مقالات بلفاروپلاستی

هزینه عمل افتادگی پلک در سال 1400 در تهران چقدر است؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل بلفاروپلاستی چقدر است؟ 

هزینه عمل افتادگی پلک برای افراد مختلف متفاوت است. بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک، درمان و راه حل بسیار مناسب برای اشخاصی است که دچار افتادگی پلک شده اند. با کهولت سن ممکن است این مشکل برای برخی افراد رخ دهد. بلفاروپلاستی با از بین بردن پوست و چربی های اضافی می تواند زیبایی را به افرادی که دچار افتادگی و پف کردگی غیرطبیعی در ناحیه پلک خود هستند، برگرداند. در واقع وقتی مبتلا به این مشکلات می شوید، مسن تر به نظر رسیده و این موضوع شاید از دید خیلی ها ناراحت کننده باشد و دوست داشته باشند که همیشه جوان و سرزنده به نظر برسند. هزینه عمل بلفاروپلاستی بستگی به عوامل مختلف دارد و با توجه به تعداد پلک مورد جراحی از حدود 7 تا 20 میلیون تومان است. با جراحان همراه باشید.

 

هزینه عمل بلفاروپلاستی در تهران

هزینه عمل بلفاروپلاستی در سال 1400 چقدر است؟

هزینه عمل زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی بیشتر از همه به مهارت و تجربه جراح و هزینه های مرکز حراحی بستگی دارد. به همین دلیل به طور قطعی نمی توان گفت که عمل بلفاروپلاستی چقدر هزینه دارد. اما اکثر کلینیک ها و پزشکان جراح چیزی در حدود 4 میلیون تومان برای بلفاروپلاستی هر پلک دریافت می کنند. با توجه به زحمات و سختی های این عمل می توان گفت که مبلغ مناسبی نیز می باشد. البته در نظر داشته باشید که 7 میلیون تقریبا قیمت پایه بوده و ممکن است با توجه به خدمات دریافتی، هزینه بیشتر شود.

هزینه بلفاروپلاستی چشم در شهر تهران

قیمت عمل بلفاروپلاستی معمولا برای پلک بالای دو چشم عنوان می شود که چیزی بین 7 تا 10 میلیون تومان است. با توجه به اینکه در تهران خدمات حرفه ای تری ارائه داده می شود و همچنین ابزار و امکانات بیشتری برای انجام این جراحی در تهران وجود دارد، ممکن است قیمت عمل زیبایی پلک بالاتر هم برود. البته باز هم باید به این نکته اشاره کنیم که شرایط و امکاناتی که در اختیار شما گذاشته می شود، قیمت را تعیین می‌کند. این موضوع به این معنا نیست که اگر در تهران از پزشکی سوال کردید هزینه بلفاروپلاستی چقدر است و او در جواب به شما گفت 3 میلیون تومان، کار او از کیفیت پایینی برخوردار است!

قیمت بلفاروپلاستی در سال 99

هزینه بلفاروپلاستی برای پلک بالا و پایین چقدر است؟

قیمت بلفاروپلاستی برای پلک بالا و پایین در شرایط یکسان تفاوتی ندارد. از آن جایی که جراحی زیبایی پلک پروسه ای ظریف و حساس است معمولا هزینه بلفاروپلاستی برای هر دو پلک بالایی و پایینی متفاوت خواهد بود. معمولا هنگام مشاوره قبل از جراحی، پس از صحبت های انجام شده با پزشک جراح، قیمت دقیق به شما اعلام خواهد شد تا بتوانید به راحتی تصمیم خود را بگیرید. هزینه جراحی پلک بالا از 7 تا 10 میلیون تومان و هزینه جراحی پلک پایین از 8 تا 14 میلیون تومان است.

 

قیمت بلفاروپلاستی برای چهار پلک

هزینه عمل بلفاروپلاستی برای چهار پلک در کلینیک های شهر تهران بین 16 تا 25 میلیون تومان متغیر است و ممکن است رقم های بالاتری هم ببینید. به همین منظور باید قبل از عمل شرایط خود را به پزشک جراح بگویید تا او بتواند با بررسی شرایط و امکانات لازم برای شما، قیمت را اعلام نماید.

قیمت عمل زیبایی پلک

هزینه بلفاروپلاستی با لیزر

عمل بلفاروپلاستی هم با لیزر و هم بدون لیزر انجام می شود. جراحی با استفاده از لیزر در مواردی مانند پف کردن اطراف چشم ها، ورم زیر چشم و ایجاد برش جراحی کاربرد دارد. بسیاری از افراد امروزه برای راحتی کار خود از جراحی با لیزر استفاده می کنند. البته این روش خطراتی هم دارد و باید قبل از عمل اطلاعات زیادی درباره آن کسب کنید. برای بحث قیمت هم مجددا باید با کلینیک و پزشک خود صحبت کنید و از آنها مشاوره قبل از عمل دریافت کنید تا بتوانید یک عمل موفقیت آمیز با قیمت مناسب داشته باشید.

