مقالات لیفت سینه

صفر تا صد عمل لیفت سینه یا ماستوپکسی در تهران

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

عمل لیفت سینه در تهران

عمل لیفت سینه یا ماستوپکسی در تهران یک روش جراحی برای ایجاد تغییرات در فرم سینه است. این عمل باعث رفع افتادگی سینه می شود. در این عمل پوست اضافه سینه برداشته می شود اما تغییرات زیادی در حجم آن ایجاد نمی ‌شود. در این عمل با توجه به شکل سینه ها و مقدار افتادگی آن ها برش ‌هایی در نواحی تحتانی و گاها دور هاله سینه ایجاد می ‌شود. بنابراین اگر می ‌خواهید روش مورد نیاز برای لیفت و بالا کشیدن سینه برای شما مشخص شود باید به جراح مراجعه کنید و معاینه شوید. معمولاً به دلایلی همچون افزایش سن، بارداری، شیردهی، تغییر وزن و... افراد به انجام لیفت سینه احتیاج پیدا می کنند.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

برای عمل لیفت سینه در تهران باید به کجا مراجعه کرد؟

برای انجام عمل لیفت سینه در تهران در درجه اول باید به جراح سینه خوب و ماهر مراجعه شود. فردی که برای انجام لیفت سینه تهران به او مراجعه می ‌شود باید سابقه عملی و موفق در انجام این عمل داشته باشد. بنابراین مراجعه کننده باید تحقیقات کافی را انجام دهد. همچنین باید با افرادی که قبلا لیفت سینه انجام داده اند صحبت کرده و از تجربیات آن ها استفاده کند. باید توجه شود که مرکز جراحی لیفت سینه دارای بهترین امکانات و تجهیزات باشد تا از آن ها برای رسیدن به بهترین نتیجه از عمل استفاده شود.

بهترین دکتر لیفت سینه در تهران

بهترین پزشک لیفت سینه در تهران در انجام این عمل مهارت بالایی دارد و تشخیص می دهد که سینه علاوه بر لیفتینگ به کاهش حجم هم نیاز دارد یا خیر. یک جراح خوب خواسته‌ های بیمار را به خوبی شنیده و در روز عمل آن ها را به خاطر دارد .همچنین توصیه های قبل و بعد از عمل را به طور کامل به بیمار می گوید. بهترین جراح لیفت سینه تهران عمل را در مرکزی انجام می ‌دهد که دارای بهترین تجهیزات باشد. علاوه بر این باید دارای مدارک عالی از دانشگاه معتبر بوده و در زمینه انجام لیفت سینه سابقه طولانی و موفق داشته باشد. پس از عمل باید در چند جلسه بیمار را معاینه کرده و فالوآپ جراحی را به طور منظم و دقیق انجام دهد.

بهترین دکتر لیفت سینه در تهران

بهترین مرکز جراحی برای عمل لیفت سینه در تهران

بهترین مرکز جراحی برای لیفت سینه در تهران باید دارای بهترین امکانات و تجهیزات باشد. در این مرکز علاوه بر لیفت سینه عمل هایی همچون ماموپلاستی، پروتز سینه و پروتزپکسی هم انجام می شود. هزینه عمل لیفتینگ سینه در تهران در بهترین مرکز باید تا حد امکان به صرفه باشد تا همه افراد بتوانند به این مرکز مراجعه کنند. معمولا امکان انجام آزمایشات و عکسبرداری های مورد نیاز قبل از عمل در بهترین کلینیک جراحی سینه تهران وجود دارد.

هزینه عمل لیفت سینه در تهران

هزینه عمل لیفت سینه در تهران دارای مقدار مشخصی نیست. در ابتدا باید به وضعیت بیمار توجه شود که نیاز به چه میزان تغییرات در سینه دارد. همچنین در تعیین هزینه عمل سینه در تهران به تخصص جراح توجه می شود. هزینه همه مراکز جراحی در تهران یکسان نیست. بنابراین باید دید که در چه مرکزی عمل انجام می شود. علاوه بر این موارد قیمت جراحی لیفت سینه در تهران به هزینه داروهای مورد نیاز، دستمزد دستیاران جراح، تعداد روز بستری شدن بیمار (در صورت لزوم) و... توجه می شود. با توجه به این عوامل برای انجام عمل لیفت سینه در تهران باید بین 8 تا 15 میلیون تومان هزینه در نظر گرفت.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

لیفت سینه بدون جراحی در تهران

افراد زیادی به دنبال روش های غیر از جراحی برای بالا کشیدن و لیفت سینه در تهران هستند. این افراد به دلایل مختلف نمی خواهند زیر تیغ جراحی بروند. یکی از این روش ها لیفت سینه با نخ است که در بخش های قبلی آن را بیان کردیم.

