مقالات لیپوماتیک

هزینه عمل جراحی لیپوماتیک بازوها در سال 1400

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوماتیک بازو

هزینه لیپوماتیک بازو تحت تاثیر عوامل زیادی است. قیمت این جراحی از حدود 10 تا 18 میلیون تومان متفاوت است. عمل لیپوماتیک بازو یکی از بهترین روش ها برای کاهش چربی های بازو و ایجاد تناسب اندام در این ناحیه است. زمانی که چربی بیش از حد در ناحیه بازوها جمع شود فرم آن ها را تحت تاثیر قرار داده تا جایی که حالت افتاده و آویزان به خود می گیرند. در مواردی که با استفاده از روش ‌های غیر جراحی نتوان تغییرات دلخواه را در این بخش به وجود آورد می توان از عمل لیپوماتیک بازو استفاده کرد. در این روش برش های بسیار کوچکی به منظور خارج کردن چربی های این ناحیه ایجاد می شوند. به این شکل که کانولا به داخل چربی ها نفوذ کرده و آنها را خارج می کند. اگر شما هم قصد انجام این عمل را دارید ممکن است این سوال در ذهنتان باشد که قیمت لیپوماتیک بازو چقدر است. هزینه انجام این عمل پیکرتراشی برای مراجعه کنندگان بسیار مهم است، به همین منظور این مقاله را تنظیم کرده ایم تا افراد بتوانند پاسخ سوالات خود را بگیرند.

 

هزینه جراحی لیپوماتیک بازو در سال 1400 و 99

هزینه لیپوماتیک بازو در سال 99 و 1400 مانند هر سال مقداری افزایش داشته و از حدود 10 تا 18 میلیون تومان است. نه تنها این عمل بلکه همه عمل های زیبایی و جراحی های درمانی در این سال با هزینه بیشتری انجام می شوند. هر سال هزینه اتاق عمل، دستمزد دستیاران جراح، دارو، مخارج مطب پزشک و دستمزد جراح افزایش می یابد و این موارد باعث می ‌شود که با رسیدن به سال جدید هزینه عمل های زیبایی هم افزایش پیدا کند. مقدار این افزایش قیمت بسته به عوامل و پارامترهای مختلفی متفاوت است. به طور معمول مبلغ افزوده شده در هزینه عمل های زیبایی مانند پیکرتراشی بازو در سال 1400 از 20 تا 30 درصد است.

می توان گفت همه افرادی که برای انجام این جراحی مراجعه می ‌کنند در ناحیه هر دو بازو دچار تجمع چربی هستند، بنابراین باید هر دو بازو به طور همزمان عمل شوند. مقدار چربی هایی که در بازوها جمع می شود در همه افراد به یک اندازه نیست. بنابراین قیمت پیکرتراشی بازو ها با روش جراحی لیپوماتیک برای افراد متفاوت است. هزینه ای که برای هر فرد تعیین می شود بر اساس عواملی همچون مقدار تجمع چربی، مهارت پزشک، هزینه مراکز جراحی و... تعیین می ‌شود. جراح باید به این نکته توجه داشته باشد که بازو ها پس از انجام جراحی با هم متقارن باشند. بنابراین توصیه ما این است که این عمل توسط یک پزشک ماهر انجام شود

هزینه عمل لیپوماتیک بازو در تهران

ممکن است برخی افراد گمان کنند قیمت عمل هایی همچون لیپوماتیک و لیپوساکشن  بازو در تمام شهرهای کشور یکسان است. هزینه این عمل در هر شهر متناسب با شرایط آنجا تعیین می‌ شود. قیمت لیپوماتیک بازو ها در تهران و دیگر شهرها متفاوت است البته این اختلاف قیمت در یک محدوده مشخص قرار دارد. در شهری مانند تهران علاوه بر هم وطنان خودمان مراجعه کنندگانی از کشورهای مختلف برای انجام لیپوماتیک بازو مراجعه می کنند. این موضوع نشان دهنده مهارت بالای جراحان ایرانی در انجام این عمل و دیگر عمل های زیبایی می باشد. جراحان لیپوماتیک و لیپوساکشن که دارای مهارت و تجربه بیشتری باشند هزینه بیشتری را به عنوان دستمزد خود دریافت می ‌کنند.

