بهترین دکتر جراح سینه در تهران کیست؟
بهترین دکتر جراح سینه در تهران کیست؟ ۰۹۱۲۰۲۴۵۹۴۶
مقالات ماموپلاستی

کاندید مناسب ماموپلاستی یا عمل زیبایی سینه چه کسانی هستند؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

بهترین کاندیدا برای عمل ماموپلاستی

کاندید مناسب برای عمل زیبایی سینه یا ماموپلاستی توسط جراح تشخیص داده می شود. امروزه بیشتر افراد یا عمل زیبایی انجام داده اند و یا قصد انجام آن را دارند. یکی از عمل هایی که محبوبیت و رواج زیادی بین خانم ها پیدا کرده، ماموپلاستی است. افراد زیادی ممکن است نیاز به این عمل زیبایی داشته باشند اما کاندید مناسبی برای آن نباشند و نتایج مناسب را از این عمل دریافت نکنند. بهترین کاندید جراحی ماموپلاستی افرادی هستند که در ناحیه سینه دچار حجم زیاد و افتادگی بوده و شرایط لازم برای این انجام عمل را دارا هستند. البته جراح تعیین می کند که بیمار کاندید مناسبی برای عمل ماموپلاستی می باشد یا خیر. این عمل ممکن است با هدف کوچک کردن سینه (ماموپلاستی کاهشی)، لیفت سینه و یا بزرگ کردن سینه (مامو پلاستی افزایشی) انجام شود.

توجه: برای دریافت هزینه دقیق باید توسط پزشک مشاور بصورت انلاین ویزیت شوید.

تلفن تماس:

09103909029

مشاوره و نوبت دهی (جراحان برتر)

مشاوره جراحی

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

کاندید مناسب عمل ماموپلاستی

چه کسانی باید عمل ماموپلاستی انجام دهند؟

برای موفقیت در هر جراحی و ضریب اطمینان بالا، شرایط فیزیکی و روانی خاصی باید از جانب بیمار فراهم باشد. برای انجام ماموپلاستی نیز فرد باید شرایطی را داشته باشد تا بتوان گفت گزینه مناسبی برای انجام جراحی است. در ادامه ویژگی افرادی که باید برای عمل ماموپلاستی اقدام کنند را بیان می کنیم.

  • بانوانی که سینه های بسیار بزرگ دارند.
  • بانوانی که سینه های کوچکی دارند.
  • افرادی که بزرگی سینه باعث ایجاد درد مزمن در ناحیه کمر، گردن و شانه آنها شده است.
  • آقایانی که به دلایل ژنتیکی و همینطور چاقی دارای سینه های بزرگ و برآمده هستند.
  • افرادی که در ناحیه سینه ها دچار عدم تقارن هستند.
  • افرادی که در عمل سینه قبلی دچار مشکلات ظاهری و عملکردی شده اند.
  • افرادی که از لحاظ سلامت عمومی در وضعیت مناسبی قرار دارند.
  • افرادی که بنابر مشکلات فکری و روانی تصمیم به این عمل نگرفته باشند.
  • بهتر است خانم هایی که قصد بارداری مجدد ندارند برای این عمل اقدام کنند. چرا که نباید از تاثیر بارداری و شیردهی بر نتایج ماموپلاستی غافل شد.

علاوه بر این بیماران باید از لحاظ جسمی و روانی در سلامت کامل باشد. دلایل جراحی ماموپلاستی باید کاملا روشن و معقول بوده و فرد از روی وسواس یا شرایط ناگهانی تصمیم نگرفته باشد. حداقل سن مناسب برای انجام جراحی زیبایی سینه، 18 سال است. بنابراین افراد کمتر از این سن کاندید مناسبی برای انجام جراحی سینه نیستند.

بهترین کاندید برای عمل ماموپلاستی

بهترین فرم سینه چگونه است؟

فرم سینه ایده آل برای بانوان گرد، خوش فرم، برجسته و متقارن است. سایز سینه مناسب را نمی توان دقیقا تعیین کرد، زیرا بهترین سایز سینه آن است که با دیگر اعضای بدن تناسب و هارمونی داشته باشد. اگر از ظاهر سینه خود راضی نیستید و طبق موارد گفته شده کاندید مناسبی برای انجام ماموپلاستی هستید، می توانید با انجام این عمل به فرم ایده آل برای سینه های خود برسید.

عمل ماموپلاستی قبل و بعد

بزرگی سینه چه مشکلاتی را به همراه دارد؟

افرادی که دارای سینه های بزرگ هستند ممکن است با مشکلاتی روبرو شوند. اکثر این افراد دارای سینه های شل و افتاده هستند. این افراد در ناحیه کمر، شانه و گردن دچار درد شده و جای سوتین همیشه روی بدن باقی می ماند. ممکن است بر اثر افتادگی، پوست زیر سینه دچار خشکی و یا زخم شود و حالت پوسته پوسته پیدا کند. اگر چنین مشکلاتی را دارید، بهتر است عمل ماموپلاستی را به عنوان یکی از گزینه های پیش روی خود ببینید.

انواع ماموپلاستی

ماموپلاستی دارای دو نوع ماموپلاستی افزایشی و ماموپلاستی کاهشی است. نوع افزایشی برای افرادی کاربرد دارد که دارای سینه های کوچک بوده و میل به بزرگ کردن سینه های خود دارند. نوع کاهشی برای افرادی به کار می رود که دارای سینه های بزرگ و افتاده هستند و قصد کوچک کردن سینه های خود را دارند. تمام این افراد کاندید مناسبی برای انجام جراحی زیبایی سینه هستند.


به این محتوا رای دهید..

۵
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081