مقالات لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک در تهران

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

بهترین دکتر و مرکز جراحی برای عمل لیپوماتیک در تهران

یکی از عمل های پرطرفدار در زمینه زیبایی و تناسب اندام، لیپوماتیک است. روزانه افراد زیادی در شهر تهران و دیگر شهرها برای انجام لیپوماتیک به مراکز جراحی مختلف مراجعه می کنند. آمار این عمل پیکرتراشی در شهر تهران بیشتر از شهرهای دیگر است و به همین دلیل مراکز انجام لیپوماتیک در شهر تهران بیشتر از دیگر شهرها هستند. به دلیل تعدد مراکز امکان انتخاب مرکز و بهترین پزشک مقداری مشکل می شود و در این شرایط دریافت مشاوره صادقانه بسیار موثر است. البته در این زمینه یک راه آسان وجود دارد و آن هم مراجعه به جراحان است. تیم جراحان در مقاله های مختلف لیست بهترین متخصصین رشته های مختلف پزشکی را قرار می دهد.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

بهترین کلینیک لیپوماتیک تهران

پیداکردن بهترین کلینیک جراحی لیپوماتیک در شهر تهران کار آسانی نیست زیرا کلینیک ها و مراکز جراحی مختلفی در سطح شهر به انجام این عمل می پردازند. مراکز لیپوماتیک شهر تهران که در جراحان ثبت شده اند کاملا از سطح کیفی و علمی مناسب برای این عمل برخوردار هستند. با این کار افراد می توانند در کوتاهترین زمان بهترین ‌مراکز را پیدا کنند. برای اینکه بتوانیم از سطح کیفیت خدمات مراکز انجام عمل لیپوماتیک مطلع شویم باید در زمینه سوابق کاری این مراکز تحقیقات لازم را انجام دهیم.

بهترین دکتر جراحی لیپوماتیک در تهران

برای پیدا کردن بهترین دکتر لیپوماتیک تهران باید به نکاتی که در بخش قبل بیان کردیم توجه شود. همان طور که بیان شد متخصصین زیادی در شهر تهران عمل لیپوماتیک را انجام می ‌دهند و برای این کار هزینه های مختلفی نیز دریافت می کنند. به همین دلیل مقداری دشوار است که بتوان بهترین‌ متخصص را از میان این افراد پیدا کرد. یک متخصص خوب و ماهر در زمینه عمل لیپوماتیک ابتدا باید بتواند به فرد بهترین مشاوره را بدهد و سوابق پزشکی او را بررسی کند، ناحیه و اندام مناسب برای عمل را انتخاب کرده و لیپوماتیک را در هر قسمتی از بدن به بهترین نحو ممکن و با کمترین خطر و عوارض انجام دهد.

عمل لیپوماتیک شکم پهلو در تهران

شکم و پهلو جزو قسمت هایی هستند که بیشتر دچار تجمع چربی می شوند و تعداد مراجعین برای عمل لیپوماتیک در این ناحیه بیشتر از اعضای دیگر است. در شهر تهران روزانه تعداد چشمگیری عمل لیپوماتیک شکم و پهلو انجام می‌ شود. به گونه‌ ای که می ‌توان این شهر را یکی از قطب های اصلی انجام لیپوماتیک در کشور و حتی بین کشورهای دیگر دانست. به گونه ‌ای که برخی افراد از کشورهای خارجی تهران را به عنوان مقصد خود برای انجام لیپوماتیک در ناحیه شکم و پهلو انتخاب می کنند. عمل لیپوماتیک شکم و پهلو در شهر تهران با روش های مختلف و در سطوح کیفی و قیمتی مختلف قابل انجام است.

عمل لیپوماتیک شکم و پهلو در تهران

عمل لیپوماتیک غبغب در تهران

دلایل زیادی باعث ایجاد غبغب و برآمدگی در قسمت تحتانی گردن می شود. در اکثر موارد غبغب به دلیل اضافه وزن و تجمع چربی به وجود می ‌آید. معمولا تنها راه برای از بین بردن آن به طور موضعی استفاده از عمل لیپوماتیک غبغب است. به همین دلیل بسیاری از افراد برای این عمل به تهران مراجعه می کنند. این عمل از حساسیت بالایی برخوردار بوده و باید توسط یک پزشک کاردان و ماهر انجام شود. به دلیل نزدیکی ناحیه تحت عمل با ارگان های مهم بدن نیاز است ظرافت و دقت برای عمل لیپوماتیک غبغب دو چندان باشد. برای انجام این عمل سوراخ های کوچکی در ناحیه غبغب و اطراف آن ایجاد شده و چربی های آن ناحیه با استفاده از کانولای هوشمند جدا و استخراج می شود.

