مقالات براکیوپلاستی

لیفت بازو با هایفو (هایفوتراپی بازو)

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

اولتراسوند متمرکز با شدت بالا (HIFU) یا هایفو یک روش درمانی غیرتهاجمی است که هدف آن گرم کردن لایه‌های بافتی خاصی در زیر پوست است. این گرم کردن باعث تحریک کلاژن در زیر پوست و سفت‌تر شدن پوست می‌شود که به آن هایفوتراپی گفته می‌شود.

شما نمی‌توانید به صورت خودسرانه اقدام به انجام هایفوتراپی کنید. افراد مناسب برای لیفت بازو با هایفو دارای ویژگی‌هایی هستند که با تشخیص پزشک نسبت به آن‌ها آگاه خواهند شد.

نحوه انجام لیفت بازو با هایفو

نحوه لیفت بازو با هایفو یکی از مهم‌ترین سؤالات متقاضیان این کار است. در این بخش شما می‌توانید جز به جز با مراحل هایفوتراپی بازو آشنا شوید.

 • مشاوره: یک مشاوره اولیه با یک پزشک متخصص و باتجربه به منظور ارزیابی شما برای انجام لیفت بازو به روش هایفوتراپی.

 • آماده سازی: قبل از درمان، پزشک ممکن است ناحیه درمان را تمیز کرده و از ژل برای تسهیل حرکت دستگاه هایفو روی پوست استفاده کند.

 • درمان هایفو: پزشک از یک دستگاه دستی استفاده می‌کند که انرژی اولتراسوند متمرکز را روی نواحی مورد نظر بازو منتشر کند. انرژی به پوست نفوذ می‌کند و باعث گرم شدن بافت زیرین و در نتیجه تولید کلاژن می‌شود.

 • مراقبت های پس از درمان: پس از انجام هایفوتراپی، می‌توانید بلافاصله فعالیت‌های معمول خود را از سر بگیرید. با این حال، پیروی از هر دستورالعمل پس از درمان ارائه شده توسط پزشک، مانند پرهیز از نور مستقیم خورشید و استفاده از کرم ضد آفتاب، بسیار مهم است.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیفت بازو با هایفو

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های انجام لیفت بازو با هایفوتراپی تک جلسه‌ای بودن این روش است آن هم در صورتی که پوست شما به لیفت کمتری احتیاج داشته باشد. اما اگر پوست دچار افتادگی زیادی شده است، در نهایت پزشک برای شما 3 جلسه هایفوتراپی تجویز خواهد کرد. پس از اتمام جلسه شما می‌توانید با رعایت نکاتی که پزشک متخصص به شما متذکر می‌شود روند عادی زندگی خود را پیش بگیرید. به همین دلیل است که افراد پر مشغله معمولاً از روش هایفوتراپی بازو برای کاهش چربی‌های این قسمت استفاده می‌کنند.

ماندگاری لیفت بازو با هایفوتراپی

ماندگاری لیفت بازو با هایفوتراپی می‌تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. در صورتی که به توصیه‌های پزشک خود به درستی عمل کنید و صبور باشید می‌توانید تا ماه‌ها از نتیجه لیفت بازو به روش هایفوتراپی خود لذت ببرید زیرا تولید کلاژن پروسه‌ای زمان بر است تا به ظاهر بازوی شما ظرافت و زیبایی ببخشد. استفاده از سبک زندگی سالم و قرار دادن ورزش در روتین زندگی به همراه رژیم غذایی مناسب می‌تواند ماندگاری لیفت بازو با هایفوتراپی را به درمانی دائمی تبدیل کند.

مزایای لیفت بازو به روش هایفوتراپی

مزایای لیفت بازو به روش هایفوتراپی

انواع روش‌های لیفت بازو می‌تواند مزیت‌های مختلفی را برای شما به ارمغان بیاورد. لیفت بازو با هایفوتراپی نیز می‌تواند مزایایی برای فرد در پی داشته باشد که در ادامه به چند مورد از مهم‌ترین آنها پرداخته‌ایم. از جمله:

 • هایفوتراپی بازو می‌تواند ظاهر بازوها را جذاب‌تر از قبل نشان دهد و افتادگی و شلی آن را از بین ببرد.

 • این روش نوعی عمل زیبایی است اما بدون نیاز به بیهوشی و ایجاد خراش.

 • دستگاه هایفو به کلاژن سازی پوست کمک می‌کند و پوست بازو را سفت‌تر و جوان‌تر می‌سازد.

 • از آنجایی که افراد معمولاً مشغله زیادی دارند یکی از بهترین روش‌ها برای از بین بردن چربی‌های بازو استفاده از روش هایفوتراپی بازو است، زیرا این روش در زمانی حدود 30 دقیقه، به اتمام می‌رسد.

