مقالات براکیوپلاستی

هزینه عمل لیفت بازو چقدر است؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه لیفت بازو در سال 1400 نسبت به 99

قیمت عمل لیفت بازو در سال 1400 با توجه به تورم سالانه حدود 20 تا 30 درصد افزایش داشته استعمل لیفت بازو یا براکیوپلاستی معمولاً در افرادی که از بازوهای خود ناراضی هستند و بازوهای بد فرم و بزرگ دارند انجام می شود. این عمل با انجام لیفت، کشیدن و بریدن پوست اضافی بازو و از بین بردن افتادگی آن، فرم زیبایی به دست می دهد.

هر ساله شاهد افزایش قیمت عمل های درمانی و زیبایی مانند پیکرتراشی بدن هستیم. دلیل این مسئله افزایش قیمت تجهیزات، مواد و داروهای مورد نیاز و همینطور افزایش هزینه مرکز جراحی و دستمزد ها است. هر ساله به دلیل تورم هزینه‌های اتاق عمل، تیم جراحی و هزینه کلینیک نیز افزایش پیدا می‌کند. بعد از در نظر گرفتن عوامل مختلف که در ادامه به آن می پردازیم هزینه عمل لیفت بازو در سال 1400 حدوداً بین 25 تا 40 میلیون تومان است.

هزینه عمل لیفت بازو در تهران

شهر تهران به دلیل تمرکز جراح ها و کلینیک های زیبایی بهترین گزینه برای انجام عمل لیفت بازو یا پیکرتراشی بازو است. شما می توانید با مراجعه مستقیم و مقایسه مراکز عمل لیفت بازو و همینطور دیدن نمونه کارهای جراحان مختلف بهترین گزینه را برای عمل خود پیدا کنید.

هزینه جراحی لیفت بازو در تهران در درجه اول به مهارت و تجربه جراح بستگی دارد. مرکز جراحی یا بیمارستان، تجهیزات، لوازم مصرفی قبل و بعد از عمل و هزینه کادر درمانی از دیگر فاکتورهای موثر است. توجه داشته باشید که بهتر است به خاطر هزینه کمتر سلامتی خود را به خطر نیاندازید و اولویت شما نتیجه ایده آل از عمل براکیوپلاستی باشد. اگر جراح مهارت و دقت کافی را نداشته باشد باعث عدم رضایت از نتیجه عمل می شود که در این صورت به عمل ترمیمی و مجدد نیاز بوده و همین امر پرداخت هزینه بیشتر توسط فرد را به همراه خواهد داشت.

عوامل موثر بر قیمت عمل براکیوپلاستی

قیمت عمل براکیوپلاستی که باعث پیکرتراشی و لاغری بازو می شود بیش از همه به عوامل زیر وابسته است.

  • میزان شل بودن و افتادگی پوست و حجم چربی و بافت اضافی
  • روش جراحی مثل لیفت بازو با لیزر یا لیفت بازو بدون جراحی
  • دستمزد جراح که به میزان مهارت، تجربه و به‌ کارگیری تکنیک‌های روز دنیا بستگی دارد.
  • هزینه‌ های کلینیک یا بیمارستان که شامل تجهیزات به روز و دستمزد تیم جراحی است.

گاهی اوقات فرد به دلیل داشتن بازوهای بزرگ و بالا بودن چربی موضعی زیر پوست، نیاز به لیپوماتیک بازو یا لیپوساکشن بازو دارد که به دنبال آن برای رفع شل شدن و افتادگی پوست، عمل لیفت بازو را نیز انجام می دهند. در این مواقع هزینه لیپوماتیک و هزینه لیپوساکشن بازو به رقم نهایی اضافه می شود که این امر به تشخیص پزشک متخصص بستگی دارد.

هزینه لیفت بازو بدون جراحی

لیفت بازو بدون جراحی روش غیر تهاجمی است و  در مواردی که افتادگی و حجم بازو کمتر است می تواند مفید واقع شود. لیفت بازو بدون نیاز به جراحی به دلیل از بین بردن چربی و پوست اضافی با روش سریع  و آسان تر که عوارض کم و دوره نقاهت کوتاهی دارد، پرطرفدار شده است. هزینه براکیوپلاستی بدون جراحی به روش مورد استفاده مثل لیفت بازو با مزوتراپی یا لیفت بازو با لیزر نز بستگی دارد و نرخ آنها یکسان نیست. هزینه این روش ها بعد از معاینه و مشخص شدن کاندیداتوری فرد مشخص می شود.

هزینه لیفت بازو با لیزر

یکی از روش های لیفت بازو بدون جراحی، لیفت بازو با لیزر است. این روش جدید امروزه نتایج بهتر و چشمگیرتر نسبت به سایر روشهای قدیمی داشته است. لیفت بازو با لیزر اولترازد می تواند با آب کردن چربی بازو باعث تخلیه راحت تر آن توسط دستگاه ساکشن شود. روش لیفت لیزری بازو به این گونه است که لوله کوچک کانولا با برش های کوچک وارد بدن می شود. سلول های چربی زیر پوست توسط لیزر آب شده و از طریق این لوله خارج می شود. استفاده از لیزر طبق برخی منابع با گرم کردن لایه های زیرین باعث سفت شدن پوست و لیفت آن می شود.

هزینه لیفت بازو با لیزر مانند روش های دیگر به فاکتورهایی مانند مهارت و تجربه پزشک، تجهیزات درمانی مانند دستگاه های لیزر، وسعت عمل مانند مقدار چربی و افتادگی پوست وابسته است.


به این محتوا رای دهید..

۳
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000