هزینه عمل لیپوماتیک و لیفت بازو (براکیوپلاستی)

در مواردی بازو ها علاوه بر اینکه دچار انباشتگی چربی هستند در قسمت پایین حالت آویزان و افتاده دارند. در چنین شرایطی اگر تنها لیپوماتیک انجام شود چربی آن خارج شده ولی بازو ها حالت آویزان دارند. به این منظور علاوه بر لیپوماتیک باید عمل لیفت بازو و یا همان براکیوپلاستی انجام شود. در مرحله اول چربی های ناحیه بازو خارج شده و پس از آن پوست اضافه زیر بغل تا آرنج جدا می شود. در چنین شرایطی دو عمل با هم انجام می ‌شود. بنابراین هزینه عمل پیکرتراشی با روش لیپوماتیک و لیفت بازو بیشتر از مواردی است که تنها یکی از این عمل ها انجام می شود.

عوامل موثر در هزینه عمل لیپوماتیک بازوها

هر جراح هزینه‌ ای که بابت لیپوماتیک بازو ها دریافت می کند را بر اساس عوامل مختلفی تعیین کرده است. شرایطی که پزشکان و بیماران مختلف دارند با هم یکسان نیست، بنابراین هزینه این جراحی برای هر کسی نسبت به شرایط او تعیین می شود.

توانایی جراح در انجام لیپوماتیک

توانایی و تبحر پزشکان مختلف در انجام لیپوماتیک یکسان نیست. هر چه نمونه عمل های قبلی جراح بهتر بوده و نتایج بهتری را ایجاد کرده باشد، هزینه عمل لیپوماتیک بازو توسط او افزایش می یابد.

حجم چربی های موضعی بازو

یکی دیگر از مواردی که در تعیین هزینه عمل زیبایی بازو باید به آن توجه شود مقدار چربی است که در بازوها وجود دارد. جراح در روز مشاوره بازوهای بیمار را معاینه کرده و نسبت به آنها قیمت را مشخص می کند.

تعداد عمل

ممکن است لازم باشد در ناحیه بازو علاوه بر لیپوماتیک، عمل لیفت بازو هم انجام شود. در این موارد دو عمل انجام شده و هزینه بیشتر می شود.

هزینه اتاق عمل

هرچه در اتاق عمل از وسایل و تجهیزات بهتر و به روز تری استفاده شود هزینه بیشتری بابت جراحی بازو از فرد دریافت می شود.


به این محتوا رای دهید..

۲۷
۸
( امتیاز : ۷۷%)
ارسال دیدگاه:
captcha
دیدگاه ها:
 • لیلا رفیعی

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم هزینه براکیوپلاستی از چه قیمتی شروع میشه و اینکه نیاز به بستری داره یا نه ؟ و دوران نقاهتش چقدره؟ یعنی چند روز بعد عمل میشه رفت سرکا؟

  مدیر سایت

  دوره نقاهت عمل کوتاه مدت است. حدود 7 تا 10 روز استراحت برای این جراحی کافیست و برای اطلاع از هزینه ها باید با کارشناسان جراحان تماس بگیرید.

  1
  0
 • سحرصالحی

  سلام ببخشید عمل تخلیه چربی و لیفت بازوها چقدر هستش؟

  مدیر سایت

  سلام جهت هزینه دقیق باید با کارشناسان جراحان تماس بگیرید. شماره 09103909029

  3
  0
 • مائده مرتضوی

  سلام خسته نباشید من وزنم ۱۰۸ و قدم ۱۶۸ هست می خواستم ببینم وزنم باید بیاد پایین ؟چه مقدار ؟ و اینکه هزینه عمل برای بازو چقدر هست؟

  مدیر سایت

  سلام باید معاینه شید. جهت اطلاع از هزینه ها و مشاوره تخصصی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  1
  0
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000