مقالات لیپوماتیک

هزینه عمل لیپوماتیک غبغب و گردن در سال 1402 تهران

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوماتیک غبغب و گردن

هزینه جراحی لیپوماتیک غبغب و گردن به عوامل زیادی بستگی دارد. دلایل زیادی می توانند باعث به وجود آمدن غبغب شوند. از جمله مهمترین این عوامل می ‌توان به افزایش سن، ژنتیک، افزایش وزن و... اشاره کرد. افرادی که دچار این مشکل هستند احساس ناخوشایندی دارند و به همین دلیل رو به عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب می ‌آورند. به علت اینکه عوامل زیادی بر قیمت لیپوماتیک غبغب و گردن تاثیر می‌ گذارند نمی ‌توان رقم دقیقی را به این منظور در نظر گرفت. فقط در صورتی که بیمار معاینه شود می ‌توان هزینه دقیق را به او اعلام کرد.

 

هزینه عمل لیپوماتیک غبغب و گردن

هزینه عمل لیپوماتیک غبغب در سال 1402

هر ساله هزینه عمل های زیبایی درصدی افزایش می یابد. این موضوع بر عمل لیپوماتیک غبغب هم تاثیر می گذارد. بنابراین هزینه عمل جراحی لیپوماتیک غبغب و گردن در سال 1402 مقداری بیشتر از سال 1401 است. نمی ‌توان هزینه دقیقی را برای این عمل در نظر گرفت اما می ‌توان گفت هزینه انجام این جراحی در سال 1402 به طور حدودی بین 17 تا 28 میلیون تومان است. عوامل دیگری هم وجود دارد که این هزینه را تحت تأثیر قرار می ‌دهند و این عوامل را در بخش‌ های بعد مقاله ارائه خواهیم داد.

هزینه عمل لیپوماتیک گردن

جمع شدن چربی در ناحیه گردن، زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر بخواهیم این چربی ها را با استفاده از روش های طبیعی از بین ببریم به زمان بسیار زیادی نیاز داریم. به همین دلیل اکثر افراد روش ‌های جراحی از جمله لیپوماتیک را انتخاب می‌ کنند. قیمت لیپوماتیک گردن در شهرهای مختلف متفاوت است و عوامل زیادی بر هزینه جراحی زیبایی گردن تاثیر می‌ گذارند. با انجام این عمل و حذف چربی ‌ها از این ناحیه سن فرد کمتر به نظر می‌ رسد.

عوامل موثر در هزینه عمل لیپوماتیک غبغب

در تعیین قیمت لیپوماتیک غبغب و گردن عوامل زیادی موثرند. مهمترین عامل، مهارت پزشک انتخاب شده است. هرچه توانایی جراح صورت بالاتر باشد متقاضی باید هزینه بیشتری را پرداخت کند. مخارج مربوط به مرکز جراحی هم یکی از عوامل تاثیر گذار بر هزینه های نهایی می باشد. منطقه ‌ای از شهر که مرکز جراحی در آن قرار دارد هم باعث می ‌شود قیمت مقداری عمل تغییر کند. معمولا پزشکانی که دارای تخصص و تجربه بالاتری هستند از افراد متخصص برای دستیاران خود استفاده می ‌کنند. این افراد معمولاً دستمزد بیشتری دریافت می کنند و بر مخارج نهایی تاثیر می ‌گذارند. یک عامل موثر دیگر که بر قیمت عمل لیپوماتیک غبغب تاثیر دارد شهری است که عمل در آن انجام می ‌شود. بیمار باید توجه داشته باشد که لیپوماتیک غبغب و گردن یک عمل زیبایی بوده و بیمه هزینه آن را پوشش نمی دهد.

هزینه عمل لیپوماتیک غبغب در تهران

قیمت لیپوماتیک غبغب در تهران با دیگر شهرها دارای مقدار یکسانی نیست و این عمل در شهرهای کوچکتر با هزینه کمتری انجام می ‌شود. همچنین این که عمل در چه ناحیه ای از تهران انجام شود هم بر قیمت نهایی مقداری تاثیر خواهد گذاشت. اصلی‌ ترین عامل تعیین کننده قیمت یک عمل، مهارت جراح است. تهران از نظر تعداد انجام عمل های زیبایی جز شهرهای اول بوده و این موضوع بر هزینه عمل های زیبایی در تهران تاثیر می گذارد.


به این محتوا رای دهید..

۱۰
۶
( امتیاز : ۶۳%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081