مقالات پروتز سینه

قیمت خرید و هزینه عمل پروتز سینه در سال 1401

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هر ساله مبلغ خدمات جراحی درصدی افزایش می یابد. همچنین همیشه با افزایش مبلغ ارز مواجه بوده ایم. بنابراین قیمت پروتز سینه در سال 1401 بیشتر از 1400 و سالهای قبل است. البته نمی ‌توان به طور دقیق مقدار این مبلغ را بیان کرد. اما به طور تقریبی می ‌توان رقمی بین 45 تا 60 میلیون تومان را در نظر داشت. هزینه عمل پروتز سینه سال 1401 تنها زمانی مشخص می‌ شود که بیمار معاینه شود. تمام مواردی که در بخش قبل بیان کردیم روی این مبلغ تاثیر می گذارند‌. اگر شما هم قصد انجام این جراحی را دارید باید برای اطلاع از قیمت دقیق آن به پزشک مراجعه کنید.

توجه: برای دریافت هزینه دقیق باید توسط پزشک مشاور بصورت انلاین ویزیت شوید.

تلفن تماس:

09103909029

مشاوره و نوبت دهی (جراحان برتر)

مشاوره جراحی

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

هزینه پروتز سینه در سال 1401

هزینه جراحی پروتز سینه در تهران

جراحی افزایش حجم سینه با ایمپلنت به دلیل مهارت خارق العاده پزشکان در شهر تهران بیشتر از سایر شهرهای کشور انجام می شود. خرید ایمپلنت در تهران آسان تر و امکانات پزشکی بهتری در اختیار متقاضی قرار می گیرد و به همین دلیل قیمت عمل پروتز سینه در تهران از دیگر شهر ها بیشتر است. مبلغ نهایی جراحی با توجه به موقعیت مکانی مرکز جراحی و مطب و همینطور مهارت و تجربه جراح بین 45 تا 60 خواهد بود.

قیمت خرید پروتز سینه

قیمت خرید برندهای مختلف

همانطور که بیان کردیم ایمپلنت ها باید توسط بیمار تهیه شوند. پس از معاینه فرد توسط پزشک، سایز و نوع مناسب برای او تعیین می شود. سپس بیمار باید برای تهیه آن اقدام کند. قیمت خرید مارکهای پروتز سینه به برند و اندازه آن بستگی دارد. در ادامه به تفکیک قیمت خرید ایمپلنت ها بر اساس برند تولید کننده می پردازیم.

مبلغ خرید پروتز سینه منتور در سال 1401

پروتز سینه منتور یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید این محصولات می باشد. این برند در ایران نمایندگی های زیادی داشته و دارای محبوبیت بالایی است. برای اینکه از کیفیت و اصل بودن ایمپلنت اطمینان حاصل شود باید این محصول از مراکز معتبر تهیه شود. عواملی همچون قیمت دلار و تحریم بر قیمت خرید منتور هم تاثیر گذاشته است. قیمت متوسط این برند در ماه جاری بین 16 تا 20 میلیون تومان است. به دلیل نوسانات ارزی و کم شدن محصولات پزشکی در کشور نمی توان هزینه دقیقی را برای این محصول بیان کرد. به همین منظور توصیه می شود که برای دریافت قیمت دقیق خرید با شماره های مذکور تماس حاصل فرمایید.

توجه: برای دریافت هزینه دقیق باید توسط پزشک مشاور بصورت انلاین ویزیت شوید.

تلفن تماس:

09103909029

مشاوره و نوبت دهی (جراحان برتر)

مشاوره جراحی

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

مبلغ خرید برند پلی تک

پروتز سینه پلی تک یکی از برندهای موفق در تولید ایمپلنت های سیلیکونی و آب نمکی است. برند پلی تک آلمان محصولات خود را با کیفیت بالا و در سایزهای مختلفی تولید می کند. محصولات این مارک از منتور ارزانتر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق و نحوه سفارش ایمپلنتهای پلی تک تماس حاصل فرمایید.

