مقالات لیفت سینه

هزینه لیفت سینه یا جراحی بالا کشیدن سینه ها

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه لیفت سینه در تهران چقدر است؟

هزینه عمل لیفت سینه در تهران بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می ‌شود. معمولاً افرادی که به درجات مختلف دچار افتادگی سینه هستند به این عمل نیاز دارند. میزان و درجه افتادگی سینه بر هزینه جراحی لیفت سینه تاثیر مستقیم دارد. توصیه می کنیم متقاضیان هنگام انتخاب پزشک، قیمت جراحی بالا کشیدن سینه را نیز در نظر داشته باشند اما آن را ملاک اصلی خود قرار ندهند. معمولاً سینه ها به دلایل افزایش وزن، افزایش سن، شیردهی و... دچار افتادگی می ‌شوند. داشتن سینه های بزرگ و افتاده علاوه بر مشکلات ظاهری از نظر فعالیت های فیزیکی نیز محدودیت‌ های زیادی را برای بیمار به وجود می آورد. علاوه بر این افرادی که دارای سینه های خیلی بزرگ هستند در ناحیه گردن، شانه و کمر احساس درد مزمن دارند. هزینه جراحی لیفت سینه در تهران بسته به جراح و عوامل دیگر حدود 45 تا 60 میلیون تومان است.

 

هزینه عمل لیفت سینه در سال 1401

همانطور که می دانید سالانه هزینه جراحی ها مقداری افزایش می یابد. بسیاری از افرادی که قصد انجام این عمل را دارند این سوال را می‌ پرسند که هزینه جراحی لیفت سینه در سال 1401 نسبت به 1400 چقدر تغییر کرده است. مقدار دقیق این هزینه را زمانی می توان بیان کرد که فرد به مطب مراجعه کند. روش انجام عمل بالا کشیدن سینه یا مامو‍پلاستی در تعیین قیمت لیفت سینه تاثیر بسزایی دارد. علاوه بر این در بخش های قبل به طور کلی عوامل تاثیرگذار بر این هزینه را بیان کردیم. بنابراین نمی توان این قیمت را به طور دقیق بیان کرد اما می ‌توان رقمی معادل 45 تا 55 میلیون تومان را برای قیمت عمل لیفت سینه سال 1401 در نظر داشت.

هزینه عمل لیفت سینه سال 1401

عوامل تاثیر گذار بر هزینه لیفت سینه

عوامل تاثیر گذار در هزینه عمل لیفت سینه شامل موارد متعددی است و هرکدام به میزان مشخصی می تواند قیمت نهایی را تحت تاثیر قرار دهد. در ادامه به این موارد اشاره می کنیم.

موقعیت جغرافیایی

شهر و محل انجام عمل در هزینه عمل بالا کشیدن سینه تاثیر زیادی داشته و هزینه ای که پزشکان شهرهای مختلف دریافت می ‌کنند، متفاوت است. قیمت عمل لیفت سینه در تمام شهرها یکسان نیست. معمولاً در شهرهای کوچک تر این رقم کمتر است. همچنین این که عمل در چه منطقه ای از شهر انجام شود نیز مقداری در هزینه پرداختی تاثیر دارد. این موضوع بیشتر به خاطر تفاوت هزینه اجاره مطب و مرکز جراحی در نقاط مختلف است.

مهارت جراح لیفت سینه

بدون شک یکی از اصلی ترین عوامل تعیین کننده هزینه جراحی لیفت سینه، مهارت و تجربه جراح است. لیفت سینه یک عمل تهاجمی بوده و دارای حساسیت بالایی است. به این منظور جراح باید از تجربه و تبحر بالایی برخوردار باشد تا علاوه بر رسیدن به نتیجه مورد نظر، آسیبی به بافت های اطراف و اعصاب سینه بیمار وارد نشود.

هزینه اتاق عمل

جراح در هنگام تعیین قیمت عمل لیفت سینه، هزینه اتاق عمل را نیز در نظر می ‌گیرد. این هزینه در مراکز جراحی و بیمارستان با هم تفاوت دارد و هزینه اتاق عمل در بیمارستان بیشتر از مراکز جراحی است. هزینه اتاق عمل بر اساس منطقه و امکانات اتاق عمل نیز تغییر می کند.

مقدار مشکلات بیمار

دلیل اینکه نمی توان قیمت عمل لیفت سینه را به طور دقیق بیان کرد تفاوت وسعت مشکلات افراد با یکدیگر است. بنابراین در حین انجام عمل جراح به یک مقدار انرژی صرف نمی شود. هزینه عمل بالا کشیدن سینه زمانی به طور دقیق تعیین می شود که پزشک بیمار را معاینه کند‌.

هزینه دستیاران جراح

دستیاران جراحی هزینه‌ ای را از جراح دریافت می ‌کنند. جراح در حین اعلام هزینه به بیمار باید این موضوع را در نظر بگیرد. هرچه مهارت این افراد بیشتر باشد دستمزد آن ها افزایش می یابد. این افراد شامل تکنسین اتاق عمل، پرستار، متخصص بیهوشی و... هستند.

هزینه عمل لیفت سینه و پروتز همزمان یا پروتزپکسی

قیمت لیفت و پروتز سینه همزمان با توجه به افزایش قیمت پروتز از 50 تا 60 میلیون تومان است. هزینه پروتزپکسی به برند پروتز انتخابی، حجم عمل و افتادگی سینه ارتباط مستقیم دارد.


به این محتوا رای دهید..

۱۱۶
۵۰
( امتیاز : ۷۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
دیدگاه ها:
 • مرتضی

  سلام.خانمم سینه هاش کوچیک و افتاده هستن.میخواستیم برآورد هزینه کنیم برای بالاکشیدن سینه هاش و بزرگتر کردنشون و یه سئوال دیگه آیا همزمان میشه هم لیفتینگ و هم پروتز رو انجام داد ؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. بله امکان همزمان انجام این دو عمل وجود داره. جهت مشاوره دقیق و اطلاع از هزینه ها با مشاورین مجموعه ما تماس بگیرید.

  0
  1
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000