مقالات لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو در سال 1401 چقدر است؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو در سال 1401

هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو در سال 1401 بین 20 تا 35 میلیون تومان است. لیپوماتیک یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به تناسب اندام در ناحیه شکم و پهلو است. این عمل بدون نیاز به بیهوشی و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود. به دلیل اینکه عوامل زیادی بر قیمت این عمل تاثیر دارند نمی توان هزینه معینی را برای آن تعیین کرد. تنها می ‌توان به طور حدودی این هزینه را مشخص کرد. قیمت لیپوماتیک شکم و پهلو در سال 1401 بسته به عوامل زیادی متغیر است. مانند هر عمل دیگری هزینه لیپوماتیک هم نسبت به سال ‌های گذشته دچار افزایش شده است. عوامل دیگری هم در تعیین هزینه این جراحی تاثیر می گذارند. اصلی ترین عامل در تعیین قیمت لیپوماتیک شکم و پهلو، مهارت جراح است.

لیپوماتیک یک عمل زیبایی در زمینه پیکرتراشی بدن است. بیشتر افرادی که دارای اضافه وزن هستند در ناحیه شکم و پهلو دچار اضافه وزن و انباشتگی چربی هستند. برای این افراد لیپوماتیک شکم و پهلو بهترین گزینه است. با این عمل فرد در کمترین زمان ممکن به تناسب اندام می رسد. یکی از مواردی که مراجعه کنندگان در انتخاب پزشک خود به آن توجه زیادی دارند، هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو است. افرادی که قصد انجام این عمل را دارند سوالاتی در این زمینه مطرح می ‌کنند. به این منظور ما در این مقاله توضیحات لازم را درباره هزینه لیپوماتیک در ناحیه شکم و پهلو بیان می کنیم.

هزینه عمل لیپوماتیک شکم

در برخی موارد فرد تنها در ناحیه شکم دچار انباشتگی چربی بوده و لازم نیست این عمل در ناحیه پهلوی او هم انجام شود. در چنین مواردی هزینه لیپوماتیک شکم مقداری کمتر از مواردی است که این عمل در ناحیه شکم و پهلو انجام می شود. البته این هزینه به میزان چربی انباشته شده و مهارت جراح بستگی دارد. چربی هایی که در ناحیه شکم جمع می ‌شوند دارای سختی بالایی هستند و کمی دشوار است که بتوان با استفاده از روش های طبیعی آنها را از بین برد. اما در روش لیپوماتیک این چربی ها در کمترین زمان و به راحتی از بین می روند. هرچه مدت زمان عمل طولانی تر باشد هزینه عمل هم بیشتر می ‌شود.

هزینه عمل لیپوماتیک پهلو

لیپوماتیک پهلو زمانی انجام می ‌شود که فرد فقط در ناحیه پهلو چربی داشته باشد. در ناحیه پهلو چربی های سخت انباشته می شود و بهترین راه برای از بین بردن این نوع چربی ها لیپوماتیک است. قطعاً زمانی که فقط چربی ها در ناحیه پهلو باشند قیمت لیپوماتیک پهلو هم کاهش می یابد. پارامترهای زیادی وجود دارند که بر هزینه لیپوماتیک پهلو تاثیر می گذارند. از جمله مهمترین این عوامل می ‌توان به مقدار چربی انباشته شده، مهارت و تجربه پزشک، مدت زمان عمل، هزینه اتاق عمل و... اشاره کرد. هزینه عمل لیپوماتیک پهلو به تنهایی در حدود 18 تا 25 میلیون تومان است.

هزینه عمل لیپوماتیک شکم و تزریق چربی به باسن

در برخی موارد فرد هم قصد خارج کردن چربی های ناحیه شکم را داشته و هم قصد دارد تزریق چربی به باسن داشته باشد. در چنین مواردی چربی های ناحیه شکم برداشته شده و در ناحیه باسن تزریق می شوند. در واقع به طور همزمان دو عمل با هم انجام می شوند. این موضوع باعث می شود هزینه عمل نسبت به مواردی که فقط چربی های ناحیه شکم خارج می‌ شوند بیشتر باشد. جراح باید در انجام هر دو عمل مهارت کافی داشته باشد که از هر دو عمل نتیجه دلخواه بیمار حاصل شود.

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو در تهران

یکی از عواملی که بر قیمت لیپوماتیک تاثیر می گذارد شهری است که عمل در آن انجام می ‌شود. به این ترتیب قیمت عمل لیپوماتیک شکم و پهلو در تهران با شهرهای دیگر متفاوت است. البته در تعیین قیمت عمل در تهران منطقه ای از شهر که عمل در آن انجام می ‌شود هم بر هزینه ها تاثیر می گذارد. قطعاً هزینه اتاق عمل در تمام مراکز یکسان نیست. علاوه بر این میزان تخصص جراح، وضعیت بیمار، دستمزد دستیاران جراح و... در تعیین قیمت عمل لاغری شکم و پهلو تاثیر دارند.

عوامل موثر در هزینه عمل لیپوماتیک

عوامل موثر در هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو شامل موارد زیادی هستند که هر کدام از این عوامل به میزان خاصی بر قیمت لیپوماتیک تاثیر می گذارند. در ادامه توضیحاتی را درباره هر کدام از این موارد بیان می کنیم.

مهارت جراح لیپوماتیک

یکی از عواملی که باعث متغیر بودن هزینه این عمل شده مهارت جراح است. هرچه مهارت پزشک بالاتر باشد و از کادر درمانی مجرب تری استفاده کرده باشد، هزینه عمل لیپوماتیک هم افزایش می یابد.

وضعیت بیمار

هزینه عمل های زیبایی تا حد زیادی بر اساس وضعیت بیمار تعیین می ‌شوند. بنابراین ممکن است قیمت عمل های زیبایی در همه افراد یکسان نباشد. بیمار قبل از انجام لیپوماتیک معاینه شده و هزینه عمل برای او مشخص می شود.

هزینه مرکز جراحی

مراکز جراحی برای هر عمل هزینه ای را دریافت می کنند. این موضوع هم در تعیین قیمت عمل تاثیر خواهد داشت. هزینه مراکز جراحی در همه جا یکسان نبوده و محلی که در آن قرار دارد بر قیمت آن تاثیر دارد.

دستمزد دستیاران جراح

در حین عمل جراحی لیپوماتیک افرادی به عنوان دستیاران جراح او را همراهی می‌ کنند. در واقع نمی ‌توان این عمل را به تنهایی انجام داد. این افراد هر کدام دستمزدی را دریافت می ‌کنند. در حین تعیین قیمت عمل برای بیمار این نکته هم در نظر گرفته می شود.

شهر انجام عمل

شهری که عمل در آن انجام می ‌شود هم بر قیمت لیپوماتیک موثر است. معمولاً هزینه جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو در شهرهای بزرگتر بیشتر است.


به این محتوا رای دهید..

۶۹
۹
( امتیاز : ۸۸%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000