مقالات لیپوساکشن

هزینه جراحی لیپوساکشن شکم و پهلو در تهران

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1401 چقدر است؟

قیمت لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1401 بیشتر از سال 1400 است. در واقع تمام عمل های زیبایی با رسیدن سال جدید افزایش قیمت را تجربه می کنند. به طور حدودی هزینه عمل لیپوساکشن هر سال 20 تا 30 درصد افزایش می یابد. این افزایش قیمت به علت افزایش دستمزد دستیاران جراح، افزایش هزینه‌ ها و افزایش هزینه مرکز جراحی می باشد. هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1401 از حدود 25 تا 35 میلیون تومان است.

هزینه عمل لیپوساکشن شکم و پهلو در تهران

هزینه ‌ای که برای انجام عمل لیپوساکشن شکم و پهلو در تهران پرداخت می شود با دیگر شهرها برابر نیست. معمولاً در کشور ما هزینه این عمل در شهرهای کوچک کمتر است. هر چه در یک شهر تعداد انجام یک عمل بیشتر باشد قیمت آن هم کاهش می یابد. البته قیمت لیپوساکشن شکم و پهلو در نقاط مختلف تهران متفاوت است. این موضوع به مهارت جراح و منطقه‌ ای که مراکز جراحی و مطب قرار دارند بستگی دارد. برای انجام عمل لیپوساکشن این ناحیه در تهران باید بین 25 تا 35 میلیون تومان را به عنوان میانگین قیمت در نظر داشت.

عمل لیپوساکشن شکم و پهلو چیست؟

عمل لیپوساکشن شکم و پهلو ها راه حلی مناسب برای از بین بردن چربی های این ناحیه است. بسیاری از افراد از چاقی خود ناراضی بوده و در ناحیه شکم و پهلو دچار افزایش وزن و چاقی هستند. در واقع شکم و پهلو در اکثر موارد جزو اولین ناحیه هایی هستند که دچار چاقی می‌ شوند. افراد برای کاهش چربی در این نواحی روش های زیادی را امتحان می ‌کنند و در صورت نتیجه نگرفتن به عمل های زیبایی مانند لیپوساکشن شکم روی می آورند. عمل لیپوساکشن به روش‌ های مختلفی انجام می ‌شود، برخی از این روش ها قدیمی شده و دیگر انجام نمی ‌شوند. هزینه عمل لیپوساکشن شکم و پهلو به عوامل گوناگونی وابسته است. در این مقاله به طور کلی مطالبی را درباره قیمت جراحی لیپوساکشن شکم و پهلو و تغییرات آن در سال 1400 و 1401 بیان می کنیم.

هزینه عمل لیپوساکشن شکم

در برخی موارد مشاهده می شود بیمار تنها در ناحیه شکم دچار تجمع چربی بوده و پهلو ها از وضعیت مناسبی برخوردار هستند. در چنین شرایطی می ‌توان پیش ‌بینی کرد که قیمت عمل لیپوساکشن نسبت به افرادی که لازم است که شکم و پهلوی آنها با هم عمل شود کمتر است. البته این موضوع رابطه مستقیمی با وضعیت بیمار دارد. به این معنا که تا جراح بیمار را به صورت حضوری معاینه نکند نمی توان هزینه دقیقی به او اعلام کرد.

هزینه عمل لیپوساکشن پهلو ها

در برخی از موارد هم ممکن است بیمار تنها در ناحیه پهلو ها تجمع چربی داشته باشد. در چنین شرایطی هم قاعدتاً قیمت لیپوساکشن پهلو کمتر از مواردی است که هر دو عضو با هم عمل می ‌شوند. از بین بردن چربی های ناحیه پهلو با استفاده از روش‌ های ورزشی مقداری سخت است. به همین دلیل اکثر افراد تصمیم می ‌گیرند با استفاده از روش هایی همچون لیپوساکشن و لیپوماتیک این چربی ها را از بین ببرند. هزینه این جراحی به موارد زیادی بستگی دارد و برای همه افراد یکسان نیست. مهارت جراح لیپوساکشن و وضعیت پهلوهای بیمار از جمله مهم ‌ترین عوامل موثر در این موضوع هستند.