یک روش دیگر لیفت سینه بدون جراحی در تهران به روش Caci است که طی آن یک دستگاه دستی بر روی سینه ها قرار گرفته و با پالس های برقی فرم ‌سینه و ماهیچه‌ های قفسه سینه را بهتر می ‌کند که تنها برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. یک روش دیگر غیر جراحی لیفت سینه با استفاده از لیزر است. تجربه نشان داده است که روش های غیر جراحی تا حد کمی می توانند تغییرات مورد نیاز و دائمی را در سینه ها به وجود آورند. بنابراین اگر افتادگی سینه ها بیش از حد باشد تنها راهی که به ما نتیجه مطلوب می دهد عمل جراحی لیفت سینه، ترجیحا در تهران و توسط متخصصین ماهر آن است.

لیفت سینه با نخ در تهران

لیفت سینه با نخ یکی از روش های غیر جراحی است که در تهران انجام می شود. جراح برای لیفت سینه با نخ در ابتدا نقاطی که باید در آن تغییرات ایجاد شود را علامت گذاری می کند. پس از تزریق داروی بی حس کننده سوراخ هایی را در ناحیه های علامت گذاری شده ایجاد می شود. این سوراخ‌ ها محل قرارگیری نخ های مخصوص هستند. جنس این نخ ‌ها به گونه ‌ای است که کاملاً با بدن انسان سازگاری دارند. با اینکه این عمل تهاجم کمی دارد اما لازم است برای انجام آن جراح تمرکز و دقت بالایی داشته باشد. همچنین لازمه انجام این عمل مهارت بالای دکتر لیفت سینه با نخ است.

بهترین مرکز لیفت سینه در تهران

لیفت سینه با لیزر در تهران

عمل لیفت سینه با لیزر یک روش غیر جراحی برای بالا بردن و درمان افتادگی سینه است. لازم به ذکر است که لیفت سینه با لیزر بیشتر برای جبران نقص های جزئی و سطحی سینه مورد استفاده قرار می گیرد. این روش یک عمل حساس بوده و باید توسط بهترین جراح سینه انجام شود. هزینه لیفت سینه با لیزر در تهران کمتر از روش جراحی است. در این روش پرتو های لیزر، سلول های مرده پوست را از بین می برند. همچنین در ناحیه سینه تولید کلاژن افزایش یافته و باعث خوش فرم شدن سینه ها می شود. تولید کلاژن باعث می شود چین و چروک و جای لک در قسمت سینه از بین رفته و فرم جوان تری به خود بگیرد.

عمل پروتز پکسی در تهران

عمل پروتزپکسی یا عمل پکسی پروتز در تهران یک روش جراحی است که برای افزایش حجم سینه ها و لیفت همزمان آن ها به کار می ‌رود. در مواردی که سینه مقدار کمی دچار افتادگی باشد و همچنین سایز کوچکی داشته باشد با جایگذاری پروتز سینه، افتادگی آن هم رفع می ‌شود. اما اگر سینه حجم کمی داشته و همچنین دارای افتادگی زیادی باشد لازم است عمل پروتز سینه و بالا کشیدن سینه با هم انجام شوند. در حال حاضر این عمل توسط پزشکان ماهر زیادی در تهران انجام می شود.

عمل ماستوپکسی در تهران

خرید گن لیفت سینه در تهران

پس از انجام انواع جراحی سینه لازم است از گن مخصوص سینه برای حداقل 6 هفته استفاده شود. این گن ها علاوه بر عمل لیفت سینه لازم است پس از عمل هایی همچون تزریق چربی به سینه، ماموپلاستی، پروتز سینه و... هم استفاده شوند. قبل از انجام عمل می بایست گن مخصوص تهیه شود و جراح در این زمینه بیمار را راهنمایی کرده و سایز گن را برای او تعیین می کند. خرید گن عمل لیفت سینه در تهران باید از مراکز معتبر انجام شده و همچنین از بهترین برند ها استفاده شود. سایز گن لیفت سینه باید به گونه‌ ای انتخاب شود که نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد تا تاثیر لازم را داشته باشد.


به این محتوا رای دهید..

۳
۱
( امتیاز : ۷۵%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081