مقالات تزریق چربیمقالات لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک و تزریق چربی همزمان در یک جلسه

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه لیپوماتیک و تزریق چربی همزمان

هزینه لیپوماتیک و تزریق چربی به صورت همزمان به عوامل زیادی از جمله اهداف جراحی و وسعت عمل بستگی دارد. در مواردی ممکن است قصد عمل کاهش حجم یک عضو و پس از آن افزایش‌ حجم عضو دیگر باشد، در چنین مواردی هزینه تزریق چربی  و لیپوماتیک افزایش می یابد. ناحیه تحت جراحی و میزان تغییرات نیز در تعیین هزینه ها تاثیر می گذارد توانایی و تبحر جراح، مدت زمان عمل و هزینه مرکز جراحی  نیز در تعیین قیمت تاثیرگذارند.

توجه: برای دریافت هزینه دقیق باید توسط پزشک مشاور بصورت انلاین ویزیت شوید.

تلفن تماس:

09103909029

مشاوره و نوبت دهی (جراحان برتر)

مشاوره جراحی

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

لیپوماتیک یکی از روش های لیپوساکشن است که به منظور کاهش و حذف سلول های چربی استفاده می شود. با استفاده از لیپوماتیک، چربی خارج شده آسیب ندیده و به همین دلیل می توان از آن ها برای تزریق مجدد به اندام های هدف استفاده کرد. در برخی موارد ممکن است فرد دارای اندام و حجم مناسب بوده و تنها با هدف به دست آوردن چربی مورد نیاز، لیپوماتیک انجام می شود. در این مطلب به بیان رابطه بین این دو عمل می پردازیم چرا که در عمل هایی مانند لیفت باسن و حجم دهی به نقاط مختلف، از ترکیب این دو روش استفاده می شود.

عمل لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک در دسته عمل های زیبایی قرار می گیرد و به منظور کاهش حجم و حذف چربی اندام های مختلف بدن و رسیدن به تناسب اندام کاربرد دارد. روش لیپوماتیک نسبت به روش های قدیمی لیپوساکشن تاثیر بیشتری داشته و عوارض کمتری به دنبال دارد. لیپوساکشن و لیپوماتیک هر دو هدف یکسانی را دنبال می کنند اما در روش انجام آن ها تفاوت هایی دیده می شود. خارج کردن چربی ها با کمک لیپوماتیک باعث می شود که سلول های چربی آسیب ندیده و قابلیت تزریق مجدد داشته باشند. در روش لیپوماتیک، فشار لازم برای تخریب بافت های چربی با ارتعاش دستگاه ایجاد شده و بر خلاف روش های قدیمی لازم نیست جراح این فشار را به طور فیزیکی وارد کند. این مسئله باعث افزایش دقت و ظرافت جراحی شده و کنترل جراح بر کانولا و روند جراحی را افزایش می دهد. درد و دوره نقاهت لیپوماتیک از روش های مشابه کمتر بوده و نتایج بهتری به دنبال دارد.

توجه: برای دریافت هزینه دقیق باید توسط پزشک مشاور بصورت انلاین ویزیت شوید.

تلفن تماس:

09103909029

مشاوره و نوبت دهی (جراحان برتر)

مشاوره جراحی

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

مزایای عمل لیپوماتیک

  • عمل زیبایی لیپوماتیک نسبت به روش‌های قدیمی درد و تورم کمتری ایجاد می کند.
  • امکان انجام لیپوماتیک و تزریق چربی همزمان وجود دارد.
  • دوره بهبودی این عمل کوتاه تر بوده و فرد می ‌تواند با گذشت یک هفته فعالیت های خود را از سر بگیرد.
  • احتمال خونریزی در روش لیپوماتیک به حداقل می رسد.
  • در ناحیه عمل شده کبودی کمتری دیده می شود.
  • احتمال آسیب به پوست و اندام های اطراف بسیار ناچیز است.
  • مدت زمان انجام لیپوماتیک نسبت به لیپوساکشن کلاسیک کمتر است.
  • چربی به صورت سالم استخراج شده و قابلیت تزریق مجدد دارد.
  • به دلیل تسلط بیشتر جراح بر عمل، نتیجه بهتری حاصل می شود.

نتیجه نهایی لیپوماتیک را چه زمانی می توان مشاهده کرد؟

به علت تغییراتی که در بافت ایجاد می شود، پس از لیپوماتیک مقداری تورم و کبودی کاملا طبیعی است. بنابراین بلافاصله پس از انجام عمل نمی توان نتیجه نهایی را مشاهده کرد. با گذشت چند هفته بیشتر تورم ناحیه تحت جراحی جذب شده و فرم نهایی آشکار می شود. برای استمرار بخشیدن به نتایج عمل لیپوماتیک باید حتما از یک رژیم غذایی مناسب پیروی کرده و تمرینات منظم ورزشی در برنامه روزانه گنجانده شود.

عمل تزریق چربی

تزریق چربی به همراه لیپوماتیک یک روش برای افزایش حجم و فرم دهی و ایجاد تناسب در اندام های مختلف بدن است. عمل لیپوماتیک و تزریق چربی به صورت همزمان قابل انجام بوده و از ترکیب این دو روش می توان در بسیاری از نقاط و اندام های بدن استفاده کرد. بیمار طی جلسه مشاوره به طور کامل معاینه شده و مشخص می شود که چربی لازم برای این عمل وجود دارد و آیا فرد کاندید مناسبی برای این پروسه محسوب می شود یا خیر. برای تزریق چربی باید از سلولهای بدن خود فرد استفاده شود چرا که بدن نسبت به چربی افراد دیگر واکنش شدیدی نشان می دهد. بهترین راه برای استخراج سالم چربی ها، عمل لیپوماتیک است. پس از استخراج چربی ها با کمک لیپوماتیک، عمل خالص سازی چربی با کمک دستگاه سانتریفیوژ و یا روش های دیگر انجام شده و آماده تزریق به اندام هدف می شود.

دوره نقاهت عمل تزریق چربی و لیپوماتیک به صورت همزمان

پس از انجام پروسه جراحی، بدن دچار تورم می‌ شود. میزان تورم به میزان تغییرات اعمال شده بستگی دارد. برای کاهش تورم به حداقل دو هفته زمان نیاز است. به منظور فرم دهی بهتر و تسریع دوره نقاهت باید به مدت سه هفته از گن مخصوص کششی استفاد شود. اعمال فشار و کشش بیش از حد به ناحیه های تحت جراحی ممکن باعث آسیب به آنها شود.


به این محتوا رای دهید..

۳
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000