مقالات ژنیکوماستی

گن مخصوص بعد از عمل ژنیکوماستی

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

گن ژنیکوماستی نوعی جلیقه است که مردان برای پنهان کردن وضعیت ژنیکوماستی خود می‌پوشند. این گن‌ها راه‌حل سریع‌تری برای کوچک کردن سینه های زنانه در بدن مردان هستند. انواع مختلفی از جلیقه‌های فشاری برای پنهان کردن تورم و پف نوک سینه‌ها وجود دارد.

با این حال، این نکته را بدانید که گن ژنیکوماستی جایگزینی برای جراحی ژنیکوماستی نیست. این گن‌ها فقط سینه‌های بزرگ شده را پنهان می‌کنند تا ظاهر مردانه‌تری داشته باشند.

همچنین استفاده از گن بعد از عمل ژنیکوماستی به عنوان بخشی از بهبودی پس از جراحی برای ژنیکوماستی بسیار توصیه می‌شود. گن ژنیکوماستی سینه آقایان باعث بهتر شدن روند بهبودی می‌شود و در عین حال از قفسه سینه حمایت می‌کند تا بیماران احساس راحتی کنند.

انواع گن ژنیکوماستی

پوشیدن گن ژنیکوماستی برای به دست آوردن نتایج مطلوب پس از درمان ژنیکوماستی کافی نیست اما برای گرفتن نتیجه بهتر لازم است و از اهمیت بالایی برخوردار است. برای استفاده از هر یک از انواع گن‌های ژنیکوماستی بهتر است با پزشک خود مشورت کنید. در ادامه به انواع گن‌های ژنیکوماستی اشاره کرده‌ایم:

  • گن مخصوص ژنیکوماستی

  • جلیقه ژنیکوماستی

  • کمربند ژنیکوماستی

  • گن بعد از عمل ژنیکوماستی

  • بستن سینه با نوار چسب یا بانداژ

علت استفاده از گن بعد از جراحی ژنیکوماستی

بیماری ژنیکوماستی را می‌توان از طریق جراحی که بافت اضافی سینه را حذف می‌کند، درمان کرد. گن ژنیکوماستی سینه آقایان فواید درمانی زیادی برای بافت متورم بدن پس از جراحی ژنیکوماستی دارد و باعث اعمال فشار عمیق برای تقویت جریان خون و کاهش تورم در فرد می‌شود. پزشکان استفاده از گن ژنیکوماستی را پس از جراحی ژنیکوماستی توصیه می‌کنند زیرا به بهبودی هر چه سریع‌تر بیمار کمک کرده و نتایج بهتری را ارئه می‌دهد.

ویژگی های گن بعد از جراحی ژنیکوماستی

ویژگی های گن بعد از جراحی ژنیکوماستی

پس از جراحی ژنیکوماستی، بیمار باید در طول روز از گن ژنیکوماستی استفاده کند. از این رو، انتخاب گنی که ایمن و راحت باشد، مهم است. در اینجا عواملی وجود دارد که باید قبل از خرید گن ژنیکوماستی سینه آقایان در نظر بگیرید.

  • میزان چربی که باید زیر گن پنهان شود

  • جنس گن چگونه است

  • هزینه گن چقدر است

  • انعطاف پذیر بودن گن چه میزان است

  • میزان حرکت فرد در گن چقدر است

تا چه زمانی باید از گن ژنیکوماستی بعد از جراحی استفاده کرد؟

در بهترین حالت بهتر است 6 تا 8 هفته بعد از جراحی به صورت مداوم از گن ژنیکوماستی سینه آقایان استفاده کنید تا از نتایج مطلوب‌تر آن بهره ببرید.

بعد از جراحی در طول روز به چند ساعت استفاده از گن ژنیکوماستی احتیاج است؟

اینکه چند ساعت در طول روز باید از گن ژنیکوماستی استفاده کنید به نظر پزشک و نوع بیماری شما بستگی دارد اما معمولاً بهتر است به صورت شبانه روزی و تا 6 هفته از این گن استفاده کنید.

آیا گن ژنیکوماستی سایزبندی دارد؟

گن‌های ژنیکوماستی طوری طراحی شده‌اند که بیمار بتواند با توجه به سایز خود، اندازه آن را به وسیله یک زیپ بزرگ و کوچک کند.

خرید گن مخصوص بعد از عمل ژنیکوماستی

جهت خرید گن بعد از عمل ژنیکوماستی در ابتدا با پزشک خود مشورت کنید و سپس نوع گن مورد نظر را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید. از آن جایی که سلامتی شما در درجه بالایی از اهمیت قرار دارد، بهتر است گن ژنیکوماستی خریداری شده از با کیفیت‌ترین متریال تولید شده باشد تا از بروز هرگونه حساسیت و آسیب به بدن شما جلوگیری کند.

قیمت گن بعد از عمل ژنیکوماستی

قیمت گن بعد از عمل ژنیکوماستی به جنس و نوع آن بستگی دارد. گن‌هایی که با کیفیت‌تر و محکم‌تر هستند و خاصیت ضدتعریق دارند، از قیمت بالاتری برخوردار هستند. البته گن‌های ژنیکوماستی که برای بعد از عمل به صورت مخصوص طراحی شده‌اند نیز از قیمت متفاوتی برخوردار خواهند بود.


به این محتوا رای دهید..

۰
۰
( امتیاز : ۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000