مقالات جراحی پلاستیک

مزایای لابیاپلاستی

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

لابیاپلاستی باعث تغییر شکل و اندازه لابیا می‌شود و به شما کمک می‌کند در لباس‌های مورد نظر خود احساس راحتی بیشتری داشته باشید. مهم‌ترین مورد از فواید لابیاپلاستی برای زنان افزایش اعتماد به نفس در آن‌ها و داشتن احساس بهتری نسبت به ظاهر خود است. در این مقاله تلاش کرده‌ایم تا شما را با مزایای لابیاپلاستی بیشتر آشنا کنیم تا با دیدی بهتر به سراغ انجام این عمل زیبایی بروید.

افزایش زیبایی واژن با لابیاپلاستی

برای عده‌ای از زنان، عمل لابیاپلاستی آن‌ها، به راحتی در لباس یا در حین فعالیت بدنی مربوط نیست و این افراد صرفاً به جنبه زیبایی شناسی آن اهمیت می‌دهند. معمولاً این افراد احساس می‌کنند که ظاهر واژن آن‌ها با آنچه که مورد نظرشان است مطابقت ندارد، به همین دلیل انجام عمل لابیاپلاستی را در اولویت قرار داده و آن را انجام می‌دهد.

افزایش اعتماد به نفس با لابیاپلاستی

با وجود مشکل عدم زیبایی در ناحیه واژن و همچنین وجود بافت‌های اضافی، ممکن است فرد در برقراری روابط شخصی و عاطفی خود دچار مشکلاتی شود و از ایجاد صمیمیت با دیگران اجتناب کند و یا هنگام پوشیدن لباس‌های تنگ خجالت زده شود. در این شرایط فرد اعتماد به نفس خود را تا حدودی از دست می‌دهد اما لابیاپلاستی با از بین بردن بافت‌های زائد و بهبود ظاهر این ناحیه، می‌تواند موجب افزایش اعتماد به نفس در فرد شود و ترس از ارتباط با دیگران را در او از بین ببرد.

رفع مشکلات مادرزادی ناحیه تناسلی با لابیاپلاستی

همه ما می‌دانیم ایجاد مشکل در لبه‌های لابیا در زنان ممکن است به دلیل افزایش سن یا زایمان ایجاد شود اما گاهی در برخی زنان این مشکل یا مشکلات ظاهری دیگر، به صورت مادرزادی وجود دارد. بهتر است بدانید، بروز این مشکل یا هر مشکل دیگری در ظاهر ناحیه تناسلی زنان را می‌توان با انجام عمل لابیاپلاستی از بین برد.

رفع علائم آزاردهنده با لابیاپلاستی

یکی دیگر از فواید لابیاپلاستی از بردن درد، تحریک و سوزش است. بزرگ شدن لابیا می‌تواند منجر به بروز ناراحتی فیزیکی در فرد شود. این تحریک‌ها ممکن است ناشی از پوشیدن انواع خاصی از لباس‌ها، احساس درد هنگام ورزش یا حتی درد در حین فعالیت‌های جنسی باشد. کاملاً مشخص است که این مسائل می‌توانند کیفیت زندگی فرد را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهند. در برخی موارد، زنان ممکن است به دلیل ایجاد درد و ناراحتی از انجام این فعالیت‌ها سر باز زنند. یک راه‌حل برای از بین بردن این تحریکات دردناک، انجام لابیاپلاستی است.

لابیاپلاستی راهی برای کاهش یا حتی از بین بردن این درد و سوزش است. با تغییر اندازه و تغییر شکل لبه‌های واژن، این امکان را برای شما فراهم می‌شود که در طیف وسیع‌تری از فعالیت‌ها شرکت کنید و مجموعه وسیع‌تری از لباس‌ها را بدون بروز درد یا سوزش بپوشید.

متقارن شدن لبه های واژن با لابیاپلاستی

از دیگر مزایای لابیاپلاستی می‌توان به متقارن شدن لبه‌های واژن اشاره کرد. لابیاپلاستی یک راه‌حل خوب برای زنانی است که عدم تقارن بیش از حد لابیا آن‌ها را آزرده کرده است. یک پزشک ماهر و باتجربه در کنار تغییر شکل و اندازه لبه‌های واژن می‌تواند آن را متقارن سازی نیز کند.

افزایش لذت جنسی با لابیاپلاستی

افزایش لذت جنسی از دیگر فواید لابیاپلاستی محسوب می‌شود. لابیاپلاستی در واقع می‌تواند تأثیر مثبتی بر تجربیات جنسی شما و همسرتان داشته باشد. به وجود آمدن بافت اضافی گاهی اوقات می‌تواند لذت فعالیت‌های جنسی را کاهش داده یا حتی دردناک کند و باعث دوری برخی از زنان از برقراری رابطه جنسی شود.

پزشک در عمل لابیاپلاستی، بافت اضافی را برداشته و شکل ظاهری لابیا را تغییر می‌دهد تا فعالیت‌های جنسی را برای بیمار لذت بخش‌تر کند. بعد از انجام این عمل، دیگر تحت فشار، ناراحتی یا درد نیستید و می‌توانید راحت‌تر در فعالیت‌های جنسی شرکت کنید. این مورد می‌تواند به بهبود روابط عاطفی نیز کمک خواهید کرد.

سهولت در رعایت بهداشت ناحیه تناسلی با لابیاپلاستی

یکی از مهم‌ترین فواید لابیاپلاستی در زمینه بهداشت ناحیه تناسلی است. با وجود بافت‌های اضافی در ناحیه واژن شما ممکن است در رعایت بهداشت این ناحیه دچار مشکلاتی شوید. از این رو بهتر است برای سهولت در رعایت بهداشت ناحیه تناسلی خود، دست به انجام عمل زیبایی لابیاپلاستی بزنید و به حل این مشکل کمک کنید.

انجام راحت تر فعالیت های ورزشی با لابیاپلاستی

گاهی شکل و اندازه لبه‌های واژن به گونه‌ای است که می‌تواند بر سطح راحتی شما در هنگام فعالیتهای ورزشی تأثیر بگذارد. اگر لبه‌های واژن شما مستعد ساییدگی است، فعالیت‌هایی مانند دویدن، شنا یا هر نوعی از ورزش می‌تواند ناراحت کننده و حتی دردناک باشد. لابیاپلاستی راهی برای رفع این مشکل است یعنی با تغییر شکل و اندازه لبه‌های واژن، امکان حرکت راحت‌تر و آزادتر را برای شما فراهم می‌کند. بعد از انجام لابیاپلاستی متوجه دنیای متفاوت پس از عمل شده و از زندگی خود لذت خواهید برد.

امکان استفاده از لباس های متنوع با لابیاپلاستی

بسیاری از زنانی که لبه‌های داخلی یا خارجی واژن آن‌ها از حالت عادی بزرگ‌تر است، ممکن است هنگام پوشیدن لباس‌های جذب، احساس ناراحتی کنند. لباس‌هایی مانند بیکینی و مایو یا حتی شلوارهایی که زنان برای ورزش می‌پوشند، ممکن است این بزرگی لبه‌های واژن را بیش از حد نشان داده و موجب خجالت فرد شوند. با انجام عمل لابیاپلاستی شما می‌توانید ظاهر واژن خود را بهبود ببخشید و لباس‌های جذب را بدون  احساس خجالت، به راحتی استفاده کنید.


به این محتوا رای دهید..

۰
۰
( امتیاز : ۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000