عوارض جراحی بینی شامل چه مواردی است؟
عوارض جراحی بینی شامل چه مواردی است؟
مقالات عمل بینی

کاندید مناسب عمل جراحی بینی چه افرادی هست؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

کاندیدای رینوپلاستی چه شرایطی باید داشته باشند؟

کاندید عمل بینی فردی است که از نظر متخصصین جراحی زیبایی و رینوپلاستی حداقل شرایط لازم را داشته باشد. امروزه عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی در صدر محبوب ترین جراحی های زیبایی جهان قرار گرفته است. دلیل این مسئله قیمت مناسب، تاثیر زیاد در زیبایی ظاهری و گسترش روش های جراحی بینی است. اما سوال اصلی اینجاست که آیا عمل بینی برای ما گزینه مناسبی است یا خیر؟ همچنین سوال به وجود می‌آید که آیا افرادی که عمل کرده اند و یا قصد آن را دارند، واقعاً به جراحی زیبایی بینی نیاز دارند؟ در این بخش به پاسخ این سوال ها می پردازیم.

کاندید مناسب عمل بینی از نظر جراح

بهترین کاندیدای عمل بینی چه افرادی هستند؟

برای انجام عمل زیبایی بینی شرایطی وجود دارد که فرد متقاضی باید این شرایط را داشته باشد. این موارد در واقع تضمین کننده موفقیت و نتیجه ایده آل کاندیدای عمل بینی هستند. در ادامه به بررسی شرایط لازم برای جراحی بینی می پردازیم.

کاندیدای عمل بینی باید سلامت جسمی و روحی داشته باشند

کاندیدای جراحی زیبایی بینی باید از سلامت جسمانی و عمومی خوبی برخوردار باشد. مشکلات سلامتی و بیماری باعث ایجاد اختلال در بهبودی بعد از عمل بینی شده و آن را طولانی تر می کند. قبل از جراحی بینی باید آزمایشات لازم در این زمینه انجام شود تا از سلامت فرد اطمینان حاصل شود.

فرد مراجعه کننده نیز باید پزشک را از سابقه بیماری و یا علائم بیماری قبلی (در صورتی که وجود داشته باشد) مطلع کند. در صورت وجود مشکل، باید ابتدا درمان صورت گرفته و سپس جراحی بینی انجام شود.

افراد متقاضی عمل بینی باید از لحاظ روحی نیز در سلامت کامل باشند. فرد مراجعه کننده نباید بیماری روانی و یا مشکلاتی مثل وسواس فکری داشته باشد. زیرا ممکن است انگیزه فرد از عمل بینی، ناشی از مشکلات روانی باشد. در چنین شرایطی اگر بهترین نتیجه هم از عمل بینی حاصل شود، فرد را راضی نکرده و مشکل پابرجا خواهد بود. افرادی که این مشکلات را دارند باید به پزشک مربوطه ارجاع داده شده و درمان شوند. پس از حل شدن مشکلات روانی، انجام عمل زیبایی بینی در صورت خواست فرد بلامانع است.

عمل زیبایی بینی باید حتما در صورت وجود مشکلات ساختاری و آناتومیکال و همراه با انتظارات و دلایل منطقی و واقع بینانه انجام شود.

سن مناسب عمل بینی چند سال است؟

بهترین سن برای عمل زیبایی بینی زمانی است که بینی و ساختار صورت فرد به حداکثر رشد خود رسیده و دیگر تغییر چشمگیری در آن صورت نگیرد. در پسران حداقل سن عمل هجده سال و در دختران شانزده سال است. در افراد مسن، انجام جراحی بینی مستلزم سلامت کامل جسمانی است.

توانایی پرداخت هزینه جراحی بینی

افرادی برای انجام جراحی زیبایی بینی مناسب هستند که قادر به تقبل هزینه عمل بینی و هزینه های جانبی آن باشند. تلاش بیش از حد و عدم توانایی مالی مناسب باعث ایجاد وسواس در فرد و بالا رفتن انتظارات وی می شود. بهتر است متقاضی عمل بینی خودش توان پرداخت این هزینه را داشته باشد تا از لحاظ روانی راحت بوده و با خیال آسوده تن به این جراحی دهد.

داشتن ساختار مناسب بینی شرط کاندیداتوری جراحی بینی

بهترین کاندید عمل بینی، افراد دارای بینی استخوانی هستند. نتیجه عمل بینی گوشتی و بینی هایی که درصد چربی بالا دارند، ممکن است مشابه جراحی بینی استخوانی نباشد. البته توانایی و مهارت جراح در انجام عمل زیبایی بینی گوشتی بی تاثیر نیست. در بسیاری از موارد مشاهده شده است که جراحی بینی گوشتی نیز نتیجه خوب و قابل قبول داشته است.


به این محتوا رای دهید..

۸
۲
( امتیاز : ۸۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000