مقالات لیپوماتیک

هزینه عمل لیپوماتیک ران درسال 1402 چقدر است؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه لیپوماتیک رانها چقدر است؟

هزینه لیپوماتیک ران همانند سایر روشهای پیکرتراشی به عوامل مختلفی بستگی دارد. به همین دلیل هنگام استعلام هزینه از کلینیک ها و جراحان مختلف برای این جراحی، به مبالغ متنوعی مواجه می شویم. جمع شدن چربی در ران ها باعث می شود بیمار آزرده خاطر شده و همچنین مشکلاتی برای او به وجود آید. معمولاً مراجعه کنندگان در ناحیه هر دو ران برای از بین بردن حجم چربی مراجعه می کنند و لازم است این عمل در هر دو پا انجام شود. این موضوع بر قیمت عمل لیپوماتیک ران ها تاثیر می گذارد. در مواردی که چربی ‌های جمع شده در این ناحیه بیش از حد باشد لازم است عمل در چند مرحله انجام شود. در چنین شرایطی قطعا هزینه عمل افزایش پیدا می‌‌ کند.

در سال 1401 و 1402 هزینه جراحی لیپوماتیک رانها از حدود 27 تا 45 میلیون تومان آغاز می شود. علت تفاوت این هزینه ها بیشتر از همه به میزان چربی فرد بستگی دارد. معمولا جراح عمل را برای افرادیکه دارای حجم زیادی از رانها نیستند از قسمت داخلی ران انجام می دهد. اما افرادی که حجم چربی زیادی در همه قسمت های ران دارند باید به صورت 360 درجه جراحی شوند و به همین دلیل هزینه بیشتری لازم است. همچنین جراحانی که فوق تخصص پلاستیک و زیبایی هستند هزینه بیشتری برای این کار دریافت می کنند.

آیا هزینه عمل لیپوماتیک ران معیار انتخاب جراح است؟

لیپوماتیک ران یک جراحی زیبایی است که برای کاهش چربی و لاغری ران ها به کار می رود. در این عمل عوارضی که در روش های قدیمی تر وجود داشتند از بین رفته است. یکی از موضوعاتی که بیماران درباره این عمل به آن توجه زیادی می‌ کنند، هزینه عمل لیپوماتیک ران است. برخی از متقاضیان جراح خود را بر اساس این موضوع انتخاب می ‌کنند. باید بگوییم در انتخاب جراح معیارهای مهم ‌تری وجود دارد که بیمار باید ابتدا به آنها توجه کند. یکی از این موارد مهارت پزشک است. در حین انجام پیکرتراشی به روش لیپوماتیک نیاز نیست جراح فشار زیادی وارد کند. این موضوع باعث می ‌شود با تمرکز بالاتری جراحی را انجام داده و نتایج بهتری نیز حاصل شود. اما ظریف کاری جراح نقش زیادی در زیبایی بیشتر و طبیعی تر بودن نتیجه عمل دارد. در این مقاله به طور کامل توضیحاتی را در زمینه قیمت عمل لیپوماتیک ران بیان می ‌کنیم. اگر شما هم می‌ خواهید این عمل را انجام دهید مقاله را تا آخر مطالعه کنید.

هزینه لیپوماتیک ران در سال 1402 چقدر افزایش یافته است؟

عمل های زیبایی هر ساله از نظر هزینه افزایش پیدا می کنند و لیپوماتیک ران هم از این قاعده مستثنا نیست. میزان افزایش قیمتی که عمل لیپوماتیک ران هر ساله دارد بین 20 تا 30 درصد است. این رقم به پارامتر های زیادی همچون مهارت جراح، محل انجام عمل و... بستگی دارد. اما باز هم نمی توان به طور دقیق این هزینه را مشخص کرد. هزینه عمل لیپوماتیک ران در سال 1402 و 1401 بین 27 تا 45 میلیون تومان تخمین زده می شود.

هزینه لیپوساکشن ران

فراموش نکنید که لیپوماتیک یکی از روشهای لیپوساکشن به شمار می رود. هزینه عمل لیپوساکشن ران به پارامترهای زیادی بستگی دارد. با استفاده از روش های زیادی می توان لیپوساکشن را انجام داد. روش انجام هر کدام از این عمل ها با هم فرق دارد. بنابراین هزینه روش های مختلف لیپوساکشن ران با هم متفاوت است. درباره هزینه لیپوساکشن ران مطلبی را جداگانه در جراحان ارائه کرده ایم. اگر تمایل به انجام این عمل دارید از طریق لینکی که قرار داده ایم به آن مراجعه کنید.

هزینه عمل لیپوماتیک ران در تهران

قیمت لیپوماتیک ران در تهران با دیگر شهرها یکسان نیست و معمولا بیشتر است. دلیل این موضوع هزینه های بیشتر مراکز جراحی و نیروهای تخصصی است. در تمام جهان منطقه جغرافیایی بر هزینه عمل تاثیر زیادی گذاشته و در این باره موارد زیادی در نظر گرفته می شود. یکی از عواملی که روی هزینه عمل در شهر های مختلف تاثیر می ‌گذارد تعداد انجام عمل در آن شهر است. همچنین به موقعیت مطب و مرکز جراحی در شهر توجه می شود. علاوه بر این جمعیت شهر، وضعیت مالی ساکنین یک شهر به طور میانگین و کوچک یا بزرگ بودن شهر در نظر گرفته می شود. همچنین عواملی وجود دارند که نه تنها در تهران بلکه در تمام شهر ها روی قیمت لیپوماتیک ران ها تاثیر می گذارند که در بخش بعد به این موارد می پردازیم.

عوامل موثر بر هزینه جراحی لیپوماتیک ران

همانطورکه بیان کردیم عوامل زیادی در تعیین هزینه پیکرتراشی ران موثرند و در تعیین هزینه نهایی باید به همه این عوامل توجه شود. در ادامه هر کدام از این عوامل را شرح می دهیم.

مرکز جراحی

مراکز جراحی برای هر عمل از جراحان هزینه ای دریافت می کنند. در واقع پزشکان با این مراکز قرارداد داشته و هزینه ای را برای هر عمل به آنها پرداخت می ‌کنند. این هزینه با هزینه‌ ای که بیمار پرداخت می کند جمع می شود و در واقع بر روی آن تأثیر می ‌گذارد.

تجربه و مهارت جراح زیبایی

مهارت جراح یک عامل مهم در تعیین هزینه نهایی هر عمل است. برخی از افراد برای اینکه هزینه کمی پرداخت کنند به پزشکان کم مهارت مراجعه می‌ کنند و نتیجه خوبی را نیز دریافت نمی کنند. به این افراد توصیه می ‌کنیم ملاک اصلی خود را مهارت جراح قرار دهند. حتی اگر زمان عمل خود را به عقب انداخته اند بهتر است زمانی آن را انجام دهند که توان پرداخت هزینه یک پزشک خوب و ماهر را داشته باشند.

مقدار و حجم چربی های بیمار

هرچه چربی های انباشته شده در ران بیشتر باشد هزینه لیپوماتیک در این ناحیه هم افزایش می ‌یابد. بنابراین نمی ‌توان برای همه افراد یک هزینه را در نظر گرفت. لازم است هر کسی که قصد انجام این عمل را دارد قبل از آن معاینه شود.

دستمزد کادر جراحی

در تعیین هزینه جراح باید دستمزد دستیاران خود را هم در نظر داشته باشد. میزان دستمزد این افراد به مهارت و تجربه آنها بستگی دارد.


به این محتوا رای دهید..

۲۷
۲
( امتیاز : ۹۳%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081