مقالات ژنیکوماستی

قیمت عمل ژنیکوماستی برای آقایان چقدر است؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل کوچک کردن سینه آقایان چقدر است؟

قیمت عمل ژنیکوماستی برای آقایانی که دچار بزرگی سینه هستند، جای سوال دارد. ژنیکوماستی یا عارضه بزرگ شدن سینه مردان به دلیل اختلال در بافت های غدد سینه، اختلالات هورمونی و مشکلات ژنتیکی به وجود می آید. عمل ژنیکوماستی معمولا به دو روش لیپوماتیک و جراحی همراه با برش پوست و بافت اضافی سینه انجام می شود. قیمت عمل ژنیکوماستی که با لیفت سینه و کشیدن پوست همراه باشد با لیپوماتیک سینه آقایان متفاوت است. معمولا لیپوماتیک سینه روند ساده تر و همینطور هزینه کمتری دارد. قیمت عمل کوچک کردن سینه آقایان در سال 1400 بین 8 تا 10 میلیون تومان است.

عمل کوچک کردن سینه آقایان

 

عمل ژنیکوماستی یا کوچک کردن سینه آقایان یک نوع جراحی زیبایی به حساب می آید که برای رفع بزرگی، شل بودن و افتادگی سینه انجام می شود. هزینه این عمل به عوامل زیادی بستگی دارد و نمی توان میزان مشخصی برای آن در نظر گرفت اما در مراکز مختلف قیمتی بین 4 تا 10 میلیون تومان دیده می شود. برای برآورد هزینه فرد باید معاینه شود و روش درمانی و روش عمل مناسب برای او مشخص شود. هزینه لیپوماتیک سینه اقایان به نسبت عمل ژنیکوماستی کامل کمتر است.

هزینه عمل ژنیکوماستی

قیمت انواع روش های عمل ژنیکوماستی

همانطور که گفته شد درمان ژنیکوماستی آقایان با روش های مختلف که هزینه های متفاوتی نیز دارند انجام می شود که در این بخش توصیح داده می شود.

قیمت لیپوماتیک سینه آقایان

درمان ژنیکوماستی به روش لیپوماتیک با برداشت، تخلیه و ساکشن چربی از زیر پوست همراه است. قیمت عمل لیپوماتیک سینه مردان به مهارت جراح، قیمت مواد استفاده شده و هزینه کلینیک یا بیمارستان وابسته است. هرچه بافت های چربی بیشتر باشد عمل سخت تر و طولانی تر می شود پس باعث افزایش قیمت جراحی نیز می شود. در برخی مراکز برای استخراج چربی از روش لیپوساکشن سینه استفاده می شود که نتیجه آن به وضعیت و نیاز فرد بستگی دارد. معمولا هزینه این عمل از 3 الی 4 میلیون تومان آغاز می شود.

هزینه عمل ژنیکوماستی و برش پوست اضافه سینه

درمان ژنیکوماستی در برخی موارد به روش برش پوست و بریدن بافت غددی و پوست اضافی سینه انجام می شود. این روش زمانی انجام می شود که فرد دارای بافت چربی زیاد و افتادگی شدید سینه باشد تا با برش سینه نوک سینه به موقعیت طبیعی خود بازگردد. قیمت عمل ژنیکوماستی سینه آقایان از 8 میلیون تومان شروع می شود.

عوامل موثر در تعیین هزینه عمل ژنیکوماستی

هزینه جراحی ژنیکوماستی آقایان به عوامل زیادی وابسته است و ذکر شد که نمی توان رقم دقیقی را برای آن عنوان کرد. موارد زیر که در حین ویزیت جراح مشخص می شوند از جمله عواملی هستند که قیمت عمل کوچک کردن سینه آقایان را کنترل می کنند.

 

مهارت جراح

جراحان مختلف با توجه به علم، تجربه و استفاده از تکنیک های روز دنیا دستمزد متفاوتی دارند که می توان گفت این عامل مهم ترین فاکتور در تعیین هزینه جراحی ژنیکوماستی است. هر چه جراح دارای تجربه بالا تر و نمونه جراحی های موفق بیشتر باشد، هزینه عمل نیز افزایش می یابد.

وضعیت سینه فرد

مقدار بزرگی سینه، افتادگی و حجم چربی سینه در تعیین هزینه عمل نقش مهمی دارد. هرچه توده چربی و افتادگی پوست بیشتر باشد عمل سنگین تر و در نتیجه قیمت نهایی جراحی سینه آقایان افزایش می یابد.

محل انجام جراحی

شهر و استان انجام جراحی یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت جراحی ژنیکوماستی است. حتی گاها مشاهده می شود که قیمت عمل ژنیکوماستی در مناطق مختلف یک شهر هم متفاوت است.

روش انجام جراحی

برای درمان و جراحی بزرگی سینه آقایان روش های متفاوتی وجود که نوع عمل و روش درمانی نقش به سزایی در تعیین قیمت دارد. اختلاف قیمت بین لیپوماتیک سینه و برش پوست اضافه سینه بیشتر به دلیل پروسه عمل تهاجمی تر است.

هزینه کلینیک یا بیمارستان

هر مرکز درمانی اعم از کلینیک یا بیمارستان دستمزد و هزینه های مختلف و به خصوص خود را دارند. برای مثال عمل در بیمارستان هزینه به مراتب بیشتری دارد.

جراحی ژنیکوماستی ارزان

در بیشتر موارد آقایانی که مقدار مختصری چربی داشته و فکر می کنند به عمل زیادی نیاز ندارند، در پی عمل ژنیکوماستی ارزان و با کمترین قیمت هستند. باید توجه داشت که هیچ عمل زیبایی که با تغییرات محسوس و دائمی همراه باشد، پروسه ساده ای نداشته و نباید انتظار داشت که با کمترین تجهیزات و با قیمت ارزان انجام شود. گاها دیده می شود که پزشکانی مانند جراحان عمومی و یا متفرقه این عمل را در مطب و با هزینه ارزان انجام می دهند که این کار اصلا درست نبوده و ممکن است در صورت بروز عوارض جراحی برای فرد مشکل آفرین باشد. پس معیار اصلی برای عمل ژنیکوماستی ارزان و بی کیفیت را به عملی با نتیجه عالی و موفقیت آمیز توسط متخصص و جراح ماهر و با تجربه تغییر دهید تا سلامتی خود را با خطر مواجه نکنید.

آیا هزینه عمل جراحی سینه مردان شامل بیمه می شود؟

در جواب این سوال باید بگوییم خیر، هزینه ژنیکوماستی آقایان به هیچ عنوان تحت پوشش هیچ بیمه‌ ای قرار نمی گیرد. این روش از جمله عمل های زیبایی بوده و بیمه تعهدی نسبت به هزینه آن ندارد.


به این محتوا رای دهید..

۱۴۰
۱۲۵
( امتیاز : ۵۳%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

00000000000