مبلغ خرید محصولات ناگور

محصولات برند ناگور نسبت به کیفیتی که دارند دارای قیمت مناسبی هستند. سایز در تعیین هزینه پروتز سینه ناگور تاثیر دارد. نوع ایمپلنت هم در تعیین قیمت ‌ها تأثیر دارد. این محصولات در دو نوع سیلیکونی و آب نمکی تولید می شوند. جهت خرید یا اطلاع از موجودی و قیمت محصولات ناگور تماس حاصل فرمایید.

مبلغ خرید محصولات مارک موتیوا

برند موتیوا یک کمپانی آمریکایی است که محصولات خود را با بهترین کیفیت روانه بازار می کند. برند موتیوا بخش زیادی از بازار ایران و جهان را به خود اختصاص داده است. قیمت پروتز سینه موتیوا در ایران نسبت به کیفیت آن به صرفه است. نمی توان به طور دقیق قیمتی را برای این محصولات بیان کرد. سایز ، قیمت دلار، تحریم، کیفیت محصول و... بر مبلغ خرید این محصول تاثیر دارند.

آیا سایزهای مختلف قیمت متفاوتی دارند؟

ایمپلنت ها در اندازه های مختلفی تولید می شوند. این موضوع نیز تا حدی بر مبلغ مورد نیاز تاثیر می ‌گذارد. هر چه سایز بیشتر باشد مبلغ خرید آن هم افزایش می یابد. قیمت سایز های مختلف ایمپلنت در برندهای مختلف متفاوت است. به این گونه که ممکن است قیمت یک سایز مشخص در دو برند با هم متفاوت باشد. برای اطلاع دقیق می توانید تماس بگیرید.

مبلغ جراحی چه زمانی مشخص می شود؟

پارامترهای زیادی بر قیمت جراحی پروتز سینه تاثیر می گذارند که باید به آنها توجه شود. نوع ایمپلنت مورد استفاده در مبلغ نهایی عمل تاثیر زیادی می ‌گذارد. این محصولات در دو نوع سیلیکونی و آب نمکی تولید می شود. علاوه بر این هر چه مهارت جراح بالاتر باشد مبلغ جراحی هم افزایش می ‌یابد. افرادی که متقاضی انجام این جراحی هستند باید بدانند که قرار است یک اقدام زیبایی انجام دهند و بیمه آن را پوشش نمی ‌دهد. مبلغ این جراحی نسبت به شرایط بیمار تعیین می ‌شود. بنابراین زمانی می‌ توان رقم دقیق اعلام کرد که بیمار به طور حضوری توسط جراح معاینه شود.

عوامل موثر در تعیین مبلغ جراحی

عوامل موثر در تعیین قیمت جراحی شامل موارد متعددی هستند. هر کدام از این عوامل به میزان خاصی تأثیر می گذارند که در ادامه هر کدام را بیان می کنیم.

مهارت جراح

یکی از عواملی که تاثیر بسزایی در هزینه عمل جراحی پروتز سینه دارد، مهارت جراح است. هرچه مهارت پزشک بیشتر باشد مبلغ بیشتری را دریافت می کند. جراح خوب معمولاً از بهترین افراد به عنوان دستیاران خود استفاده می کند. این موضوع هم مقداری بر رقم عمل تاثیر می گذارد. جراح ماهر در انتخاب سایز و برند مناسب و همینطور حین انجام جراحی، نهایت دقت و مهارت را به کار می گیرد تا بهترین نتیجه را برای مراجع خود به ارمغان بیاورد.

قیمت جراحی پروتز سینه

اتاق عمل و مرکز جراحی

جراحی های زیبایی معمولاً در مراکز جراحی و بیمارستان ها انجام می‌ شود. این مراکز مبلغی را برای هر نوع جراحی دریافت می ‌کنند. جراح زمانی که هزینه را تعیین می ‌کند باید به این موضوع توجه دارد و آن را لحاظ می کند.

شهر و موقعیت جغرافیایی

شهری که عمل در آن انجام می شود در مبلغ نهایی تاثیر دارد. رقم این عمل در تمام شهرها یکسان نیست. علاوه بر این منطقه ای که مطب جراح یا مرکز جراحی در آن قرار دارد نیز مقداری قیمت نهایی را متاثر می کند.