 • فناوری دستگاه هایفو به این صورت است که دقیقاً ناحیه مورد نظر شما را هدف گذاری می‌کند که این یکی از مهم‌ترین مزایای لیفت بازو با هایفوتراپی است.

عوارض هایفوتراپی بازو

عوارض هایفوتراپی بازو

لیفت بازو به روش هایفوتراپی علاوه با مزیت‌های گفته شده در بالا دارای عوارضی نیز هست که ممکن است در تمام افرادی که این کار را انجام می‌دهند اتفاق نیفتد. در ادامه به بیان آن‌ها می‌پردازیم:

 • تیرگی پوست

 • دردی بسیار کم

 • سرخ شدن پوست

 • ایجاد تورم

 • بی حس شدن موضع مورد نظر

هزینه لیفت بازو با هایفو

برای اطلاع از هزینه لیفت بازو با هایفو بهتر است در ابتدا با متخصصان این کار صحبت کنید و در نهایت با توجه به میزان تخصص و تجربه آن‌ها کلینیک و متخصص را انتخاب کنید. طبیعتاً هر متخصصی ممکن است با توجه به شرایط درمانی خاص، تعداد جلسات مورد نیاز و مواردی از این دست، هزینه مورد نظر خود را از شما دریافت کند و این مسئله علاوه بر شرایط فیزیکی شما، به پزشک متخصص شما و امکانات کلینیک زیبایی مرتبط خواهد بود.

نتایح لیفت بازو با هایفو پس از گذشت چه مدت زمانی قابل مشاهده است؟

همان طور که گفته شد دستگاه هایفو با استفاده از گرما و حرارت، سلول‌های چربی موجود در بافت بازو را از بین می‌برد. با گذشت زمان و از بین رفتن چربی‌ها و تحریک کلاژن و شروع جوانسازی پوست در عرض 8 تا 12 هفته نتیجه لیفت بازو با هایفوتراپی برای شخص قابل مشاهده خواهد بود.

آیا ممکن است بعد از لیفت بازو با هایفو چربی اضافه به بازو برگردد؟

بسیاری از افرادی که می‌خواهند هایفوتراپی بازو انجام دهند از دائمی بودن یا موقتی بودن این روش اطمینان خاطر ندارد. ما در این قسمت می‌خواهیم این ابهام را از بین ببریم. شاید اگر روش‌های دیگر لیفت بازو را انتخاب کنید، احتمال برگشت چربی در بازوهایتان زیاد باشد اما با لیفت بازو به روش هایفوتراپی نگران بازگشت چربی اضافه به بازوی خود نباشید در صورتی که رژیم غذایی مناسب و سبک زندگی سالم را در پیش بگیرید و ورزش را فراموش نکنید، تأثیر هایفوتراپی بازو تا همیشه برای شما باقی خواهد ماند.

لیفت بازو با هایفوتراپی تا چه میزان چربی اضافه و افتادگی بازو را درمان می کند؟

برای پاسخ به این سؤال باید بگوییم معمولاً افرادی که توده چربی زیادی دارند، فقط تا حدودی می‌توانند از هایفوتراپی بازو نتیجه بگیرند، اما ما توصیه می‌کنیم اگر چربی اضافه و افتادگی بازو در شما زیاد است، با تشخیص پزشک یک راه درمانی دیگر را برای از بین بردن این چربی‌ها استفاده کنید. اما در نهایت این پزشک شماست که بهترین راه حل درمان و از بین بردن چربی‌های اضافی بازوی شما را تشخیص می‌دهد.

جلسه هایفوتراپی بازو چقدر زمان می برد؟

زمان انجام لیفت بازو با هایفوتراپی از فردی به فرد دیگر و از پوستی به پوست دیگر کاملاً متفات است. هر جلسه هایفوتراپی با توجه به میزان افتادگی پوست بیمار، بین 30 تا 90 دقیقه زمان نیاز دارد. تعداد جلسات نیز با توجه به همین موضوع از 1 تا 3 جلسه خواهد بود. در این زمینه بهتر است با پزشک خود حتماً مشورت کرده و مشاوره‌های لازم را کسب کنید.

انتخاب پزشک و کلینیک چه تاثیری در نتایج لیفت بازو با هایفو دارد؟

طبیعتا یک پزشک با تجربه و متخصص نتیجه بهتری برای شما به منظور لیفت بازو با هایفوتراپی به ارمغان می‌آورد. اگر پزشک مربوطه یا دستگاه هایفو از کیفیت درست و مناسبی برخوردار نباشد شما نتیجه دلخواه خود را دریافت نخواهید کرد. علاوه بر آن، استفاده از دستگاه‌های ارزان قیمت می‌تواند احتمال بازگشت بافت چربی را به بازوهای شما افزایش دهد.


به این محتوا رای دهید..

۰
۰
( امتیاز : ۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000