رپورتاژ آگهی

مهمترین نکاتی که قبل از لیپوماتیک باید بدانید

دکتر ساره شاه محمدی نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دکتر ساره شاه محمدی کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

آیا تا به حال شده که اندامتان باعث کاهش اعتماد به نفستان شود. اندام خوب چه در مردان و چه در زنان از ایام قدیم جزو یکی از معیارهای اصلی زیبایی محسوب می شود. اما سوال اصلی اینجاست که چگونه به اندام ایده آل برسیم.

معمولا ما به دو روش می توان به تناسب اندام رسید:

  • رژیم لاغری و ورزش
  • لیپوماتیک بدون عوارض

رژیم لاغری به تنهایی باعث زیبایی اندام شما نمی شود. چرا که فقط با رژیم می توانید لاغر شوید. اما مکمل با آن ورزش می تواند به خوش اندامی شما کمک کند اما این روش معایب و سختی هایی هم دارد.

اولین عیب آن وقت و انرژِی شماست. شاید شما برای رسیدن به تناسب اندام که در فیلم های هالیوودی و مدل ها می بینید باید سال ها زحمت بکشید و از بهترین مکمل های پروتینی استفاده کنید و تمام اصول ورزشی و تغذیه را رعایت کنید. اما این روش هزینه زا بوده و نیاز به تلاش 24 ساعت دارد. البته که ما ورزش را به همه توصیه می کنیم اما اینجا آمده ایم تا شما را با روشی جدید آشنا کنیم.

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک روشی است که شما را در چند ساعت به اندام ایده آل می رساند. لیپوماتیک جای برش جراحی ندارد و فقط تنها از چند سوراخ یک سانتی متری کل چربی های شکم، پهلوها، ران پا و یا بازوها تخلیه می شود. در غرب کلینیک لیپوماتیک به روش کاملا جدید بدون عوارض انجام می شود. (برای اطلاعات کامل از نحوه ی انجام عمل لیپوماتیک به روش جدید روی لینک لیپوماتیک کلیک کنید.)

بهترین دستگاه لیپوماتیک باید چه مشخصاتی داشته باشد؟

اگر به فکر لیپوماتیک هستید حتما با دوتا سوال اساسی برخورد خواهید کرد.

  • به چه جراحی مراجعه کنم؟
  • جراح عمل من را با چه دستگاهی انجام می دهد؟

در مورد سوال یک لازم تا بدونید چجوری باید بهترین جراح رو پیدا کنید؟ جهت یافتن پاسخ خود لینک زیر را کلیک کنید. بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

اما در مورد دستگاه هم باید بدانید که دستگاه های لیپوماتیک هرچه جدیدتر می شود مدلاشان پیشرفته تر و کم عوارض تر می شود. مثلا دستگاه 2022 بلژیک که یکی از گران ترین دستگاه های موجود در دنیا است استفاده می شود. این دستگاه کاملا طوری طراحی شده است که کمترین عوارض را در محل عمل ایجاد می کند و همچنین به طور کامل تا آخرین قسمت چربی برداشته می شود و به هیچ عنوان ناهمواری از خود بجا نمی گذارد.

می توانید برای اطلاع از قیمت لیپوماتیک با این دستگاه پیشرفته کلیک کنید.

دستگاه لیپوماتیک

لیپوماتیک برای چه کسانی کاربرد دارد؟

کسانی که با ورزش به هدف خود نرسیده اند

بسیار می شنویم که مثلا آقا یا خانمی پس از سال ها ورزش نتوانسته است چربی های زیر شکم یا پهلوها یا مثلا در خانم ها سوتین لاین ... و نواحی کتف را با ورزش بسوزاند. برای این افراد لیپوماتیک بهترین گزینه است. این عمل برای تخلیه 360 درجه پهلو ها و شکم و هر قسمتی که باعث نارضایتی شما است کاربرد دارد.

کسانی که دچار چاقی مفرط نیستند

برای اینکه بفهمیم چه کسانی مناسب لیپوماتیک هستند باید با معیار مهمی به نام بی ام آی کار کنیم.

bmi چیست؟

bmi مخفف Body Mass Index به معنی شاخص توده بدنی است. یک معیار برای سنجش و اندازه گیری چربی بدن بر اساس قد و وزن هر فرد است. این شاخص در مورد بدن هر زن و مرد بالغی صدق می کند. محاسبه شاخص توده بدنی٬ با استفاده از یک فرمول ریاضی است و برآورد می کند که در هر متر مربع از بدن چقدر وزن موجود است. در اینجا منظور از وزن، چربی است و نه ماهیچه و بافت های دیگر.

