مقالات لیپوماتیک

هزینه جراحی لیپوماتیک صورت و بوکال در تهران سال 1402

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوماتیک صورت و بوکال

عمل لیپوماتیک ناحیه صورت یکی از حساس ترین عمل های زیبایی است. چربی ها ممکن است در بخش های مختلفی از صورت جمع شوند. روش های زیادی وجود دارد که با استفاده از هر کدام می توان این چربی ها را خارج کرد. در گذشته افراد تمایل داشتند صورت آنها گرد باشد. اما امروزه سلیقه افراد به سمت داشتن صورت لاغر و زاویه دار رفته است. به همین دلیل افراد مختلف برای اینکه صورت لاغری داشته باشند تصمیم به انجام عمل های زیبایی همچون لیپوماتیک صورت و بوکال می گیرند. برای برداشتن چربی های ناحیه بوکال برش هایی در داخل دهان در هر دو طرف ایجاد شده و چربی ها خارج می‌ شوند. مدت زمان انجام این عمل کوتاه است اما ممکن است لازم باشد در دیگر مناطق صورت نیز اصلاحاتی انجام شود. در چنین حالتی جراح زمان بیشتری را صرف کرده و هزینه بیشتری را دریافت می کند. در این مقاله می ‌خواهیم توضیحاتی را درباره قیمت عمل لیپوماتیک صورت و بوکال ارائه دهیم.

 

هزینه عمل لیپوماتیک صورت و بوکال

هزینه عمل لیپوماتیک صورت در سال 1402

همان طور که اشاره شد صورت ممکن است در بخش های مختلف دچار تجمع چربی شود. به همین منظور اکثر افرادی که در چنین شرایطی قرار می ‌گیرند روی به عمل ‌هایی همچون لیپوماتیک صورت می ‌آورند. اکثر این افراد معمولاً جراح خود را بر اساس توان خود در پرداخت هزینه انتخاب می کنند و هزینه این عمل در سال جاری مقداری بیشتر از گذشته است. همه پزشکان در سال  جدید مقداری هزینه ها را افزایش داده‌ اند. به طور میانگین قیمت لیپوماتیک بوکال در سال 1402 نسبت به 1400 از 20 تا 30 درصد افزایش یافته است و از حدود 14 تا 25 میلیون تومان آغاز می شود.

هزینه عمل برداشتن چربی بوکال

با حذف چربی های بوکال، حجم صورت کمتر و به اصطلاح زاویه دار می شود. مدت زمانی که این عمل انجام می شود در اکثر موارد کمتر از یک ساعت است. بنابراین اگر بیمار تمایل داشته باشد می توان همزمان با این عمل در باقی بخش‌های صورت تخلیه چربی داشته و دو عمل را باهم انجام داد. در تعیین قیمت لیپوماتیک بوکال و صورت چند عامل تعیین کننده وجود دارد. به بیماران توصیه می‌ کنیم حتی اگر هزینه بیشتری را پرداخت می ‌کنند به یک پزشک ماهر مراجعه کنند. صورت نقش اصلی را در زیبایی ایفا می کند. بنابراین نتیجه این عمل همیشه در معرض دید است و بر زیبایی تاثیر زیادی دارد.

قیمت عمل زاویه سازی صورت با لیپوماتیک سال 1401

هزینه لیپوماتیک صورت در تهران

قیمت عمل لیپوماتیک صورت در شهر تهران از حدود 16 تا 27 میلیون تومان تخمین زده می شود. علاوه بر عواملی که برای تعیین هزینه این عمل باید در نظر گرفته شود فاکتورهای دیگری هم هستند که در هر شهر باید به آن توجه شود. البته این به این معنی نیست که قیمت این جراحی در تمام مناطق تهران با یک هزینه انجام می شود. منظور این است که هزینه جراحی صورت و بوکال در تهران در یک محدوده مشخص قرار دارد که ممکن است با دیگر شهرها یکسان نباشد.

عوامل موثر در هزینه عمل لیپوماتیک صورت

مهارت و توانایی جراح در نتیجه هر عمل زیبایی تأثیر بسزایی دارد‌ و لیپوماتیک صورت هم از این قاعده مستثنا نیست. مهم ‌ترین معیار در انتخاب هر پزشک مهارت او است، بنابراین نباید برای هزینه کمتر به یک جراح کم تجربه مراجعه کرد.

برخی از افراد گمان می کنند بدون مراجعه حضوری می توان هزینه دقیق را برای لیپوماتیک صورت تعیین کرد. می ‌توان گفت چنین کاری غیر ممکن است. تا زمانی که پزشک بیمار را به طور حضوری نبیند نمی ‌تواند قیمتی را برای او در نظر بگیرد. در واقع هزینه این عمل بر اساس مقدار چربی های صورت مشخص می‌ شود. هزینه اتاق عمل هم یکی دیگر از عواملی است که بر هزینه این جراحی تاثیر دارد.

علاوه بر مواردی که ذکر شد پارامترهای دیگری هم در تعیین هزینه برداشتن چربی بوکال تاثیر می گذارد. این عوامل شامل موارد زیر هستند.

دستمزد دستیاران

دستمزد متخصص هوشبری (در صورت لزوم)

هزینه لباس و دارو


به این محتوا رای دهید..

۵۰
۵۰
( امتیاز : ۵۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
دیدگاه ها:
 • کریمی

  سلام هزینه بوکال صورت چقدره ؟

  مدیر سایت

  سلام بستگی داره. شما اول باید معاینه بشید. جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

  1
  0
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081