قیمت خرید ایمپلنت از نمایندگی

ایمپلنت ها در مارک ها و کیفیت های مختلفی تولید می شود. هر کدام از برندهای پروتز سینه قیمت متفاوتی دارند. قبل از انجام جراحی ایمپلنت سینه باید آن را از نمایندگی خریداری کرد. ممکن است خود جراح این کار را برای شما انجام دهد. این محصول توسط برندهای مختلف و با کیفیت های متفاوتی تولید شده و به کشور ما می رسد. کیفیت برند و تغییرات نرخ ارز باعث تغییر در قیمت خرید ایمپلنت و در نهایت تغییر در هزینه نهایی خواهد شد.

وضعیت بیمار

در تعیین هزینه نهایی عمل پروتز سینه باید به وضعیت بیمار توجه شود. وضعیت سینه‌ های افراد مختلف با هم تفاوت دارد. بنابراین می توان برای همه افراد یک هزینه مشخص در نظر گرفت.


به این محتوا رای دهید..

۲۳۶
۴۶
( امتیاز : ۸۴%)
ارسال دیدگاه:
captcha
دیدگاه ها:
 • سلیا

  سلام خسته نباشید.من میخوام سینه م به سایز 85 برسه باید از چه سی سی پروتزی استفاده کنم؟

  مدیر سایت

  سلام به شما. سوال شما تفکر اشتباه بسیاری از مراجعان هست. عدد هایی مانند 85 و 75 که مطرح میشه این ها سایز دور سینه و سوتین هستند و در اندازه گیری برای عمل پروتز سینه و مشخص کردن حجم سینه کاربردی ندارند. بعضی افراد ممکنه استخوان بندی درشت داشته و حجم سینه بسیار کوچک داشته باشد ولی سایز دور سینه 85 باشه. برای مشخص کردن پروتز سینه مناسب باید به فرم سینه و کاپ یعنی درجه بندی های A B C D و ... توجه کرد. قفسه سینه و حجم آن و حتی قوس استخوان های قفسه سینه هم در نتیجه نهایی بسیار موثر هستن و باید حتما معاینه بشین و فاکتورهای مختلف در کنار هم قرار بگیره تا سی سی مناسب پروتز سینه برای شما مشخص شود.

  42
  0
 • ناشناس

  بعد از عمل پروتز سینه میشه رانندگی کرد یا فقط توصیه میش انجام ندیم؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. اکثر پزشکان توصیه می کنند حداقل سه هفته بعد از عمل پروتز سینه رانندگی نکنیم. این به این معنی نیست که توانایی رانندگی وجود نداره بلکه برای رعایت احتیاطه که اگه در حین رانندگی دچار درد قفسه سینه و یا بازو شدید، مجبور به رها کردن کنترل اتومبیل و حادثه نباشید.

  12
  0
 • دکتر دی

  من قصد انجام این عمل رو دارم ولی خیلی نگران شردهی هستم.. همینطور خواستم بپرسم که برای رابطه جنسی مشکلی ایجاد نمیشه بعد از عمل پروتز سینه؟

  مدیر سایت

  سلام ممنون از سوالتون. این سوال رو خیلی از مراجعین ما می پرسن. به طور کلی باید این نکته رو مد نظر داشت که اگر انتخاب پروتز به دقت انجام شده و عمل توسط جراح ماهر و با ظرافت انجام بشه، هیچ کدوم از عملکرد ها و نقش های سینه دچار مشکل نمیشه. این عملکرد ها زیبایی ظاهری، شیردهی و رابطه جنسی هست و اگر عمل به صورت استاندارد انجام بشه در هیچ بخشی انتظار ایجاد اختلال رو نخواهیم داشت. برای تعیین وقت جراحی با شماره های 09129241081 و 09120245946 تماس بگیرید. روزبخیر

