مقالات لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک سینه در سال 1402+جزئیات کامل

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوماتیک سینه در سال 1402

هزینه عمل لیپوماتیک سینه در سال 1402 در تمام شهرهای کشور دارای افزایش بوده است. در واقع هر سال هزینه عمل های زیبایی مقداری افزایش قیمت دارند. عمل پیکرتراشی سینه به روش لیپوماتیک هم از این قاعده مستثنا نیست. عوامل زیادی وجود دارند که هر کدام بر هزینه این عمل و دیگر عمل های زیبایی تأثیر می ‌گذارند. اصلی‌ ترین و مهم‌ ترین عامل تاثیرگذار بر هزینه لیپوماتیک سینه در سال 1401 و 1402 مهارت جراح و وضعیت سینه های بیمار می باشد. عمل لیپوماتیک سینه بانوان در سال 1401 به دلیل کم کاربرد بودن، عموما انجام نمی شود اما در صورت انجام این عمل 35 تا 45 میلیون تومان هزینه دارد. هزینه لیپوماتیک سینه آقایان از حدود 8 تا 18 میلیون تومان است؛ (در صورت حجم بیش از حد و غیر نرمال سینه آقایان به دلیل بیماری و یا دلایل دیگر به علت نیاز به جراحی، هزینه از محدوده قیمت گفته شده بیشتر می شود.)

عمل لیپوماتیک سینه چیست؟

عمل لیپوماتیک سینه از بهترین روش ها برای خارج کردن چربی های موضعی این قسمت است. سینه بزرگ مشکلاتی را برای بیمار به وجود می آورد. کسانی که سینه های بسیار بزرگی دارند با مشکلاتی روبه ‌رو می ‌شوند. این افراد معمولاً در نواحی کمر و گردن احساس درد می کنند. بهترین راه برای این افراد استفاده از روش‌های جراحی است. یکی از بهترین راه ها انجام عمل لیپوساکشن به روش لیپوماتیک سینه است. لیپوماتیک سینه یکی از بهترین راه های کاهش حجم سینه ها است و می تواند بدون نیاز به بیهوشی و در حالت بی حسی انجام شود. قیمت عمل لیپوماتیک سینه به عوامل زیادی بستگی دارد که در ادامه به طور کامل به این موضوع می پردازیم.

هزینه عمل لیپوماتیک سینه در تهران

قیمت عمل لیپوماتیک سینه در تهران را نمی توان برای همه افراد یکسان دانست. در تعیین هزینه این عمل به موارد زیادی توجه می ‌شود. هزینه مربوط به هر فرد پس از معاینه او مشخص می شود. علاوه بر این قیمت عمل لیپوماتیک در تمام شهرها یکسان نیست. بعنوان مثال قیمت انجام این جراحی در تهران و یک شهر دیگر با هم برابر نیست. البته در این مورد موارد دیگری هم تاثیر دارند که شهری که عمل در آن انجام می ‌شود هم یکی از آنهاست. معمولاً هزینه لیپوماتیک سینه در تهران بیشتر از شهرهای کوچک است و همانطور که گفته شد از 8 تا 18 میلیون تومان است.

آیا بیمه هزینه ای را برای عمل لیپوماتیک سینه پرداخت می کند؟

سوالات زیادی درباره اینکه بیمه هزینه این عمل را پرداخت می ‌کند مطرح است. برای پاسخ به این سوالات باید بیان کنیم که بیمه فقط در مواردی که عمل های درمانی انجام شوند درصدی از هزینه‌ ها را پرداخت می‌ کند. بنابراین در مواردی که عمل فقط جنبه زیبایی دارد بیمه هیچگونه هزینه ای را پرداخت نمی ‌کند. این موضوع نه تنها برای لیپوماتیک سینه بلکه در تمام عمل‌ های زیبایی رعایت می ‌شود. بنابراین بیمار باید بداند که این هزینه ها را به صورت شخصی باید پرداخت کند.

 

عوامل موثر در هزینه لیپوماتیک سینه

هزینه عمل لیپوماتیک از عوامل زیادی متاثر می شود. هر کدام از این پارامترها به حدی بر هزینه نهایی تاثیر دارند. روزی که بیمار معاینه می شود تمامی این عوامل در نظر گرفته شده و نسبت به آنها هزینه نهایی به فرد اعلام می شود. این عوامل شامل موارد زیر هستند.

مهارت جراح لیپوماتیک سینه

قطعاً هر چه مهارت جراح بالاتر باشد هزینه بیشتری را در نظر می گیرد. مهارت جراح را می توان از سابقه کاری او تشخیص داد. توصیه می ‌کنیم مهارت جراح برای بیمار اولین اولویت در انتخاب باشد. نتیجه عمل رابطه مستقیمی با مهارت جراح دارد.

هزینه های اتاق عمل

مراکز جراحی یا بیمارستان ها برای هر عمل هزینه ای را دریافت می کنند. معمولاً این هزینه در بیمارستان ها بیشتر از مراکز جراحی است. منطقه ای از شهر که جراحی در آن انجام می ‌شود هم بر هزینه اتاق عمل تاثیر دارد.

وضعیت بیمار

یکی از مهم ترین نکاتی که در تعیین قیمت لیپوماتیک به آن باید توجه شود وضعیت بیمار است. انجام لیپوماتیک سینه برای همه افراد در یک مدت زمان یکسان انجام نمی شود. هزینه این عمل به مدت زمان انجام آن برای بیمار بستگی دارد و دلیل آن این است که بزرگی سینه در همه افراد یکسان نیست.

دستمزد دستیاران جراح

هرکدام از دستیاران جراحی هزینه ‌ای را به عنوان دستمزد خود دریافت می ‌کنند. این دستمزد هم در هنگام تعیین هزینه ای که بیمار پرداخت می کند در نظر گرفته می شود. هرچه این افراد از مهارت و تجربه بالاتری برخوردار باشند هزینه بیشتری را دریافت می کنند.

محل انجام عمل

اینکه لیپوماتیک سینه در کدام شهر انجام شود هم بر هزینه آن تأثیر می‌ گذارد. معمولاً در شهرهای کوچک این عمل با قیمت کمتری انجام می‌ شود. البته پارامترهای دیگری هم وجود دارند که بر این هزینه ها موثر هستند که در سطر های قبل آنها پرداختیم.


به این محتوا رای دهید..

۸
۲
( امتیاز : ۸۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081