مقالات لیفت ران

هزینه لازم برای عمل لیفت ران چقدر است؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیفت ران در سال 1400

هر ساله شاهد افزایش قیمت عمل های مختلف پیکر تراشی بدن مانند جراحی لیفت ران به دلیل افزایش تورم و افزایش قیمت تجهیزات پزشکی، مواد مصرفی، اتاق عمل، دستمزد جراح و تیم جراحی هستیم. عوامل زیادی بر افزایش قیمت عمل های مختلف موثر است و معمولاً در ابتدای سال اعمال می شود که هزینه عمل لیفت ران هم از این موضوع مستثنا نیست.

قیمت عمل لیفت ران در سال 1400 نسبت به سال 99 بین 20 تا 30 درصد افزایش یافته است و هزینه این عمل بین 25 تا 40 میلیون تومان تخمین زده می شود. ممکن است قیمت هایی بالاتر از این بازه نیز به گوش شما برسد ولی جراحان هزینه میانگین عمل ها را بیان می کند.

توجه: برای دریافت هزینه دقیق باید توسط پزشک مشاور بصورت انلاین ویزیت شوید.

تلفن تماس:

09129241081 و 09120245946

مشاوره و نوبت دهی (4 جراح برتر)

مشاوره جراحی       

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

هزینه عمل لیفت ران در تهران

هزینه جراحی لیفت ران در تهران

عمل لیفت ران برای افرادی که از ران پا های خود ناراضی هستند انجام می شود. این عمل با رفع شل شدگی و افتادگی ران و حذف پوست و بافت اضافی آن به زیبایی و خوش فرم شدن پا کمک شایانی می کند. شهر تهران به دلیل تعدد و تمرکز بیشتر کیلینک ها و جراحان به نام و حرفه‌ای به قطب عمل‌ های زیبایی کشور تبدیل شده است. یکی از عوامل موثر در هزینه عمل کشیدن پوست ران، شهر و محل انجام عمل است. انجام لیفت ران در تهران با حدود قیمتی بین 25 تا 40 میلیون تومان امکان پذیر است. به علت روند تهاجمی عمل لیفت ران بهتر است انجام آن را تنها و تنها به بهترین جراحان زیبایی بسپارید تا دچار عوارض ناخواسته نشده و به بهترین نتیجه ممکن دست یابید.

عوامل موثر بر قیمت عمل لیفت ران

شرایط بدنی، تجمع چربی و هدف جراحی برای هیچ دو فردی یکسان و مشابه نیست و در نتیجه نمی توان هزینه عمل لیفت ران را برای همه افراد یکسان دانست. عوامل زیادی بر تعیین قیمت جراحی ران پا موثر است که در ادامه به آن اشاره می شود

در درجه اول میزان افتادگی و پوست و بافت اضافه ران، در درجه دوم روش انجام عمل مانند مینی لیفت ران یا لیفت کامل ران، در درجه سوم دستمزد جراح و دستیاران او و در آخر هزینه‌های کلینیک یا بیمارستان قیمت نهایی عمل لیفت ران را برای شما مشخص می کند. در نتیجه باید ابتدا معاینه فیزیکی انجام شود و با کنار هم قرار دادن فاکتورهای زیر، هزینه نهایی عمل مشخص شود.

بعضی مواقع افراد به دلیل تجمع چربی موضعی زیر پوست به عمل لیپوماتیک ران یا لیپوساکشن ران همزمان نیز نیاز دارند که این مورد بعد از معاینه و تشخیص پزشک مشخص می‌شود. اگر فرد ران های بزرگ و دارای توده چربی زیادی داشته باشد، هزینه لیپوماتیک یا لیپوساکشن ران نیز به این عمل اضافه می‌شود.

هزینه عمل لیفت ران در سال 99

هزینه مینی لیفت ران

عمل مینی لیفت ران با ایجاد برش های کوچک در داخل ران پا انجام می شود و در مواردی استفاده می شود که بافت اضافی بیشتر در قسمت داخلی ران گسترش یافته و محدود تر است. برش های مورد نیاز در این روش لیفت ران کوچک تر بوده و عمل از روند تهاجمی کمتری برخوردار است. قیمت جراحی مینی لیفت ران از لیفت کامل کمتر و انتخاب روش مناسب بر عهده جراح است.

هزینه لیفت کامل ران پا

در روش لیفت کامل، برش های مورد نیاز در خارج و داخل ران ایجاد شده و پس از برداشتن بافت اضافی با کشیدن پوست پا به رفع افتادگی و شل شدگی ران کمک می شود. هزینه لیفت ران کامل مانند سایر عمل ها به مهارت جراح و مقدار وسعت جراحی بستگی دارد. همچنین مدت زمان عمل نیز می تواند در رقم نهایی موثر باشد. قیمت لیفت ران کامل از حدود 25 میلیون تومان شروع می شود.

هزینه عمل تایوپلاستی در تهران

توجه: برای دریافت هزینه دقیق باید توسط پزشک مشاور بصورت انلاین ویزیت شوید.

تلفن تماس:

09129241081 و 09120245946

مشاوره و نوبت دهی (4 جراح برتر)

مشاوره جراحی       

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

هزینه لیفت ران و باسن همزمان

معمولا افرادی که رژیم سخت و کاهش وزن شدید داشتند و دچار افتادگی و شل شدگی شدید در ناحیه ران و باسن شده باشند، نیاز به انجام همزمان عمل لیفت ران و باسن دارند. در این موارد لیفت ران به تنهایی پاسخگو نبوده و بافت اضافی و شل باسن باعث از بین رفتن تناسب اندام می شود. همچنین در این حالت می توان چربی های برداشت شده از ران را به باسن تزریق کرد.

در صورت انجام این عمل، هزینه عمل لیفت ران و باسن با هم محاسبه شده و به دلیل همزمانی عمل و هزینه اتاق عمل و بیهوشی کمتر، مقداری از رقم نهایی کاسته می شود. هزینه لیفت باسن با توجه به شرایط بدنی فرد، دستمزد جراح و هزینه های مرکز درمانی حدودا بین 25 تا 40 میلیون تومان تخمین زده می شود.


به این محتوا رای دهید..

۳
۱
( امتیاز : ۷۵%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081