عوامل موثر در هزینه عمل لیپوساکشن شکم و پهلو

همان طور که بیان شد عوامل زیادی بر هزینه این جراحی تاثیر می گذارند. جراح تمام این عوامل را در نظر گرفته و قیمت نهایی را به بیمار اعلام می ‌کند. این عوامل شامل موارد زیر هستند.

 • مهارت جراحی که عمل را انجام می دهد
 • وضعیت شکم و پهلوی بیمار
 • روش مورد استفاده برای لیپوساکشن شکم و پهلو
 • دستمزد دستیاران جراح
 • دستمزد متخصص بیهوشی
 • شهر انجام جراحی
 • هزینه های جانبی از قبیل هزینه دارو، لباس، هزینه بستری بیمار (در صورت لزوم) و...

هزینه لیپوساکشن شکم و تزریق چربی به باسن همزمان

در برخی موارد بیمار هم قصد دارد چربی های شکم خارج شده و هم اینکه در ناحیه باسن تزریق چربی داشته باشد. در چنین مواردی برای اینکه چربی ها از بین بروند هر دو عمل به طور همزمان انجام می شوند. به این گونه که ابتدا چربی ها از شکم خارج می شوند پس از آن این چربی ‌ها در دستگاه مخصوص قرار گرفته و تسویه شده و برای تزریق چربی به باسن آماده می ‌شوند. قیمت لیپوساکشن شکم و تزریق چربی به باسن بیشتر از مواردی است که تنها عمل لیپوساکشن انجام می شود. هزینه هر کدام از این عمل ها به طور جداگانه تعیین شده و با هم جمع می شوند.

هزینه روش‌های مختلف لیپوساکشن شکم و پهلو

همانطور که در بخش های قبلی بیان شد روش ‌های مختلفی برای انجام لیپوساکشن وجود دارد و هزینه این روش ها نیز با هم متفاوت است. هر چه روش انتخابی عوارض کمتری داشته باشد هزینه آن هم افزایش می یابد. همچنین به این نکته توجه می شود که از کدام روش نتیجه بهتری حاصل می شود. معمولاً روش ‌های جدید لیپوساکشن شکم و پهلو مانند لیپوماتیک با هزینه بیشتری انجام می شوند.

هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو یک عمل زیبایی مناسب برای افرادی است که در این نواحی افزایش و تجمع چربی دارند. این روش نسبت به روش های سنتی لیپوساکشن معایب کمتری داشته و در مدت زمان کمتری نیز انجام می‌ شود. هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو بر اساس حجم چربی ناحیه و مهارت جراح تعیین می ‌شود. در این عمل شرایطی فراهم شده است که جراح بتواند با دقت بالاتری عمل را انجام دهد. به این گونه که ارتعاشات لازم برای جدا کردن چربی ها از طریق لوله کانولا ایجاد شده و نیاز نیست جراح برای انجام این کار فشاری وارد کند‌.

هزینه لیپوساکشن شکم با دستگاه پال

لیپوساکشن قدرتی یا همان لیپوساکشن با دستگاه پال یک روش جدید در زمینه لاغری می باشد. این دستگاه ارتعاشات لازم را به وجود آورده و چربی ها را خارج می کند. این موضوع باعث می ‌شود عمل در مدت زمان کمتر و با دقت بالاتری انجام شود. همچنین این دستگاه باعث می شود این عمل ایمن تر و کم خطر تر از روش های قدیمی باشد. این موارد باعث می ‌شوند هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو با روش پال بیشتر از روش های قدیمی باشد.