  14
  0

  مدیر سایت

  سلام ممنون از سوالتون. این سوال رو خیلی از مراجعین ما می پرسن. به طور کلی باید این نکته رو مد نظر داشت که اگر انتخاب پروتز به دقت انجام شده و عمل توسط جراح ماهر و با ظرافت انجام بشه، هیچ کدوم از عملکرد ها و نقش های سینه دچار مشکل نمیشه. این عملکرد ها زیبایی ظاهری، شیردهی و رابطه جنسی هست و اگر عمل به صورت استاندارد انجام بشه در هیچ بخشی انتظار ایجاد اختلال رو نخواهیم داشت. برای تعیین وقت جراحی با شماره های 09129241081 و 09120245946 تماس بگیرید. روزبخیر

  3
  1
 • یلدا

  سلام ببخشیدمن عمل ماستکتومی کردم آیاامکان این عمل وجودداره وقرینع گی وشباهت بین هردوسینه وجوداره

  مدیر سایت

  سلام. بله. شما باید از پروتز های تیشو استفاده کنید. بسته به اندازه گیری جراحتون سایز دقیق رو میگن بهتون

  5
  0
 • هاشمی

  سلام برای پروتز سینه چه سنی مناسب هست؟ دکترها رعایت سن رو میکنن و اینکه اگر تو سن 18 سالگی جراحی بشه عوارض نداره؟

  مدیر سایت

  سلام. از سن 18 سالگی به بالا مانعی برای جراحی پروتز سینه وجود نداره. بله جراح خوب حتما سن براش مهمه. عوارض خاصی مربوط به سن نیست. فقط به احتمال 10 درصد ممکنه شیردهی مختل بشه.

  7
  3
 • ناشناس

  سلام من حدود ده سال پیش عمل پروتز سینه انجام دادم،میخواستم بپرسم هزینه تعویض پروتز سینه با عمل اصلی پروتز سینه یکیه؟با توجه به اینکه الان هزینه عمل خیلی زیاد شده نگران این قضیه هستم

  مدیر سایت

  سلام. معمولا هزینه این کار با عمل اولیه یکی هست. البته باید معاینه بشین و جراح شما رو ببینن.

  4
  2
 • مریم

  سلام من پارسال پروتز انجام دادم.ولی دوست داشتم سایز سینم بزرگتر بود و خیلی پشیمونم که چرا لیفت نکردم.سایز پروتزم ۳۶۰ سی سی ناگوره.خود دکترم سایزشو مشخص کرد.آیا سایز شامل گارانتی میشه ؟؟؟؟؟یعنی اگه من ناراضی باشم از اندازش آیا دکترم میتونه برام کاری کنه؟؟

  مدیر سایت

  سلام سایز پروتز سینه با تایید خود شما مشخص میشه. هیچ جای دنیا این شرایط شما رو نمیپذیره. اندازه گیری قبل از جراحی و روز مشاوره انجام میشه و اگر سینه امکانش رو داشته باشه میتونید از پروتز بزرگتر استفاده کنید.  

  3
  3
 • س- ش

  سلام من ۵۳ سال دارم تقریبا ۲۰ سال پیش جراحی ترمیمی سینه داشتم بخاطر مستکتومی یکطرف. الان بخاطر افتادگی و تحلیل چربی اطراف پروتز تقارن سینه از بین رفته. آیا امکان اصلاح این وضعیت هست؟ تقریبا هزینه چقدر میشه؟

  مدیر سایت

  سلام. بله امکانش هست. باید معاینه بشید تا جراح دقیقا بررسی کنن و بعد هزینه رو اعلام کنند

  2
  2
 • رضا راد

  سلام راجع به هزینه تبلیغ در سایت شما میخواستم بدونم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز با شماره 09120245946 ارتیاط بگیرید.

  2
  1
 • شیدا

  ببخشید بجز پرتز سینه راه دیگه ای هست واسه بزرگ کردن سینه؟مثلا تزریق چربی

  مدیر سایت

  سلام. بهترین راه برای بزرگ کردن سینه پروتز هست. تزریق چربی یا ژل و هرچیز دیگه ای ریسک بالایی داره و احتمال بروز عفونتش خیلی زیاده.