عمل لیپوماتیک غبغب در تهران

عمل لیپوماتیک ران در تهران

لیپوماتیک ناحیه ران درصد زیادی از عمل های زیبایی در تهران را شامل می شود. ران ها به دلایل زیادی دچار افزایش حجم و تجمع چربی می شوند. این دلایل ممکن است شامل عوامل ژنتیکی، نداشتن تحرک و اضافه وزن باشند. در صورتی که نتوان از طریق ورزش ‌هایی همچون دو میدانی، دوچرخه سواری و... چربی های ران را کاهش داد، انجام لیپوماتیک ران توصیه می‌ شود. لیپوماتیک را می توان بهترین روش برای از بین بردن چربی های موضعی ناحیه ران دانست. این عمل در کوتاهترین زمان سایز ران ها را کاهش می دهد. برای اینکه بتوانیم از این روش بهترین نتیجه را دریافت کنیم باید به یک متخصص متبحر مراجعه کنیم.

عمل لیپوماتیک ران در تهران

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

عمل لیپوماتیک بازو در تهران

لیپوماتیک بازو که امروزه به تعداد بیشتری در تهران انجام می شود یکی از راه حل های موثر برای فرم دهی و لاغری بازو است. بازوها هم ممکن است همانند دیگر قسمت ها محل جمع شدن چربی باشند. این چربی ها ممکن است به دلایل زیادی همچون افزایش سن، چاقی و ژنتیک به وجود آیند. راه هایی همچون رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش می توانند این چربی ها را از بین ببرند. روش انجام لیپوماتیک بازو به اینگونه است که سوراخ هایی ظریف و منیاتوری در هر بازو ایجاد شده با کمک کانولا چربی های اضافی استخراج می شود.

عمل لیپوماتیک بازو در تهران

عمل لیپوماتیک سینه در شهر تهران

لیپوماتیک سینه یک عمل زیبایی برای کاهش حجم سینه های بانوان می باشد. بزرگ بودن سینه مشکلاتی را برای بانوان به وجود می ‌آورد. بهترین راه برای کاهش چربی های موضعی ناحیه سینه انجام لیپوماتیک است. برای انجام این عمل سوراخ های ریزی در قسمت زیرین و مخفی سینه ها ایجاد می شود. برای از بین بردن چربی های سینه بهتر است از کانولای ظریف استفاده شود. پس از انجام عمل زیبایی سینه ها باید با هم تقارن داشته باشند. به همین دلیل عمل باید توسط یک جراح متبحر و ترجیحا در شهر تهران انجام شود.

انجام عمل لیپوماتیک باسن در تهران

باسن هم مانند هر قسمت دیگری از بدن دچار چربی می شود. تجمع چربی ها به دلایلی همچون عوامل ژنتیکی، افزایش وزن، افزایش سن و... به وجود می آیند. در اکثر موارد کاندیدای لیپوماتیک باسن در تهران بانوان هستند. بزرگی بیش از حد باسن مشکلاتی را به همراه دارد و به همین دلیل افراد به انجام عمل های زیبایی برای ایجاد تناسب در این ناحیه اقدام می ‌کنند. یکی از بهترین راه ها برای کاهش چربی در این ناحیه، روش لیپوماتیک است.

عمل لیپوماتیک کمر و پشت در تهران

ممکن است به مرور زمان در ناحیه کمر چربی ‌های سختی به وجود آید که مقداری دشوار است بتوانیم این چربی ها را با استفاده از روش های طبیعی و تمرینات ورزشی از بین ببریم. به همین دلیل افراد رو به انجام لیپوماتیک کمر و پشت می آورند. چربی های ناحیه کمر و پشت معمولاً دارای حجم زیادی نبوده و به همین دلیل در اکثر موارد این عمل در یک جلسه انجام می شود.

عمل لیپوماتیک پشت و کمر در تهران

لیپوماتیک ساق پا در تهران

ساق پا هم در مواردی افزایش چربی خواهد داشت. در بیشتر موارد این عمل همراه با اعضای دیگر بدن انجام می ‌شود و دلیل آن هم این است که ساق پا زمانی دچار چربی می شود که دیگر اعضای بدن هم دچار جمع شدگی چربی شده باشند. یک راه مناسب برای حذف چربی های این ناحیه، عمل لیپوماتیک ساق پا می باشد. برای انجام این عمل باید به یک جراح خوب مراجعه کرد. در این مقاله لیست برخی از جراحان شهر تهران که در این رشته تجربه و مهارت بالایی دارند را قرار می دهیم.

هزینه عمل لیپوماتیک در تهران

قیمت لیپوماتیک در شهر تهران به عوامل زیادی بستگی دارد. این عمل در قسمت های شمال، جنوب، شرق و غرب تهران انجام می شود و ممکن است هزینه در هر ناحیه مقداری متفاوت باشد. همچنین هزینه لیپوماتیک برای قسمت مختلف بدن به یک اندازه نیست. عوامل دیگری همچون مهارت جراح، تعداد قسمت های تحت عمل، مقدار چربی و... در قیمت لیپوماتیک شهر تهران تاثیرگذار هستند. برای مطالعه بیشتر در این زمینه می توانید به مطلب هزینه لیپوماتیک کل بدن مراجعه فرمایید.


به این محتوا رای دهید..

۳
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081