قیمت بلفاروپلاستی بدون جراحی چقدر است؟

اگر پوست پلک شما در بالا و پایین بسیار شل است و همچنین دنبال جراحی بدون درد پلک‌هایتان هستید، این روش را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. پزشکان برای این کار از دستگاهی به نام پلاسما جت استفاده می کنند که با ایجاد سوختگی های سطحی باعث ایجاد کشیدگی در پلک صاف شدن آن می شود. در این روش پوست اضافه را نمی برند و یا از نور شدید و خطرناک لیزر استفاده نمی کنند. البته ممکن است تا دو الی سه روز دردهایی در ناحیه تحت درمان داشته باشید که خیلی زود از بین خواهند رفت. لازم به ذکر است که بلفاروپلاستی بدون جراحی و با روش هایی مانند پلاسما جت اثرات محدود تری نسبت به روش های جراحی دارند و برای همه افراد مناسب نیستند. تنها راه درمان قطعی افتادگی و پوست اضافی پلک، عمل بلفاروپلاستی است.

عمل بلفاروپلاستی در تهران

عوامل موثر در هزینه عمل بلفاروپلاستی

عوامل مختلفی می توانند در تعیین هزینه بلفاروپلاستی نقش داشته باشند. به همین دلیل است که نمی توان همیشه قیمت مشخصی برای انجام این عمل جراحی داد. به عنوان مثال اینکه به کدام کلینیک مراجعه می کنید، بسیار مهم است. به هر حال هزینه های زندگی در همه جا یکسان نیست و قطعا بخشی از قیمت خدمات هم بر اساس محل زندگی مشخص می شود. برای همین است که هزینه های عمل در تهران، بیشتر از سایر شهرها می باشد.

یک فاکتور مهم دیگر در تعیین هزینه بلفاروپلاستی، پزشک جراح می باشد. اینکه او چقدر تجربه دارد و همچنین از چه ابزارهایی استفاده می کند، به طور مستقیم در قیمت عمل تاثیر می گذارد. همچنین باید به هزینه های آزمایشات و داروهای تجویز شده و ویزیت های بعد از عمل هم توجه بفرمایید که مسلما برای هر شخص متفاوت است. یکی دیگر از فاکتورهای مهم، اتاق عمل است و اینکه از چه ابزار و امکاناتی استفاده می شود، نقش مهمی در تعیین قیمت دارد. قطعا کلینیکی که از ابزار فوق پیشرفته برای خدمات رسانی استفاده می کند، هزینه بیشتری دریافت می کند.

آیا مبلغ عمل بلفاروپلاستی توسط بیمه پرداخت می شود؟

اگر صرفا برای زیبایی می خواهید این جراحی را انجام دهید، بیمه مبلغ را پرداخت نمی‌کند. اما اگر افتادگی پلک شدید باشد و برای درمان و بهبود وضعیت بینایی خود بخواهید این کار را انجام دهید، احتمالا بخشی از هزینه ها زیر پوشش بیمه قرار خواهند گرفت. البته قبل از آن قطعا از شما آزمایشات و تست هایی گرفته خواهد شد تا از صحت مشکلات و بیماری شما آگاه شوند.


به این محتوا رای دهید..

۱۶۱
۱۸
( امتیاز : ۹۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
دیدگاه ها:
 • ماهدخت رییسی

  سلام سوالم اینه بطورمتوسط هزینه بلفاروپلاستی پلک بالا وپایین چقدرمیشه؟

  مدیر سایت

  سلام اول باید معاینه بشید اما حدودا بین 12 تا 15 میلیون برای هر پلک که پلک پایین کمی بیشتر است.

  0
  2
 • حسین یادگاری

  سلام هزینه عمل پلک های بالا چقدر هستش؟

  مدیر سایت

  سلام هزینه 10 تا 15 میلیون هستش. برای اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر با ما تماس بگیرید.

  1
  2
 • هانیه

  سلام منو تو بچگی افتادم زمین و بعد از اون ضربه افتادگی پلک پیدا کردم هزینه اش چطوریه ؟

  مدیر سایت

  باید برای معاینه و مشاوره تماس بگیرید.

  0
  1
 • مختارخانی

  سلام وقت شما بخیر می خواستم بدونم هزینه جراحی پلک بالا در حال حاضر چقدر هست؟

  مدیر سایت

  سلام حدودا بین 12 تا 15 میلیون اما برای هزینه دقیق باید تماس بگیرید و معاینه بشید.

  1
  1
 • آرینا

  سلام وقتتون بخیر من 17 سالمه چند ساله افتادگی پلک دارم و هر بار بدتر میشه ، من در 10 سالگی سرماخوردگی شدید گرفتم و بعد اون هر بار که یه ذره سرما می‌خورند وقتی از خواب بیدار میشدم پلکم خیلی زیاد التهاب میکرد ، الآنم همینطوره ، رفتم پیش دکتر ... خیلی ازم آزمایش و MRI گرفت ببینه مشکل از مغزم نیست ؟ خدا شکر هیچ مشکلی نداشتم ، فقط پلکم وقتی ک یه ذره سردم میشه باد می‌کنه و افتاده شده ، دکتر گفت اگه عملش کنم شاید دوباره همینجوری بشه ، گفت من نمیتونم جلوی التهابشو بگیرم. من خیلی ناراحتم همه بخاطر چشم چپم میخرم میکنن و من چند ساله هیچ عکسی ندارم. آقای دکتر گفت که هزینش 18 میلیونه من نمیتونم این هزینه رو پرداخت کنم آیا با هزینه کمتری میتونم عمل کنم ، پلک بالای چپم افتادگی داره .ممنون میشم کمکم کنید ???????????? اصلا نمیتونم برم بیرون احساس میکنم همه دارن منو مسخره میکنن

  مدیر سایت

  با سلامو احترام. شما میتونید عمل بلفاروپلاستی رو انجام بدید. برای مشاوره بهتر و توضیح بیشتر وضعیتی که دارید با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.

  0
  0
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000