  7
  0
 • زهرا احترامی

  سلام وقتتون بخیر من به دلیل کانسر برست که داشتم سال ۹۳ سینم کامل تخلیه شد و همون موقع دستگاه تی شو گداشتم و چند روزی هست به دلیل عفونی شدن تی شو اون رو برداشتم به نظر شما بهتره من پروتز بزارم یا تزریق چربی انجام بدم ؟ممنون از پاسخگویی شما

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. انجام پروتز بیشتر پیشنهاد میشه. برای اطلاع از میزان هزینه دقیق با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  0
  0
 • ل.ا

  سلام. برای کسی که یک سینه رو تخلیه کرده انجام میشه؟ آیا باید سینه دیگه رو هم برداره و پروتز کنه؟ و این قیمتی که فرمودید قیمت یک سینه هست یا هر دو؟

  مدیر سایت

  سلام باید هردو پروتز انجام بشه که کامل قرینه بشه. قیمت داخل سایت درست هستش و برای اطلاعات بیشتر می تونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  0
  0
 • آذین

  سلام .من ۱۰ سال پیش لیفت سینه انجام دادم، به دلیل تغییر سایزو وزن، فرم سینه م هم تغییر کرد، الان میخوام پروتز بزارم که حداقل خوش فرم باشه، .خواهرم پروتز سینه ش رو پارسال دراورد و عوض کرد کلا.. میخواستم ببینم من میتونم از اون پروتزا استفاده کنم ،؟ که قبلا ماله خواهرم بوده؟؟؟

  مدیر سایت

  سلام وقتتون بخیر. اگر منظورتون پروتزی هستش که قبلا استفاده شده. خیر شما نمیتونید دوباره استفاده کنید.

  0
  0
 • راضیه علیاری

  سلام دورسینه ام بعد از شیر دادن چربی دراومده میخواستم بدونم تخلیه میشه کرد با عمل و هزینه اش چقدر ممنون میشم پاسخ بدین

  مدیر سایت

  سلام بله امکانش هست. برای اطلاع و معاینه و قیمت دقیق باید با کتخصصین ما تماس بگیرید. 09103909029

  0
  0
 • راضیه علیاری

  سلام دورسینه ام بعد از شیر دادن چربی دراومده میخواستم بدونم تخلیه میشه کرد با عمل و هزینه اش چقدر ممنون میشم پاسخ بدین

 • مینا

  هزینه بزرگ کردن سینه جقدر است> از 65به 85

  مدیر سایت

  سلام بله میتونید انجام بدید. برای اطلاع از هزینه جراحی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  0
  0

  مدیر سایت

  سلام بله میتونید انجام بدید. برای اطلاع از هزینه جراحی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  0
  0
 • مریم قربانی

  سلام من سال ها پیش پروتز سینه کرده ام الان می خواهم پروتزها را از سینه ام خارج کنم اندازه آنها معمولی است. هزینه خارج کردن پروتز را می فرمایید

  مدیر سایت

  سلام لطفا برای هزینه دقیق و مشاوره با متخصصین جراحان تماس بگیرید

  0
  0
 • قربانی

  سلام من سال ها پیش پروتز سینه کرده ام الان می خواهم پروتزها را از سینه ام خارج کنم اندازه آنها معمولی است. هزینه خارج کردن پروتز را می فرمایید

 • نیلوفر

  سلام. یعنی هزینه ایمپلنت هایی که باید خودمون بخریم ۱۹ تا ۲۵ میلیون هست و هزینه جراحی ۳۸ تا ۵۰ میلیون جدا هست؟ یا شما مجموعا گفتید هزینه ۳۸ تا ۵۰ میلیونه ؟

  مدیر سایت

  جهت اطلاع دقیق تماس بگیرید.

  0
  0
 • نجمه عباس زاده

  سلام من سینه ام بزرگه سایز ۱۰۰ولی بعد از بارداری شیردهی افتاده میخوام سفت بشه چه باید بکنم وهزینه اش چند میشه؟

  مدیر سایت

  سلام؛ شما باید عمل ماموپلاستی انجام بدید که کاهش سایز داشته باشید و اگر سینه شما دچار افتادگی یا شل شدیگ بیش از حد باشه لیفت به همراه پروتز پیشنهاد میشه . جهت معاینه دقیق تماس بگیرید.

  0
  0
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081