مقالات جراحی پلاستیک

براق شدن پیشانی بعد از بوتاکس

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

یکی از اتفاق‌هایی که بعد از تزریق بوتاکس ممکن است برای شما پیش بیاید، براق شدن پیشانی بعد از بوتاکس است. اگر دقت کرده باشید افرادی که صورت پر چین و چروکی دارند، وقتی نور به پوست آن‌ها می‌تابد تصویری کدر را به نمایش می‌گذارد، اما برعکس، افرادی که پوست شدیدا صافی دارند در مقابل نور، چهره آن‌ها براق می‌شود و نور را مانند آینه منعکس می‌کند.

دلایل و علت براق شدن پیشانی بعد از تزریق بوتاکس

حال می‌خواهیم بدانیم علت براق شدن پیشانی بعد از بوتاکس چیست؟ عده‌ زیادی از پزشکان بوتاکس را به مقدار زیاد به پیشانی مراجع تزریق می‌کنند. این کار باعث براق شدن پیشانی بعد از بوتاکس و درخشان دیده شدن این ناحیه می‌شود. علت این امر نیز به خاطر صاف شدن بیش از حد پوست و انعکاس نور در آن است که دقیقاً مانند آینه عمل می‌کند.

عوارض براق شدن پیشانی پس از بوتاکس

درست است که بوتاکس پیشانی فواید و مزایایی برای فرد دارد، اما این کار ممکن است عوارضی را نیز با خود به همراه داشته باشد که در ادامه آن را نام می‌بریم:

  • پیشانی براق

  • حالت چهره یخ زده

  • افتادگی پلک

پیشگیری از براق شدن پیشانی بعد از بوتاکس

از نظر متخصصین این امر، عوامل زیادی هستند که می‌توانند از براق شدن پیشانی بعد از بوتاکس جلوگیری کنند. ممکن است یکی از راه‌ها برای شما جواب ندهد اما راه‌های دیگر چرا. پس با ما همراه باشید تا روش‌های پیشگیری از براق شدن پیشانی بعد از بوتاکس را با هم بررسی کنیم.

  • هیچگاه به طور مستقیم و بدون استفاده از کرم ضدآفتاب در معرض نور خورشید نباشید.

  • استفاده از میزان مناسبی از بوتاکس می‌تواند از براق شدن پیشانی بعد از بوتاکس پیشگیری کند.

  • از آنجایی که براق شدن پیشانی بعد از بوتاکس به دلیل چربی پوست آن قسمت است بهتر است با استفاده از مرطوب کننده‌ها از میزان چربی آن کم کنیم.

در صورتی که مشکل براق شدن پیشانی بعد از بوتاکس بعد از نهایتاً دو هفته حل نشد بهتر است به پزشک متخصص مراجعه کنید.

آیا براق شدن پیشانی بعد از تزریق بوتاکس طبیعی است؟

براق شدن پیشانی بعد از بوتاکس یک امر عادی برای اکثر افرادی است که برای از بین بردن چین و چروک از تزریق بوتاکس استفاده می‌کنند. اگرچه ممکن است کاملاً آزاردهنده باشد، اما این مشکل باید ظرف یک یا دو هفته پس از تزریق توسط پزشک، برطرف شود. در صورت رعایت درست مراقبت‌های پس از درمان و برخی توصیه‌های پزشک متخصص، ممکن است این زمان به حداقل برسد.


به این محتوا رای دهید..

۰
۰
( امتیاز : ۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000