هزینه لیپوساکشن اولترازد برای شکم

اولترازد یکی از شاخه‌ های لیپوساکشن است که با استفاده از امواج ماوراء صوت باعث سست شدن چربی ها می شود. این امواج قدرت بالایی داشته و باعث خرد شدن چربی ها می شوند. انجام این عمل نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. هزینه لیپوساکشن اولترازد شکم زمانی تعیین می شود که بیمار معاینه شود.


به این محتوا رای دهید..

۶۱
۲۱
( امتیاز : ۷۴%)
ارسال دیدگاه:
captcha
دیدگاه ها:
 • مجید

  عوارض لیپوساکشن برای پهلو چیست؟؟؟؟

  مدیر سایت

  سلام. درد، کبودی، خونابه، ورم شایعترین عوارض لیپو هستن که زود هم برطرف میشه

  3
  1
 • مهتاب

  حدودن چه مقدار چربی شکم امکان داره در. یک جلسه لیپوماتیک خارج بشه؟

  مدیر سایت

  سلام. بستگی به وضعیت شما داره (قد و وزن). اما معمولا حداکثر مقدار مجاز در یک جلسه 6 لیتر هست.

  3
  3
 • مینا

  سلام ببخشید لیپوساکشن شامل بیمه هم میشه؟

  مدیر سایت

  سلام. خیر. هیچ جراحی زیبایی توسط بیمه ساپورت نمیشه و لیپوساکشن هم از این قاعده مستثنی نیست.

  3
  0
 • محمد علی زال

  ساکشن چربی شکم برای افراد خیلی چاق با وزن ۱۶۰ کیلو هم انجام میشه ؟

  مدیر سایت

  سلام. بستگی به قد و بی ام آی داره. اما با توجه به وزنتون به احتمال زیاد اول باید عمل اسلیو معده انجام بدین و بعد از مدتی جراحی ابدو و لیپو انجام بشه براتون. در صورتیکه مایل هستین عکسهاتون رو برای شماره 09129241081 ارسال کنید.

  4
  0
 • ثمينه آذرنيا

  هزينه ساكشن شكم چقدره

  مدیر سایت

  سلام اطلاعاتی ندادید از خودتون به همین منظور برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  0
  1
 • عبدالطیف

  سلام مدت زمان استراحت بعد عمل چند روزه و امکان بازگشت تجمع چربی رو داره

  مدیر سایت

  سلام 2 الی 3 روز بعد از عمل درد و تورم و کبودی وجود دارد . 7 تا 10 روز استراحت بعد از عمل کافی است. شما باید مراقبت های بعد از جراحی را به طور کامل رعایت کنید.

  0
  0
 • مریم

  ایا عمل کوچک کردن معده برای وزن ۸۰ قد ۱۶۷ انجام می‌شود

  مدیر سایت

  سلام وقتتون بخیر. خیر به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه تو این وزن. شما میتونید لیپو انجام بدید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  0
  0
 • عزیزی

  سلام وقت بخیر این عمل برا وزن ۹۲ وقد۱۷۰ خوبه؟؟ بعد این عمل میشه باردارشد؟؟

  مدیر سایت

  سلام بله میتونید انجام بدید. بله برای بارداری هم مشکلی ندارد.

  0
  0
 • مهدی

  باسلام من قدم ۱۷۲ سانت و وزنم ۱۱۳ کیلو چاقی از ناحیه بالاتنه دارم آیا عمل مذکور اهم از لیپوساکشن یا لیپوماتیک برای من جواب میدهد

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر.بله امکان عمل براتون هست. لطفا جهت معاینه و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید

  1
  0
 • پیمان بهاری

  سلام همسر بنده 130کیلو هست و بیشتر چاقیرشکمی داره میشه عمل لیپو انجام بدن

  مدیر سایت

  سلام بله میتونه اما روش های دیگه ای براشون پیشنهاد میشه . لطفا برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید.

  1
  1
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000