فرمول محاسبه  BMI

BMI = mass (kg) / height^2 (m)
BMI
 : شاخص توده بدنی. Mass  : وزن بر حسب کیلوگرم. Height  : قد بر حسب متر.

بعبارتی: شاخص توده بدنی = وزن (بر حسب کیلوگرم) تقسیم بر قد (بر حسب متر) به توان ۲

به طور کلی اگر بی ام آی شما پایین یا برابر 32 باشد می توانید لیپوماتیک یا عمل های ساکشن چربی را انجام دهید. اگر شاخص توده بدنی شما بالای این مقدار باشد باید اول وزن خود را کمی پایین بیاورید تا به محدوده این عدد برسد سپس برای لیپوماتیک اقدام کنید.
البته لازم به ذکر است که بی ام آی بالای 40 مرض چاقی محسوب میشود و می توانید با عمل اسلیو معده این بیماری را درمان و به محدوده ی وزن طبیعی خود برسید.

کسانی که از قرص های لاغری مضر بیزارند

افرادی که دچار اضافه وزن هستند، اغلب دوست دارند کاهش وزن به روش آسانی را امتحان کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسند. یکی از این موارد قرص‌های لاغری است که بسیار در مورد آن‌ها تبلیغ می‌شود. اگرچه به تبلیغ خود شرکت تولید کننده چنین ادعا دارد که این قرص لاغری می‌تواند نتیجه قابل توجهی در کاهش وزن داشته باشند، اما اثرات جانبی و خطرناک این محصولات را نباید فراموش کرد. بهتر این است که قبل از مصرف هرگونه قرص لاغری از عوارض جانبی آن مطلع شوید و حتما با پزشک مشورت داشته باشید.

برای عمل لیپوماتیک باید به چه جراحی مراجعه کنیم؟

در لیپوماتیک باید نزد جراحی برویم که مشخصات کامل بهترین جراح لیپوماتیک در تهران را داشته باشد. ما در جراحی لیپوماتیک باید پزشکی را انتخاب کنیم که چند خصوصیات مهم زیر را داشته باشد.

دارای تجربه کافی باشد

لیپوماتیک از آن دسته عمل هایی است که به تبحر و تخصص بالایی نیاز دارد. جراحان برای انجام این روش درمانی باید تجربه بالا را پشت سر گذاشته باشند و کیس های متعددی را عمل کرده باشند. چرا که در صورت نداشتن تجربه ممکن است با موجی از نارضایتی مراجعه کنندگان مواجه شوند.

اولویت سلامتی زیباجو

یکی از مباحث مهم در پیکرتراشی اولویت سلامتی نسبت به زیبایی فرد است. گاهی مراجعه کنندگان از پزشک خود مواردی را درخواست می کنند که قابل انجام نیست و در صورت انجام، سلامتی فرد شدیدا مورد تهدید قرار می گیرد. پزشک خوب نباید تن به خواسته های نامعقول مراجعه کنندگان دهد. زیرا مراجعه کننده علم تشخیص پزشکی را ندارد، اما پزشک کاملا آگاه است و باید فرد را آگاه کند و اگر فرد همچنان اصرار داشت از انجام جراحی برای این فرد خودداری کند.

از بهترین و بروز ترین دستگاه ها استفاده کند

جراح حرفه ای همیشه از بروزترین دستگاه ها استفاده می کند. مثلا جراح مورد نظر باید از دستگاه های پیشرفته و آخرین مدلهای اروپایی استفاده کند.

انتخاب مرکز جراحی مناسب

معیارهای مراکز لیپوماتیک برای انجام چنین جراحی هایی بسیار دقیق و ریزبینانه باید در نظر گرفته شود. به عنوان مثال حتما از دستگاه ضدآمبولی پنوماتیک در این مراکز استفاده می شود و تمام موارد به خوبی رعایت خواهد شد.

کادر متخصص حرفه ای

باید تمام اعضا کلینیک آموزش های لازم را دیده باشند و مدرک آکادمیک از بهترین دانشگاه های کشور داشته باشند.


به این محتوا رای دهید..

۱۳
۱
( امتیاز : ۹۳%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
دکتر ساره شاه محمدی
بستندکتر ساره شاه محمدیدکتر ساره شاه محمدی

سوالات خود را از دکتر شاه محمدی بپرسید

02122382657