بهترین دکتر جراح تزریق چربی در تهران
بهترین دکتر جراح تزریق چربی در تهران ۰۹۱۲۰۲۴۵۹۴۶
مقالات تزریق چربی

بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

مشاوره در واتساپ

رزرو تبلیغات 09120245946         واتساپ

بهترین مرکز تزریق چربی تهران

بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران و هر شهر دیگر باید توانایی کامل برای پاسخگویی به کلیه نیازهای مراجعین خود را داشته باشد. شیوه برخورد با مراجع و همراه، مشاوره های لازم، فضای آرامش بخش و کادر درمان حرفه ای از مولفه های بهترین مرکز تزریق چربی به شمار می آید. باید این امکان فراهم شود که مراجع بتواند نمونه کارهای قبلی جراح تزریق چربی خود را مشاهده کرده و با مراجعین قبلی وی مشورت کند.

توجه: برای دریافت هزینه دقیق باید توسط پزشک مشاور بصورت انلاین ویزیت شوید.

تلفن تماس:

09103909029

مشاوره و نوبت دهی (جراحان برتر)

مشاوره جراحی

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

ویژگی های بهترین کلینیک تزریق چربی

 بهترین کلینیک تزریق چربی، ویژگی ها و امکانات منحصر به فردی را برای مراجعین در نظر می گیرد. علاوه بر کادر درمانی ماهر و بهترین جراح تزریق چربی، امکانات رفاهی مطلوب برای آرامش و راحتی بیماران در نظر گرفته می شود. در این بخش ویژگی های بهترین کلینیک تزریق چربی را بیان می کنیم تا کسانی که قصد انجام این عمل دارند، به راحتی مرکز مناسب خود را پیدا کنند.

تزریق چربی در بهترین کلینیک تهران

کادر حرفه ای

یک مرکز و کلینیک حرفه ای، از حرفه ای ترین و ماهر ترین افراد برای کار خود استفاده می کند. بهترین کلینیک تزریق چربی با بهترین امکانات خدمات خود را ارائه می دهد. زمانی که بیمار از امکانات و تخصص کادر درمانی کلینیک اطمینان داشته باشد، با آرامش خاطر جراحی خود را انجام می دهد. برای اینکه بتوان بهترین دکتر تزریق چربی و بهترین کلینیک تزریق چربی را پیدا کرد لازم است اطلاعات مورد نیاز در زمینه این عمل کسب شود.

استفاده از بهترین و کم خطر ترین روش های جراحی

برای انجام عمل تزریق چربی، باید از بهترین و کم خطرترین روش ها استفاده شود. جراح باید نهایت دقت و توانایی خود را به کار گیرد تا بیمار کمترین حد عوارض تزریق چربی و مشکلات آن را تجربه کند. زمانی که بیمار برای انجام تزریق چربی به یک کلینیک مراجعه می کند، یعنی انتخاب خود را انجام داده و به مرکز، جراح و کادر درمانی آن اعتماد کرده است. بنابراین باید شرایطی فراهم شود که اعتماد بیمار پاسخ داده شده و پس از عمل رضایت کافی را داشته باشد. جراحان با تجربه و ماهر، معمولا از روش لیپوماتیک یا لیپوساکشن تامی سنت برای برداشت چربی استفاده می کنند، چرا که با این روش ها، چربی به طور سالم استخراج می شود. انجام مرحله خالص سازی چربی‌ها باید به گونه ای انجام شود که به بافت‌های آن آسیبی وارد نشود. هرچه چربی، کمتر در معرض هوای آزاد قرار بگیرد احتمال آسیب رسیدن به ساختار آن کمتر می شود. روش های متنوعی برای انجام عمل تزریق چربی وجود دارد که از جمله آنها می توان به روش تزریق چربی بادی جت و نانوفت اشاره کرد.

استفاده از روش های تزریق چربی بر اساس تکنیک های روز دنیا

کلینیک تزریق چربی خوب همواره به دنبال فراگیری فنون روز پزشکی برای جراحان و کادر درمانی خود است. عمل زیبایی تزریق چربی همواره در معرض تغییر و تحول بوده است، بنابراین جراح باید به دنبال جدیدترین روش ها و مدرن ترین فناوری ها برای کسب بهترین نتیجه برای مراجعان خود باشد. همچنین در کلینیک های تزریق چربی باید از به روزترین و نوین ترین دستگاه ها و تجهیزات استفاده شود.

نمونه تزریق چربی به باسن در بهترین مرکز تهران

مشاوره صادقانه

یکی دیگر از راه های پیدا کردن بهترین کلینیک تزریق چربی، بررسی نحوه مشاوره آنها به بیمار است. مهمترین مولفه که باید طی مشاوره به دنبال آن بود، میزان صداقت و اعتماد به نفس جراح و کادر درمانی می باشد. در جلسات مشاوره، نحوه انجام عمل به بیمار توضیح داده می شود، سوابق پزشکی بررسی شده و مراقبت های قبل و بعد از تزریق چربی در اختیار وی قرار داده می‌شود. همچنین دستورالعمل های لازم برای رژیم غذایی بعد از تزریق چربی و نکات دارویی در اختیار مراجع قرار می گیرد.

مناسب ترین هزینه تزریق چربی

هزینه تزریق چربی نباید به شکل نامعقول زیاد باشد که فقط افراد خاصی توانایی انجام آن را داشته باشند. بهترین کلینیک تزریق چربی باید قیمت جراحی و هزینه های جانبی مورد نیاز را به گونه ای تنظیم کند که اکثر افراد جامعه در صورت نیاز بتوانند این جراحی را انجام دهند. نیاز به ذکر است که نباید هزینه و قیمت عمل را ملاک و معیار اصلی خود قرار داد. انجام یک نوبت جراحی با هزینه بالاتر، به صرفه تر از انجام عمل های متعدد و ترمیمی برای جبران نتیجه عمل اول است. بنابراین لازم است ملاک اصلی برای انتخاب، کیفیت کلینیک، مهارت و تجربه جراح و تخصص کادر درمانی آن باشد.

روش استخراج چربی

در بهترین کلینیک تزریق چربی باید حین خارج کردن چربی، دو موضوع در نظر گرفته شود. ابتدا باید توجه داشت که در حین انجام لیپوساکشن به دیگر بافت های بدن آسیب وارد نشده و دوم اینکه نباید به چربی های خارج شده آسیب برسد. معمولاً بهترین جراحان در زمینه تزریق چربی به این منظور از روش لیپوماتیک استفاده می کنند. دستگاهی که برای انجام این عمل استفاده می شود، اتوماتیک بوده و فشار لازم را برای جدا کردن چربی ها ایجاد می کند، بنابراین لازم نیست مانند روش های قدیمی، جراح با وارد کردن فشار فیزیکی، چربی ها را جدا کند.

روش انجام تزریق چربی در بهترین کلینیک

پس از این که چربی استخراج شد با استفاده از دستگاه مخصوص، تصفیه می‌شود. سپس با استفاده از سرنگ مخصوص به نقطه مورد نظر تزریق می‌شود. این مرحله از پروسه تزریق چربی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به بهترین نحو ممکن انجام شده تا محل تزریق حالت مصنوعی، ناصاف و نامتقارن پیدا نکند. زمان انجام این عمل به میزان چربی لازم و اندام هدف بستگی داشته و معمولاً بین یک تا چهار ساعت طول می کشد.


به این محتوا رای دهید..

۶
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081