مقالات لیپوساکشن

هزینه عمل لیپوساکشن ران و افزایش آن در سال 1402

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوساکشن ران در سال 1402

هزینه لیپوساکشن ران ها در سال 1402 به عوامل زیادی بستگی داشته و دارای مقدار معینی نیست. معمولاً هزینه عمل های زیبایی و دیگر عمل ها سالانه مقداری افزایش می ‌یابد. بنابراین قیمت لیپوساکشن ران در سال 1402 بیشتر از سال 1401 است. این افزایش در سال جدید حدود 20 تا 30 درصد بوده است. در صورتی که می خواهید این هزینه در سال جاری برای شما مشخص شود باید معاینه شوید تا جراح با معاینه شما بتواند به طور دقیق را مشخص کند. هزینه ساکشن ران از حدود 18 تا 38 میلیون تومان است. در صورتی که عمل تنها در ناحیه داخلی ران انجام شود هزینه آن 16 تا 20 و درصورتی که تمام ران بصورت 360 درجه ای جراحی شود حدودا 30 تا 38 میلیون تومان است. در حال حاضر قیمت این عمل همراه با لیفت ران حدودا 47 میلیون تومان است.

هزینه عمل لیپوساکشن ران چقدر است؟

انجام لیپوساکشن ران و هزینه آن یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان این عمل است. جمع شدن چربی اضافی در این ناحیه برای افراد ناخوشایند است و مشکلاتی را برای آنها ایجاد می کند. بانوان بیشتر دچار این مشکل شده و چربی ها ممکن است در نقاط مختلف ران ها تجمع پیدا کند. یکی از راه‌ هایی که می ‌توان با استفاده از آن به راحتی این چربی ها را از بین برد عمل لیپوساکشن ران است. انجام این عمل در صورتی توصیه می ‌شود که نتوان با استفاده از روش‌ های غیر جراحی چربی ها را از بین برد. درباره این عمل سوالات زیادی وجود دارد. یکی از مهم ترین سوالات در زمینه قیمت لیپوساکشن ران است. هزینه عمل برای خیلی از مراجعه کنندگان مهم است به گونه ‌ای که اکثر آنها بر اساس این موضوع جراح خود را انتخاب می کنند. به این منظور در ادامه به طور کامل به این موضوع می پردازیم.

در اکثر موارد هر دو ران به یک اندازه اضافه وزن و افزایش چربی داشته و لازم است عمل در هر دو ران انجام شود. این موضوع باعث می شود حساسیت عمل افزایش یابد زیرا باید به تقارن دو طرف توجه داشت. تجمع چربی در این قسمت باعث می‌ شود افراد در تحرک و انتخاب لباس با مشکل روبه ‌رو شوند. هزینه لیپوساکشن رانها بیش از هر چیزی به جراح و حجم ذخایر چربی بیمار بستگی دارد.

هزینه عمل لیپوساکشن ران در تهران

هزینه لیپوساکشن ران در تهران بین 16 تا 35 میلیون تومان متفاوت است. قیمتی که برای عمل های زیبایی در نظر گرفته می شود در شهرهای مختلف متفاوت است و معمولاً در شهرهای کوچک هزینه کمتری در نظر گرفته می شود. موقعیت مکانی مطب نیز در تعیین هزینه نهایی تاثیر ناچیزی دارد.

عوامل موثر در هزینه عمل لیپوساکشن ران

همانطور که بیان شد عوامل زیادی بر هزینه عمل جراحی لیپوساکشن ران تاثیر می گذارند. جراح در روز معاینه بر اساس این عوامل هزینه نهایی را برای بیمار تعیین می‌ کند.

  • یکی از عواملی که نه تنها در لیپوساکشن بلکه در تمام عمل های زیبایی به آن توجه زیادی می‌ شود، مهارت جراح است.
  • در تعیین قیمت نهایی به وضعیت بیمار نیز توجه می شود. به همین دلیل تا قبل از اینکه بیمار معاینه نشود نمی توان به طور دقیق هزینه ای را برای او تعیین کرد.
  • دستمزد دستیاران جراح هم باید در نظر گرفته شود و در قیمت عمل لحاظ شود.
  • یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در این موضوع مخارج مربوط به اتاق عمل می باشد.
  • شهری که عمل در آن انجام می‌ شود هم بر قیمت لیپوساکشن ران ها تاثیر می گذارد.

هزینه روش‌ های مختلف لیپوساکشن ران

روش های مختلفی برای عمل لاغری ران وجود دارد که هر کدام به گونه ‌ای متفاوت انجام شده و با هم تفاوت هایی دارند. بنابراین زمان و انرژی که جراح صرف می کند در هر روش متفاوت است. همین مسئله ها باعث شده است که هزینه ها با هم تفاوت هایی داشته باشند. بنابراین می ‌توان گفت یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه جراحی لیپوساکشن ران، روش انجام عمل است. قبل از انجام هر کدام از این روش ها بیمار باید به طور کامل معاینه شود تا هزینه دقیق عمل برای او تعیین شود.

هزینه عمل لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران یک عمل زیبایی است که در آن چربی های موضعی ران ها استخراج می شوند. این روش با لیپوساکشن تفاوت های بسیاری دارد و در واقع می ‌توان گفت لیپوماتیک نسخه به روز شده ی روش لیپوساکشن است. در این روش از دستگاه پیشرفته تر استفاده می شود که دقت عمل را افزایش داده و عوارض احتمالی را کاهش می دهد. بنابراین می توان گفت هزینه لیپوماتیک ران مقداری بیشتر از لیپوساکشن است.

قیمت لیپوساکشن ران با دستگاه پال

لاغری ران ها با دستگاه پال به وسیله یک کانولای لرزشی و مرتعش انجام می ‌شود. لوله کانولا در این روش به عقب و جلو حرکت کرده و با لرزشی که ایجاد می کند چربی ها را جدا می کند. در روش‌ های قدیمی لازم بود جراح برای خارج کردن چربی ها فشار وارد کند و انرژی او تحلیل می ‌رفت. اما در این روش این مشکلات از بین رفته است. هزینه لاغری ران به روش لیپوساکشن پال بیشتر از روش های سنتی و قدیمی است.

قیمت لیپوساکشن ران به روش الترازد

لیپوساکشن به روش الترازد را می توان یک روش جدید در زمینه کاهش چربی های موضعی دانست. در این روش با استفاده از امواج فراصوت چربی های ران از هم گسسته شده و از بدن خارج می شوند. امروزه کمتر از لیپوساکشن با روش الترازد استفاده می‌ شود. انجام این عمل نیاز به مهارت بالایی دارد و قیمت لیپوساکشن به روش اولترازد با در نظر گرفتن پارامترهای مختلفی تعیین می ‌شود. تعیین هزینه این عمل بدون معاینه حضوری بیمار یک امر غیر ممکن است. در واقع هزینه انجام این عمل برای هر کسی بسته به شرایط او تعیین می شود.


به این محتوا رای دهید..

۴
۱
( امتیاز : ۸۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081