.

تبحر و تجربه جراح

طبیعتاً هر چه جراح تجربه و مهارت بالاتری در انجام این عمل داشته باشد هزینه بیشتری باید به او پرداخت شود. ممکن است افرادی به دلیل اینکه هزینه کمتری بپردازند به پزشکان کم مهارت مراجعه کنند. توصیه می‌ کنیم این عمل زمانی انجام شود که بیمار بتواند هزینه عمل توسط بهترین جراح لیپوماتیک و زیبایی را بپردازد تا نتیجه خوبی حاصل شود.

حجم چربی های موضعی

در اکثر موارد چربی‌ های جمع شده در ناحیه کمر بیش از حد نیست، بنابراین تفاوت هزینه برای بیماران مختلف هم چشمگیر نیست. اما باز هم تعیین هزینه دقیق مستلزم معاینه بیمار توسط متخصص است.

منطقه جغرافیایی

شهری که بیمار عمل خود را در آن انجام می ‌دهد تا حدی هزینه لیپوماتیک کمر و پشت را تغییر می دهد.

هزینه مرکز جراحی

جراحان با مراکز جراحی قرارداد داشته و برای هر عمل مبلغی را به آنها می پردازند. هرچه امکانات اتاق عمل بیشتر باشد، هزینه بیشتری هم دریافت می‌شود.


به این محتوا رای دهید..

۹
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081