مقالات لیپوماتیک

هزینه عمل لیپوماتیک باسن در تهران چقدر است؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوماتیک باسن در سال 1401

قیمت لیپوماتیک باسن در سال 1401 بیشتر از سال‌ 1400 است و در حدود 20 الی 30 درصد افزایش یافته است. این افزایش قیمت با ورود به سال جدید اعمال می شود و به همین دلیل است که پزشکان توصیه دارند افراد متقاضی قبل از رسیدن سال جدید عمل خود را انجام دهند. هزینه لیپوماتیک باسن در سال 1401 حدودا از 20 تا 30 میلیون تومان شروع می شود.

عمل لیپوماتیک باسن چیست؟

عمل لیپوماتیک باسن یکی از روش های آسان و کم خطر برای خارج کردن چربی های این قسمت است. بزرگ بودن بیش از حد باسن مشکلاتی را برای افراد به وجود می ‌آورد. چربی هایی که در ناحیه باسن جمع می شوند دارای سختی بالایی هستند و مقداری دشوار است که بتوان با استفاده از روش های غیر جراحی آنها را از بین برد. به همین دلیل اکثر افراد عمل لیپوماتیک باسن را انتخاب می کنند. این عمل عوارض و خطرات کمتری داشته و در مدت زمان کوتاهی انجام می ‌شود. امروزه قیمت لیپوماتیک باسن برای اکثر متقاضیان این عمل به یک فاکتور مهم تبدیل شده است. اکثر این افراد پزشک خود را بر اساس هزینه‌ ای که می ‌توانند پرداخت ‌کنند انتخاب می ‌کنند. مسلما هزینه عمل برای هر فرد از اهمیت زیادی برخوردار است اما اینکه این فاکتور را صرفا مبنای تصمیم گیری قرار داد، کار اشتباهی است.

هزینه عمل لیپوماتیک باسن در تهران

معمولاً هزینه عملهای زیبایی در شهرهای مختلف متفاوت است. در هر شهر عواملی وجود دارند که بر هزینه جراحی زیبایی تاثیر می ‌گذارند. بنابراین نمی‌ توان قیمت جراحی لیپوماتیک در تهران را با دیگر شهرها یکسان دانست. معمولا هزینه ها در تهران بیشتر است و فرد متقاضی در ازای آن از مهارت بیشتر و خدمات بهتر بهره مند می شوند. امروزه میانگین قیمت لیپوماتیک باسن در تهران بین 20 تا 30 میلیون تومان می باشد.

عوامل موثر بر قیمت عمل لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک باسن یک عمل برای کاهش چربی های باسن بوده و هزینه آن بر اساس عوامل مختلفی تعیین می ‌شود که این عوامل را در ادامه بیان می ‌کنیم. علاوه بر قیمت عمل باید حتما به مهارت و تجربه جراح خود توجه کنید. بی شک هر جراحی که ماهر تر باشد هزینه بیشتری را دریافت می ‌کند. مهارت یک پزشک را از روی نمونه کارهای او می توان تشخیص داد.

هزینه مراکز جراحی یکی از مواردی است که در تعیین قیمت نهایی تاثیر گذاشته و باید مد نظر قرار گیرد.

در تعیین قیمت باید به مقدار و حجم چربی ‌های جمع شده در باسن هم توجه شود. قطعاً هر چه بیمار ذخایر چربی بیشتری داشته باشد، هزینه بیشتری برای او تعیین می شود. مهارت و سابقه کاری دستیاران جراح هم در تعیین قیمت نهایی دخیل هستند.

هزینه های جانبی دیگری هم وجود دارد که هرچه کم ولی بر روی قیمت این جراحی تاثیر می گذارند. از این جمله می توان به هزینه های دارو و رفت و آمد اشاره کرد.


به این محتوا رای دهید..

۱۲
۶
( امتیاز : ۶۷%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081